Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iPhone 5 Glitch Effect στο boot και ξανά boot


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
124 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#121   Paolokom

Paolokom

    iPH Addict

  • 632 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 29/07/2014 - 15:23

Αν μου δωσουν ανακατασκευη που να ειναι απροβλημάτιστει και δεν εχει κανενα απολυτος προβλημα με το Hardware & Σκελετό της εγω δεν εχω κανενα προβλημα μονο να μου το αντικαταστίσουν !

ασε φιλε εγω με το 4s μου το πηγα  το πηρα γυρω στις 7 φορες ...ολες οι ανακατασκευασμενες με προβλημα..μια wifi μια καμμενο pixel κ.α ευτυχως το τελευταιο που εχω ως τωρα ειναι τελειο....μακαρι να μην γινει και σε σενα το ιδιο......εγω σε καταστημα Γερμανος πηγαινα αν και η αγορα εγινε απο κωτσοβολο!!
Απλα πιστευω ειναι να μη σου τυχει!!!


Τελευταία επεξεργασία από: Paolokom, 29/07/2014 - 15:23


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#122   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 29/07/2014 - 15:26

για ποιον λογο να με δουλευουν ομως ρε @@οτο τι στο καλο συνεβει ποια ;



#123   Paolokom

Paolokom

    iPH Addict

  • 632 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 29/07/2014 - 15:32

για ποιον λογο να με δουλευουν ομως ρε @@οτο τι στο καλο συνεβει ποια ;

τι να σου πω φιλε μου...Δεν τους αρεσε ο τροπος που τα λεγες :P



#124   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 29/07/2014 - 15:34

μα καλα τωρα σοβαρα ;;; δεν αξιζουν να τους μηλας ωραια εγω τοσο καιρο ηρεμος ημουν και χαλαρος απεναντη τους μα αυτοι το παραγ@@@αν το θέμα ημαρτόν δηλαδη !



#125   iOS

iOS

    iPH Addict

  • 706 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad 3
  • GameCenter:Gr4FiXKill3r_iOS

Δημοσίευση 30/07/2014 - 20:10

Χαιρετώ και πάλη την παρέα !!!
Λιπών σήμερα το πήγα σε άλλο κατάστημα Wind και με το που μπαίνω μέσα στο κατάστημα παθαίνω σοκ βλέπω την Διευθύντρια που χθες μάλωσα κρατήθηκα και ψύχραιμος μπήκα στο κατάστημα με την λογική ότι θα με εξυπηρέτηση το παλικάρι εκεί και βγαίνει με ένα ύφος η "κύρια" εκείνη και μου λέει να σας εξυπηρετήσω σε κάτι ; λέω όχι περιμένω τον κύριο εδώ λέει ναι αλλά έχει δουλειά και λέω δεν πειράζει θα περιμένω τέλος πάντων ήρθε αυτή και με εξυπηρέτησε γιατί το παλικάρι όντως είχε πάρα πολύ δουλειά και της έδωσα στο φινάλε το iPhone μαζί με ένα έγγραφο χειρόγραφο το οποίο έγραψα για την info quest και επειδή πάνω κάτω τα ίδια θα έγγραφα και επειδή ήταν πολλά απλά τους είπα ότι σε αυτό το έγγραφο αναφέρομαι στην info quest και όχι στην Wind A.E και μου είπαν ότι δεν υπάρχει θέμα θα ζέσουμε εμείς την αναφορά σας προς την τάδε εταιρία και το θέμα είναι ότι εκεί που κάθισα σπίτι και ξανά διάβασα τι έγραψα στο έγγραφο αυτό το μόνο ενάντια της Wind είναι σε μια σειρά ότι η συσκευή στάλθηκε και άλλη μια φορά στην Wind και δεν εξυπηρετήθηκα σωστά μονό αυτό ελπίζω να μου το περάσουν κανονικά και να μου δώσουν άλλη συσκευή !! τι λέτε με την όλοι υπόθεση ;





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες