Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 1 ψήφοι

Facebook, σύντομα θα κάνετε chat αναγκαστικά μέσω του Messenger


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
24 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   darklordvader77

darklordvader77

    iPH Contributor

  • 1.117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • GameCenter:darklordvader77

Δημοσίευση 10/04/2014 - 22:22

Για 2 δουλειες fb+chat μου αρκει 1 εφαρμογη.. Ευχαριστω, δε θα παρω κ τη δευτερη που λεει κι ολας ποτε την ανοιξες τελευταια φορα, ελεος..

Τελευταία επεξεργασία από: darklordvader77, 10/04/2014 - 22:23


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 10/04/2014 - 22:29

Μολις το διαβασα, απενεργοποιησα το auto update.

#18   john84

john84

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/04/2014 - 22:36

Εμένα με ενοχλει το γεγονος ότι δεν μπορω να κάνω αποσυνδεση. Κάθε τρεις και λίγο όποιος μου στέλνει μηνυμα μ το κοπανάει. Και ας είμαι Offline. Καλα εχουν χαζέψει?

Λύση υπάρχει , για log out  αλλα είναι κρυμμένη πας Settings -> Privacy & Terms , εκεί σου βγάζει το mobile site σε προεπισκοπιση , πας στο πάνω δεξια μερος εκεί που είναι οι 3 παύλες , και σου εμφανίζει το μενού σαν να έχει μπει δλδ από τον Safari του κινητού, scroul-άρεις κάτω κάτω και βλέπεις την επιλογή Log out. Πατάς , περιμένεις να κάνει την αποσύνδεση. Μετά πατάς να πας στις συνομιλίες σου , καρτέλα recent , κανεις μια ανανέωση (Τραβας κάτω και απελευθερώνεις) αλλα ανταυτου θα σου βγάλει ένα μήνυμα ότι Session Expired…αν πατήσεις ΟΚ  σε βγάζει στην αρχική οθόνη που πρωτοείδες όταν είχες εγκαταστισει και τρέξει τον Messenger για πρωτη φορα…. Αυτά!!



#19   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 10/04/2014 - 23:58

ΚΑλησπερα πως γίνεται να κανω το φβ όπως στην 1η φωτο με τα κουμπιά πανω και να μην ειναι κατω όπως τωρα ;;

Συνημμένα αρχεία



#20   skrikman

skrikman

    iPH newbie

  • 45 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:skrikman

Δημοσίευση 11/04/2014 - 09:22

Συγγνώμη για την έκφραση ρε παιδιά αλλά δεν πανε να Γα.... Εκεί πέρα λέω και εγώ μας έχουν πρήξει τα αρ..... με το που άνοιγεις Fb "να σου βάλω messenger να τα στέλνεις πιο εύκολα;" Ανοίγεις YouTube "να βάλω το ονόματακι σου να μην εισαι με το ψευδώνυμο" κλπ κλπ ... ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΡΕ ΦΙΛΕ σου έκανα ήδη μια φορά όχι, μη με πρηηηηηηηηζεις!
Πολυ αυταρχίλα την έχουν δει τελευταία Fb google κλπ και ώρα να παίρνουν τον π...
πως; Όπως την έφαγε και η νοκια. "Τα touch screen δεν ειναι το μέλλον των κινητών" ακούς φιλανδια; Εγώ και το ένα τρίτο του πληθυσμού απο touch screen σου γράφει χαιρετίσματα στα φιόρδ.
Τι Fb γέρναει και αρχίζει και φαίνεται. Αγοράζουν αγοράζουν εταιρείες.
Αμαν
Μεχρι και στο oculus rift Βαλάν το κωλοχερο τους
Fb χρησιμοποιώ ενίοτε για να κρατάω επαφή. Αλλά δε μ αρέσει καθόλου που το πανε
Σορρυ για τη γλώσσα σας κούρασα, αλλά νισάφι πια!

#21   Jimmisardo

Jimmisardo

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 11/04/2014 - 10:20

Καλυτερα δυο εφαρμογες.. Να ελαφρυνει και λιγο η εφαρμογη για το facebook για πολλοι εχουν παραπονα.. Αν και εγω με 4αρι σε 7.1 δεν μπορω να πω οτι εχω καποιο θεμα.



#22   el3ctronick

el3ctronick

    iPH Enthousiast

  • 493 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 12/04/2014 - 20:31

Ενταξει... Προσπαθουν να κανουν ακομα ενα σκαιπ αυτο μας ελειπε..να με βρισκουν οποτε θελω να κτυφτω κτλ...με αυτα τα online status που εχει το ρηαμαδι..ευχαριστω δε θα παρω.εχω τετοια και πολυ πιο καλα

#23   Kitriniaris

Kitriniaris

    iPH User

  • 136 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 13/04/2014 - 16:59

Λύση υπάρχει , για log out  αλλα είναι κρυμμένη πας Settings -> Privacy & Terms , εκεί σου βγάζει το mobile site σε προεπισκοπιση , πας στο πάνω δεξια μερος εκεί που είναι οι 3 παύλες , και σου εμφανίζει το μενού σαν να έχει μπει δλδ από τον Safari του κινητού, scroul-άρεις κάτω κάτω και βλέπεις την επιλογή Log out. Πατάς , περιμένεις να κάνει την αποσύνδεση. Μετά πατάς να πας στις συνομιλίες σου , καρτέλα recent , κανεις μια ανανέωση (Τραβας κάτω και απελευθερώνεις) αλλα ανταυτου θα σου βγάλει ένα μήνυμα ότι Session Expired…αν πατήσεις ΟΚ  σε βγάζει στην αρχική οθόνη που πρωτοείδες όταν είχες εγκαταστισει και τρέξει τον Messenger για πρωτη φορα…. Αυτά!!

 

σε καθεστος jb μιλας η οχι? γιατι ειμαι στην 7,1



#24   panosgrk7

panosgrk7

    iPH Member

  • 276 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 14/04/2014 - 07:38

Ας ελπίσουμε ότι θα αποφύγουμε (και) αυτό το, "αποφασίσαμεν και διατάσσομεν" με κάποιο jb tweak.. Μη σκέφτεστε άλλο το "καλό" μας, μόνο εμείς το γνωρίζουμε. Έλεος πια

#25   john84

john84

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 14/04/2014 - 08:56

σε καθεστος jb μιλας η οχι? γιατι ειμαι στην 7,1

όχι μεσα από την εφαρμογή του Messenger λέω , δεν έχει σχέση με jb αυτό που αναφέρω. :)






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες