Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Skype 5.0: Remastered for iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
53 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 12/06/2014 - 21:25

Δε σου σβήνει ολη τη συζήτηση μονο το μνμ


Φανταζομαι οτι μονο απο υπολογιστη θα σβηνει ολη τη συζητηση ε?

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 12/06/2014 - 21:43

Όλη τη συζήτηση δεν μπορείς να σβήσεις όπως ήταν στη προηγούμενη έκδοση αυτο εννοούσα εγω, ένα-ένα μήνυμα μπορείς. Εγω πάντως θα παραμείνω στη παλιά έκδοση, η 5 δεν μου άρεσε καθόλου και κατα τη γνώμη μου δεν είναι καθόλου βολικη.

#33   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 12/06/2014 - 21:49

Όλη τη συζήτηση δεν μπορείς να σβήσεις όπως ήταν στη προηγούμενη έκδοση αυτο εννοούσα εγω, ένα-ένα μήνυμα μπορείς. Εγω πάντως θα παραμείνω στη παλιά έκδοση, η 5 δεν μου άρεσε καθόλου και κατα τη γνώμη μου δεν είναι καθόλου βολικη.


Τωρα που εσβησα την παλια τι κανουμε?μα καλα ουτε απο υπολογιστη δεν μπορω να σβησω συνομιλια?

#34   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 12/06/2014 - 21:57

Αν (πριν κανεις update στη νέα έκδοση) έχεις κάνει συγχρονισμό τη συσκευή σου στον υπολογιστή με το iTunes τότε θα έχεις την παλιά έκδοση στον φάκελο "η μουσική μου", μπορείς να την ξαναβάλεις.

#35   tasos10

tasos10

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 13/06/2014 - 00:21

Πολύ πρόχειρη δουλειά. Δεν μπορείς να δεις τα προφίλ των επαφών σου, δεν μπορείς να διαλέξεις τον τρόπο με τον οποία θα κάνεις κλήση (κλήση μέσω skype ή του αριθμού του κινητού) μιας επαφής. Θέλει πολύ δουλειά ακόμα. Θα γυρίσω στην προηγύμενη έκδοση και θα περιμένω πολλές βελτιώσεις-διορθώσεις της τρέχουσας εφαρμογής



#36   Korbas

Korbas

    iPH User

  • 128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/06/2014 - 09:15

Για εμένα το σημαντικότερο είναι ο συγχρονισμός των μηνυμάτων. Επειδή χρησιμοποιώ ταυτόχρονα το skype σε iphone και 2 υπολογιστές μου είχε σπάσει τα νεύρα, πολλές φορές δεν έπαιρνα μηνύματα σε καμία συσκευή , άλλες φορές το μήνυμα ήταν pending για καμιά ώρα και, τραγικές καταστάσεις.

 

Τώρα λένε ότι αυτό το πρόβλημα έχει φτιαχτεί... για να δούμε...



#37   jim43211

jim43211

    iPH newbie

  • 38 μηνύματα

Δημοσίευση 13/06/2014 - 10:26

Εννοειται πως δεν μπορεις να σβησεις τα μηνυματα των αλλων σε μια συνομιλια. Μονο τα δικα σου.



#38   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 13/06/2014 - 11:48

Μηνύματα SMS πως γίνεται να στείλουμε;! Στην παλιά έκδοση γινόταν να επιλέξεις αριθμό αποστολής. Τώρα δεν το βρίσκω καν πως γίνεται. Για κλήσεις σου δίνει επιλογή για πρόσβαση στις επαφές.

#39   carouzos

carouzos

    iPH Enthousiast

  • 565 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:carouzos

Δημοσίευση 14/06/2014 - 16:46

Όλη τη συζήτηση δεν μπορείς να σβήσεις όπως ήταν στη προηγούμενη έκδοση αυτο εννοούσα εγω, ένα-ένα μήνυμα μπορείς. Εγω πάντως θα παραμείνω στη παλιά έκδοση, η 5 δεν μου άρεσε καθόλου και κατα τη γνώμη μου δεν είναι καθόλου βολικη.


Πες μου ρε φιλε αν μπορεις πως μπορω μετα απο συγχρονισμο να ξαναπερασω την παλια εκδοση??πρεπει να σβησω την καινουρια στο κινητο μου και απλα να συγχρονισω?η θελει και κατι παραπανω?

#40   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 14/06/2014 - 17:04

Πες μου ρε φιλε αν μπορεις πως μπορω μετα απο συγχρονισμο να ξαναπερασω την παλια εκδοση??πρεπει να σβησω την καινουρια στο κινητο μου και απλα να συγχρονισω?η θελει και κατι παραπανω?

Όχι, μόνο αυτο, σβήνεις την καινούργια απ´ την συσκευή σου και μετά (αν την παλιά σίγουρα την έχεις στο φάκελο "η μουσική μου") όταν θα συνδεθεις με το iTunes διαλέγεις την καρτέλα "Προγράμματα", εκεί βρίσκεις την εφαρμογη που θες και πατάς κουμπακι "Εγκατάσταση", μετά πατάς "Συγχρονισμός".

#41   rtifosi

rtifosi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:PS3

Δημοσίευση 14/06/2014 - 19:36

Εμενα μου αρεσει παρα πολυ η νεα εκδοση!



#42   barbunis

barbunis

    iPH Member

  • 244 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • GameCenter:ούτε καν...

Δημοσίευση 15/06/2014 - 22:12

...δεν ξέρω... χάλι μαύρο... ίσως φταίει που'χω συνηθίσει την παλιά εκδοση... ευτυχώς την έχω στο itunes... γυρνάω εκεί και περιμένω νέες μελλοντικές βελτιώσεις...



#43   MacPanos

MacPanos

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Twitter:@MacPanos
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 15/06/2014 - 22:25

Μόλις διάβασα αυτό το άρθρο, έτρεξα να δω αν υπάρχει όντως η καινούρια έκδοση. Έχω επιλέξει τα updates των εφαρμογών να γίνονται αυτόματα, κάθε φορά που συνδέομαι σε ένα δίκτυο. Και ναι, όντως, η νέα έκδοση είναι εδώ! Προσωπικά, λατρεύω το καινούριο design. Είναι ευχάριστο, επαγγελματικό και συγχρόνως πολύ δημιουργικό. Κατά τα άλλα, δεν υπάρχει καμία αλλαγή στο front-end της εφαρμογής. Τα μηνύματα στέλνονται πιο γρήγορα και τα notifications είναι πολύ πιο εμφανίσημα. Επίσης, αγαπώ τον ήχο των μηνυμάτων. Τέλος, ελπίζω η Skype να συνεχίσει να κάνει τέτοιου είδους updates. Πιστεύω πως σε όλους αρέσουν τα καινοτόμα updates. 



#44   jimisv

jimisv

    iPH newbie

  • 72 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 15/06/2014 - 23:47

Καλό design παίδες εμένα μ αρέσει! ΑΛΛΑ το να μην μπορείς να διαγράψεις μηνύματα η ακόμα και ολόκληρες συζητήσεις απαράδεκτο! Θα κάψει πολύ κόσμο μαζί και εμένα για αυτό γυρνάω στην παλιά μέχρι νεοτέρας! :P

#45   iceage2609

iceage2609

    iPH Addict

  • 873 μηνύματα
  • Twitter:@iceage_2609
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 16/06/2014 - 11:06

Επισης για ποιον λόγο δεν μπορούν μετά απο 200 χιλιάδες tickets κ φόρουμ συζητησεις απο χρήστες να βάλουν την δυνατότητα να ανοίγει στην ίδια καρτέλα που το έκλεισες ΚΑΙ κυρίως να με πάει κατευθείαν στους Online αντι για All καθε καταραμένη φορα?
Κατά τα άλλα πολύ ωραίο κ γρήγορο μετα το update,ενω ομαλοποιήθηκε και η οξύτητα κάποιων σπαστικών ήχων που είχε.

Τελευταία επεξεργασία από: iceage2609, 16/06/2014 - 11:07


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες