Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 4 ψήφοι

Πρόγραμμα ανταλλαγής τροφοδοτικού USB για Apple 5W Ευρώπη


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
128 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 16/06/2014 - 13:42

Προτιμώ να τα σκάω σε μια εταιρία που έστω και αργα παραδέχεται το λαθος και προβαίνει σε διόρθωση του παρα σε εταιρία (βλέπε samsung) που σκάνε οι ίδιες οι συσκευές σε πάρα πολλες περιπτώσεις και η πολιτική της ειναι για να σου κανει αντικατάσταση Να υπογραψεις φόρμα που ζητά την αποσιώπηση του γεγονότος απο social media κτλ μετα απο την αντικατάσταση οτι δεν εχεις αλλη απαίτηση απο την εταιρία δηλαδη εαν εχεις τα ίδια και με την επομενη συσκευή θα παρεις τα @@ μου

Δεν εννοούσα την Apple...

Τους εδώ προμηθευτές εννοούσα!

Εντάξει, καθυστέρησε πολύ να το καταλάβει αλλά δεν είναι η χειρότερη σε τέτοια θέματα.

Εγώ όμως εννούσα τους εδώ κουμανταδόρους, που ως ένα σημείο φταίει και η apple.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   gianniroc

gianniroc

    iPH User

  • 117 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4

Δημοσίευση 16/06/2014 - 19:17

Κάποιος απο Πεύκη-Μαρούσι να μου πει που πηγε για αντικατάσταση να παω και εγω μην μπλεξω και με στελνουν απο μαγαζι σε μαγαζι και να περιμενω και 3 εργασιμες μερες κιολας .
Γερμανός κανει αντικατασταση? Vodafone?Wind?



#48   karmaolis

karmaolis

    iPH newbie

  • 75 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/06/2014 - 22:45

σημερα αφου  πηρα τηλ  και ενα καταστημα στη μεσογειων οπως και πισω απο τη παντειο ολοι εχουν το συστημα φερτο εσυ ... και καποτε οταν ερθουν τα τροφοδοτικα και ειναι απο τα προβληματικα το δικο σου ..θα στο αντικαταστησουμε και τα ριχνουν ολοι στην apple μ δινουν το τηλ της εταιριας εδω, ενα 00800 κατι βγαινει καποιος και με παραπεμπει στα εξουσιοδοτημενα service ειτε λεγετε ινφο ειτε αισκουεαρ ... του εξηγω οτι επικοινωνισα και ολοι τα ριχνουν στ apple με τα πολλα πολλα με αφηνει να καταλαβω οτι αυτη ειναι η ιστορια προς το παρων .. πας το φορτιστακι σου και καποτε οταν θα ερθει το αποθεμα και ειναι προβληματικο το δικο σου  θα στο αντικαταστησουν... η ουσια ειναι οτι δεν φτανει που μετα απο 3 χρονια βγαζει μια ανακοινωση και σε παραπεμπει στα εν λογο καταστηματα δεν εχει φερει καν αποθεμα  τουλαχιστον ΜΗΝ βγαζαν την ανακοινωση . οχι οτι θα παθει κατι ο φορτιστης μια χαρα δουλευει κ στα @@ μ   αλλα ετσι για το γαμωτο ρε  ηθελα να δω για 20 εβρα ποσο κανει την καταντια τους . υγ .  το φαουλ παντως για εμενα ειναι απο την apple tis elladas 



#49   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 17/06/2014 - 03:02

Ξεφτιλίκια είναι αυτά!

#50   manu

manu

    iPH Enthousiast

  • 473 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max

Δημοσίευση 17/06/2014 - 07:11

Στη Θεσσαλονικη πηγα αρχικα στο πλαισιο απ' οπου ειχα αγορασει το iphone και με παρεπεμψαν στο istorm στη τσιμισκη. πηγαινοντας προς τα εκει, περασα απο περιεργεια απο ενα καταστημα κοσμοτε να δω τι θα μου πουν(επειδη ηξερα πως η κοσμοτε ειναι προμηθευτρια εταιρια στην ελλαδα για iphone) και παλι με παρεπεμψαν στο istorm. τελοσπαντων στο istorm το πηραν το τροφοδοτικο και μου ειπαν οτι θα εχει ερθει σε 3-4 μερες κι οτι θα με ειδοποιησουν. αυτα για Θεσσαλονικη!



#51   applover

applover

    iPH Enthousiast

  • 437 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 17/06/2014 - 09:54

Εγώ κάλεσα σήμερα Info-quest και μου είπαν οτι θα το παραλάβω μετά από μία εβδομάδα!

Τι ανευθυνότητα πια στην Ελλάδα;

Και αν δεν είχα PC; τι θα γινόταν;



#52   pamekatsika

pamekatsika

    iPH newbie

  • 76 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 17/06/2014 - 16:49

Μήπως για να τους στείλει η apple φορτιστές πρέπει να στείλουν τους χαλασμένους πρώτα ;;

#53   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 17/06/2014 - 17:54

Οσα ειναι cosmote πατε στο γερμανο με τον φορτιστη και τον σειριακο αριθμο ή το imei του iphone(χωρις το iphone) ,το στελνουν παραλαμβανουν το στελνουν στα κεντρικα και εντος μιας εβδομαδας παραλαμβανετε το καινουριο.

#54   airthanos69

airthanos69

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 17/06/2014 - 18:55

Οσα ειναι cosmote πατε στο γερμανο με τον φορτιστη και τον σειριακο αριθμο ή το imei του iphone(χωρις το iphone) ,το στελνουν παραλαμβανουν το στελνουν στα κεντρικα και εντος μιας εβδομαδας παραλαμβανετε το καινουριο.

πηγες σημερα και σε εξυπηρετησαν γιατι εγω πηγα με ολους τους φορτιστες της οικογενειας 4 στο συνολο και το παιζουν κινεζοι



#55   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 17/06/2014 - 18:58

Απο σημερα κανονικα ενημερωθηκαν.πρεπει να ξερεις τους σειριακους ομως γιατι αν δεν συμπιπτουν δεν θα σου κανουν δεκτη την αλλαγη.

#56   airthanos69

airthanos69

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 17/06/2014 - 19:09

Απο σημερα κανονικα ενημερωθηκαν.πρεπει να ξερεις τους σειριακους ομως γιατι αν δεν συμπιπτουν δεν θα σου κανουν δεκτη την αλλαγη.

τι εννοεις αν συμπιπτουν?εγω εχω και 3gs ,4,4s



#57   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 17/06/2014 - 19:13

Κανουν αντιπαραβολη το σειριακο του φορτιστη με το σειριακο του κινητου.γι αυτο ζηταει τον σειριακο

#58   airthanos69

airthanos69

    iPH Contributor

  • 1.106 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 17/06/2014 - 19:14

α καταλαβα!εγω τους εχω μπερδεψει



#59   pats

pats

    iPH Contributor

  • 1.566 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8

Δημοσίευση 17/06/2014 - 20:41

Δεν χανεις τιποτα πηγαινε τους.ετσι και αλλιως θα δουνε οτι τα συγκεκριμενα τηλεφωνα εβγαιναν με το 1300 οποτε θα σε καλυψουν.

#60   rtifosi

rtifosi

    iPH User

  • 162 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:PS3

Δημοσίευση 18/06/2014 - 19:35

Εγω ρωταω ξανα μπας και ξερει καποιος να απαντησει με σιγουρια. Οι 3-4-7 μερες για ποιο λογο; Κανουν diagnostis; Τι κανουν ακριβως; Εγω ξερω οτι εξω τους αλλαζουν μεσα σε λιγα λεπτα.
Για αλλη μια φορα η Ελλαδαρα μπανανια...


Τελευταία επεξεργασία από: rtifosi, 18/06/2014 - 19:35


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 10

0 μέλη, 10 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες