Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 1 ψήφοι

iphone επεσε στην πισινα


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
53 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 22/04/2014 - 20:06

Θες να έρθω να δεις πως θα παει να πάρει καινούργιο εκείνη την στιγμή

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   nikos22

nikos22

    iPH User

  • 133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/04/2014 - 20:25

Εγω της το πρότεινα να παει να ζητήσει ανακατασκευασμένο επι πληρωμη. Αυτά που περνούν με σπασμένη οθόνη τι τα κάνουν; Ανταλλακτικά; Δεν είμαι σίγουρος για την πολιτική τους με τα βρεγμενα αλλα δεν χάνεις κατι να πας να ρωτήσεις. Επίσης σήμερα σου άνοιξε κανονικα; Αν ειναι ετσι αλλάζει το πράγμα! Αν άνοιξε χωρίς πρόβλημα προτείνω να το πας σε κάποιον τεχνικό να σου καθαρίσει την πλακέτα με ελάχιστο κόστος κι όλα οκ

#18   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 22/04/2014 - 20:30

Εγω της το πρότεινα να παει να ζητήσει ανακατασκευασμένο επι πληρωμη. Αυτά που περνούν με σπασμένη οθόνη τι τα κάνουν; Ανταλλακτικά; Δεν είμαι σίγουρος για την πολιτική τους με τα βρεγμενα αλλα δεν χάνεις κατι να πας να ρωτήσεις. Επίσης σήμερα σου άνοιξε κανονικα; Αν ειναι ετσι αλλάζει το πράγμα! Αν άνοιξε χωρίς πρόβλημα προτείνω να το πας σε κάποιον τεχνικό να σου καθαρίσει την πλακέτα με ελάχιστο κόστος κι όλα οκ

 

και σε τοίχο να το κοπανάς δεν τους νοιάζει, γιατι παίρνουν την logic board, οποτε και σπασμένο να το πας σου δίνουν αλλο, τωρα σε νερό και αφου το αναψε ο φιλος οπως είπε η logic board πρεπει να είναι για τα σκουπίδια, οποτε δεν θα το πάρουν.



#19   Silia

Silia

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 22/04/2014 - 20:48

xaxaxaxaxaxax αμα τον πεισεισ να μου παρει καινουργιο θα σου φτιαξω αγαλμα! το point δεν καταλαβαινω ομως να παω να τους ζητησω αντικατασταση η θα γελανε?? οταν λεω ανοιξε δεν σημαινει οτι δουλευει και καλα! 



#20   dominator

dominator

    iPH Hero

  • 3.533 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 22/04/2014 - 20:55

Πάτρα εισαι ?

#21   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 22/04/2014 - 20:58

xaxaxaxaxaxax αμα τον πεισεισ να μου παρει καινουργιο θα σου φτιαξω αγαλμα! το point δεν καταλαβαινω ομως να παω να τους ζητησω αντικατασταση η θα γελανε?? οταν λεω ανοιξε δεν σημαινει οτι δουλευει και καλα! 

 

δεν θα το πάρουν πίσω, η ιστορία του ανακατασκευασμένου ειναι οτι πας το κινητό σου γιατι εχει καποιο πρόβλημα, το στέλνουν στην Apple εαν περάσει τον ελεγχο και εκει βγάζουν οθονη, καπάκια μπαταρίες κλπ και κρατάνε μονο την logic board, την οποία την τσεκάρουν και την βάζουν σε καινούργιο καπάκι, καινουργια οθόνη και μπαταρία, οποτε ΟΛΑ ειναι καινούργια εκτος απο την logic board που την εχεις πάει εσυ, απο την στιγμή που το δικό σου εχει χαλάσει η logic board, το θεωρώ δύσκολο εως απίθανο να το πάρουν πίσω και να σου δώσουν ανακατασκευασμένο στα 280€ και εαν σου δώσουν να ξέρεις πως η τιμή θα ανέβει κατακόρυφα, τα 280€ αφορούν σπασμένη οθόνη, για πτώση σε νερό το ποσο μπορεί να αγγίζει την τιμή καινούργιου iPhone απο το σκρούτζ.



#22   pananaoy

pananaoy

    iPH newbie

  • 64 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 22/04/2014 - 20:58

Το κινητο μπορει και να σωθει αρκει να ξερεις τι πρεπει να κανεις σε τετοια περιπτωση. Η γυναικα μου εριξε το 3GS της στο κουβα με τη χλωρινη και επι τοπου αρπαξα τα κατσαβιδια, το ανοιξα και το φυσιξα με το πιστολακι στο κρυο ωσπου να εξατμιστουν ολα τα υγρα. Η αληθεια ειναι οτι για τις πρωτες ειχε λευκες κηλιδες στην οθονη και δε το αναγνωριζε το pc αλλα μετα απο μια βδομαδα χρησης εστρωσε και δουλευε κανονικοτα. Το χρησιμοποιει καθημερινα το τελευταιο 1,5 χρονο χωρις κανενα προβλημα.



#23   Silia

Silia

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 22/04/2014 - 21:08

απο αθηνα ειμαι, αμα πηγαινε σε εμενα η ερωτηση!! λοιπον θα παω cosmote και οτι ειναι να γινει ας γινει! σε περιπτωση που αρνηθουν ειναι προτιμοτερο να τους το δωσω να το φτιαξουν η ειναι καλυτερα να το παω αλλου?



#24   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 22/04/2014 - 21:15

απο αθηνα ειμαι, αμα πηγαινε σε εμενα η ερωτηση!! λοιπον θα παω cosmote και οτι ειναι να γινει ας γινει! σε περιπτωση που αρνηθουν ειναι προτιμοτερο να τους το δωσω να το φτιαξουν η ειναι καλυτερα να το παω αλλου?

 

Η τιμή του να το φτιάξεις σου εξηγώ πιο πάνω ειναι πολυ τσουχτερή, προτίμησε να στείλεις ενα μηνυμα σε καποιον τεχνικό απο το φορουμ να σου πουν τιμή τα παιδιά.



#25   nikos22

nikos22

    iPH User

  • 133 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5

Δημοσίευση 22/04/2014 - 21:15

απο αθηνα ειμαι, αμα πηγαινε σε εμενα η ερωτηση!! λοιπον θα παω cosmote και οτι ειναι να γινει ας γινει! σε περιπτωση που αρνηθουν ειναι προτιμοτερο να τους το δωσω να το φτιαξουν η ειναι καλυτερα να το παω αλλου?

Δεν αναλαμβανουν service iphone. Μονο αντικατάσταση μπορούν να κάνουν. Αν σου αρνηθούν αντικατάσταση τότε η ύστατη λύση ειναι να το πας σε τεχνικό να στο ανοίξει μπας και σώσει κατι

#26   Silia

Silia

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 22/04/2014 - 21:23

αξιζει να φτιαχτει? εννοω αμα υπαρχει διαβρωση κτλ. μηπως και να φτιαχτει μπορει να υπαρξει βλαβη στο μελλον, ή θα ειναι σαν καινουργιο?



#27   Nikosaei

Nikosaei

    iPH Enthousiast

  • 484 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 22/04/2014 - 21:24

Παρε αλλο να ξεμπερδευεις

#28   Silia

Silia

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 22/04/2014 - 21:36

μα θα παρω αλλο! αυτο θα το φτιαξω για να το δωδω στην μητερα μου!



#29   W3rtY88

W3rtY88

    iPH Elite Poster

  • 2.979 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 22/04/2014 - 23:12

Don't feed the troll

ο γούγλης είναι φίλος μας και τα ξέρει όλα ... Οπότε, ρώτα πρώτα αυτόν και μετά όλους τους άλλους :P


#30   Silia

Silia

    iPH newbie

  • 17 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 23/04/2014 - 05:22

πιο troll? ειπα κατι κακο? 



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες