Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 15 ψήφοι

iPhone 6 (Ημερομηνία κυκλοφορίας στην Ελλάδα - Τιμή)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2799 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1201   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:42

Το απλο 64αρι silver...θελω..δλδ να κανω account στο public και να κανω προπαραγγελια?γιατι εκδηλωση ενδιαφ. Εκανα ηδη...slk200 λες να εχει τοσο αποθεμα..?και εγω πιστευω οτι πολυ λιγοι πλεον μπορουν να σηκωσουν μια τετοια αγορα..

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1202   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:48

Α και κατι ακόμα, λέτε ήμαστε η τελευταία χώρα στις παραλαβές ,σωστά ,ήμαστε μικρή αγορά και δή χρεοκοπημενη ( άλλοι δεν έχουν να πληρώσουν την ΔΕΗ και άλλοι θυμόνουν που θα πάρουν ένα τηλ 1000 ε ένα μήνα μετά) όσο για την ακριβότερη τιμη εμείς φταίμε ,βούρ όλοι στα σκρουτζομαγαζα και θα δείτε ποσο γρήγορα θα πέσουν οι τιμες τους,εγω εδώ και χρονια απο εκει παίρνω ,ένα θα σας πω ,460 ε 16αρι το 6 ,παραλαβή την άλλη Τετάρτη χωρις συμβόλαια ,κανονική εγγύηση και τηλ eu ,Kai thn άλλη Παρασκευή ipad 64ari air 2 απλό ,(τι σκατα hotspot έχουμε) 500 ε,μην με ρωτάτε που και ποιος απο ελλαδα πάντως ,το χρήμα στην χώρα μας μάγκες απλα κάποιοι μεγάλοι να ρίξουν νερο στο κρασακι τους και αυτο εξαρτάται απο εμάς

#1203   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:51

Α και κατι ακόμα, λέτε ήμαστε η τελευταία χώρα στις παραλαβές ,σωστά ,ήμαστε μικρή αγορά και δή χρεοκοπημενη ( άλλοι δεν έχουν να πληρώσουν την ΔΕΗ και άλλοι θυμόνουν που θα πάρουν ένα τηλ 1000 ε ένα μήνα μετά) όσο για την ακριβότερη τιμη εμείς φταίμε ,βούρ όλοι στα σκρουτζομαγαζα και θα δείτε ποσο γρήγορα θα πέσουν οι τιμες τους,εγω εδώ και χρονια απο εκει παίρνω ,ένα θα σας πω ,460 ε 16αρι το 6 ,παραλαβή την άλλη Τετάρτη χωρις συμβόλαια ,κανονική εγγύηση και τηλ eu ,Kai thn άλλη Παρασκευή ipad 64ari air 2 απλό ,(τι σκατα hotspot έχουμε) 500 ε,μην με ρωτάτε που και ποιος απο ελλαδα πάντως ,το χρήμα στην χώρα μας μάγκες απλα κάποιοι μεγάλοι να ρίξουν νερο στο κρασακι τους και αυτο εξαρτάται απο εμάς

;Oxi ρε φίλε εγώ θα σε ρωτήσω απο ποιό μαγαζί ? . Εσυ δηλαδή τι είσαι ο κοπερφιλντ? 


Τελευταία επεξεργασία από: nickolaou, 24/10/2014 - 22:56


#1204   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:53

Το απλο 64αρι silver...θελω..δλδ να κανω account στο public και να κανω προπαραγγελια?γιατι εκδηλωση ενδιαφ. Εκανα ηδη...slk200 λες να εχει τοσο αποθεμα..?και εγω πιστευω οτι πολυ λιγοι πλεον μπορουν να σηκωσουν μια τετοια αγορα..



Εγω προπαραγγελεια ποτε δεν έκανα και ουτε θα κανω ,κόλπα marketing ,να δουμε ποσο τρέλα υπαρχει να διαμορφώσουμε τιμες,αν δεν στείλει κανένας θα δεις την πτώση των τιμών ,νομίζεις οτι σου κάνουν χάρη ? μαύρο στις μεγάλες εταιρείες και ειδικά στα συμβόλαια ,εκει ειναι και η τεράστια απάτη ,και το χρυσοπληρώνεις και κολλαρο

#1205   nickolaou

nickolaou

    iPH Contributor

  • 1.100 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:56

Feed the troll..



#1206   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:57

Εσυ την εχεις βρει καλα εως τελεια...μηπως εννοεις 5s?460€ εχει στο σκρουτζ...

#1207   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:58

;Oxi ρε φίλε εγώ θα σε ρωτήσω απο ποιό μαγαζί γιατί εγω τους δίνω 750  και μου λένε όχι να περιμένω . Εσυ δηλαδή τι είσαι ο κοπερφιλντ?



Όχι αυτός δεν ειμαι,και εγω δεν είπα οτι το πήρα ,Τετάρτη θα το πάρω και ναι παίζει ενδεχόμενος 2-3 μέρες καθυστέρηση αυτα όμως,καθόλου δεν με ενοχλεί όταν κάποιοι δίνουν 900 για να το έχουν 1 μήνα πιο πριν ,μετά απο έναν μήνα απλα νοιώθουν κορόιδα ,α και κατι ακόμα ,για να πέσει μια γκομενα χρειάζονται περισσότερα απο ένα iphone όσο και θρύλος να ειναι

#1208   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 24/10/2014 - 22:59

Εσυ την εχεις βρει καλα εως τελεια...μηπως εννοεις 5s?460€ εχει στο σκρουτζ...



6αρι με 16 όχι plus

#1209   obillias

obillias

    iPH newbie

  • 68 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/10/2014 - 23:00

που το βρηκες σε αυτη την τιμη δεν μας λες

να το παρουμε γιατι και εγω περιμενω να πεσει η τιμη του να το χτυπησω 



#1210   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 24/10/2014 - 23:00

Feed the troll..



Σε λίγες μέρες φωτο και απόδειξη εδώ

#1211   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 24/10/2014 - 23:03

Σε λίγες μέρες φωτο και απόδειξη εδώ

θα εκανες μεγαλυτερη εντυπωση αν ελεγες οτι στο δινουν και σε πληρωνουν και απο πανω για να τους κανεις διαφημιση....για σκεψου το μηπως επανελθεις αυριο με καινουριο πιο fabulous παραμυθι :D :D



#1212   ForceF

ForceF

    iPH Contributor

  • 958 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 24/10/2014 - 23:05

Α και κατι ακόμα, λέτε ήμαστε η τελευταία χώρα στις παραλαβές ,σωστά ,ήμαστε μικρή αγορά και δή χρεοκοπημενη ( άλλοι δεν έχουν να πληρώσουν την ΔΕΗ και άλλοι θυμόνουν που θα πάρουν ένα τηλ 1000 ε ένα μήνα μετά) όσο για την ακριβότερη τιμη εμείς φταίμε ,βούρ όλοι στα σκρουτζομαγαζα και θα δείτε ποσο γρήγορα θα πέσουν οι τιμες τους,εγω εδώ και χρονια απο εκει παίρνω ,ένα θα σας πω ,460 ε 16αρι το 6 ,παραλαβή την άλλη Τετάρτη χωρις συμβόλαια ,κανονική εγγύηση και τηλ eu ,Kai thn άλλη Παρασκευή ipad 64ari air 2 απλό ,(τι σκατα hotspot έχουμε) 500 ε,μην με ρωτάτε που και ποιος απο ελλαδα πάντως ,το χρήμα στην χώρα μας μάγκες απλα κάποιοι μεγάλοι να ρίξουν νερο στο κρασακι τους και αυτο εξαρτάται απο εμάς

Ακριβά το πήρες. Χαλάς την πιάτσα και ανεβαίνουν οι τιμές. 250€ εγώ και παραλαμβάνω το 128gb την δευτέρα...με φωτο και απόδειξη για τους άπιστους

Όχι αυτός δεν ειμαι,και εγω δεν είπα οτι το πήρα ,Τετάρτη θα το πάρω και ναι παίζει ενδεχόμενος 2-3 μέρες καθυστέρηση αυτα όμως,καθόλου δεν με ενοχλεί όταν κάποιοι δίνουν 900 για να το έχουν 1 μήνα πιο πριν ,μετά απο έναν μήνα απλα νοιώθουν κορόιδα ,α και κατι ακόμα ,για να πέσει μια γκομενα χρειάζονται περισσότερα απο ένα iphone όσο και θρύλος να ειναι

Ισχύει...για να πέσει γκόμενα χρειάζεται και μια SLK. Αλλα όχι 200άρα, απο 350 και πάνω



#1213   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 24/10/2014 - 23:06

θα εκανες μεγαλυτερη εντυπωση αν ελεγες οτι στο δινουν και σε πληρωνουν και απο πανω για να τους κανεις διαφημιση....για σκεψου το μηπως επανελθεις αυριο με καινουριο πιο fabulous παραμυθι :D :D



Εντύπωση να κανω για ποιο λόγο ?

#1214   SLK200GR

SLK200GR

    iPH Contributor

  • 1.196 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 24/10/2014 - 23:09

Ακριβά το πήρες. Χαλάς την πιάτσα και ανεβαίνουν οι τιμές. 250€ εγώ και παραλαμβάνω το 128gb την δευτέρα...με φωτο και απόδειξη για τους άπιστους

Ισχύει...για να πέσει γκόμενα χρειάζεται και μια SLK. Αλλα όχι 200άρα, απο 350 και πάνω


Όταν το πάρεις ρίξε μια φωτο την απόδειξη εδώ και ναι θα νοιωσω κορόιδο όσο για την slk μια χαρα πέφτουν ,πάρε και θα με θυμάσαι

#1215   Leo10

Leo10

    iPH Contributor

  • 982 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 25/10/2014 - 09:40

Α και κατι ακόμα, λέτε ήμαστε η τελευταία χώρα στις παραλαβές ,σωστά ,ήμαστε μικρή αγορά και δή χρεοκοπημενη ( άλλοι δεν έχουν να πληρώσουν την ΔΕΗ και άλλοι θυμόνουν που θα πάρουν ένα τηλ 1000 ε ένα μήνα μετά) όσο για την ακριβότερη τιμη εμείς φταίμε ,βούρ όλοι στα σκρουτζομαγαζα και θα δείτε ποσο γρήγορα θα πέσουν οι τιμες τους,εγω εδώ και χρονια απο εκει παίρνω ,ένα θα σας πω ,460 ε 16αρι το 6 ,παραλαβή την άλλη Τετάρτη χωρις συμβόλαια ,κανονική εγγύηση και τηλ eu ,Kai thn άλλη Παρασκευή ipad 64ari air 2 απλό ,(τι σκατα hotspot έχουμε) 500 ε,μην με ρωτάτε που και ποιος απο ελλαδα πάντως ,το χρήμα στην χώρα μας μάγκες απλα κάποιοι μεγάλοι να ρίξουν νερο στο κρασακι τους και αυτο εξαρτάται απο εμάς

 

 

Όταν το πάρεις ρίξε μια φωτο την απόδειξη εδώ και ναι θα νοιωσω κορόιδο όσο για την slk μια χαρα πέφτουν ,πάρε και θα με θυμάσαι

450 ευρώ πούλησα το 5s πριν από κάνα μήνα, το 16άρι...Επιπλέον, αφού όπως λες θα ανεβάσεις την απόδειξη αγοράς, γιατί δε λες από που το πήρες; Ίσα ίσα που αν ισχύει αυτό που λες θα πάρουνε και άλλοι. Εκτός και αν συμβαίνει κάτι "παράξενο" με το "μαγαζί" που λες ή απλά όπως είπαν και άλλοι συμφορουμίτες τα λες έτσι χωρίς να ισχύουν (για ποιο λόγο δεν ξέρω προφανώς).
Offtopic: Δηλαδή είσαι από τους τύπους που οι γκόμενες έρχονται μαζί σου για το χρήμα...ωραία και το κοκορεύεσαι κιόλας.
Τελοσπάντων, συγγνώμη για το offtopic, το σταματάω εδώ. Αν πρέπει ας το διαγράψουν οι admins.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 21

0 μέλη, 21 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες