Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 21 ψήφοι

Θήκη για iPhone 6/6S & 6/S Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7605 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#481   antonispap40

antonispap40

    iPH Enthousiast

  • 354 μηνύματα
  • Twitter:@antonispap40
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • GameCenter:antonispap40

Δημοσίευση 25/10/2014 - 08:53

Πραγματικά έρωτας! Δεν υπάρχει κάπου σε Ευρώπη όμως; Να βάλω τόπο παράδοσης στο αεροδρόμιο για να μην το περάσουν από τελωνείο!! :ρ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#482   winnie74

winnie74

    iPH Contributor

  • 1.581 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 25/10/2014 - 09:15

Την έχω για το 5S 6 μήνες τώρα και δεν την έβγαλα ούτε μία φορά. Πριν είχα την μπεζ και την βαρέθηκα.. Με αυτές τις 2 την έβγαλα, η κόκκινη της Apple έμεινε ουσιαστικά στο συρτάρι, πολύ λίγη χρήση...

 

Γιαυτό και είπα καλής ποιότητας, δεν είπα πως δεν θα κάνει με την χρήση, όλες κάνουν, αλλά στην συγκεκριμένη θα γίνει σε βάθος χρόνου, δεν είναι της πλάκας η πλάτη.. Τουλάχιστον έτσι αισθάνομαι από την δική μου χρήση και εμπειρία...

 

Και πίστεψε με δεν την έχω λυπηθεί καθόλου έχει περάσει από πολλά αυτή η θήκη!!!

 

15427613258_005c3834e5_b.jpg

 

 

15614562952_a9c2090451_b.jpg

 

 

Μόνο στο φως βλέπεις απλά την χρήση της, κάτι φυσιολογικό. Αν προσέξετε έχει και 4 εγκοπές στην πλάτη για να μην ακουμπάει το πλαστικό σε τραπέζια!

 

Δεν ξέρω παιδιά, εμένα πάντως μου έχει αφήσει αυτή η Clear τις καλύτερες εντυπώσεις και μέσα σε αυτές είναι και τα πεσίματα που έχει σώσει το κινητό πολλές φορές!

 

Τη συγκεκριμένη την είχα κι εγώ στο 5S,έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη και δεν θα την άλλαζα με καμία άλλη θήκη.

Ακόμη και τώρα,μετά από τόσους μήνες χρήσης,βρίσκεται σε κατάσταση "καινούργιου"θα έλεγα.

 

 

Που την βρισκουμε ;;;;;;

 

Ψάχνω κι εγώ την ίδια για το 6,Amazon πάντως δεν την στέλνει Ελλάδα,μάλλον θα την παραγγείλω από το επίσημο site τους,με μια σχετική καθυστέρηση βέβαια γιατί από Νοέμβριο θα έχουν στοκ.

Αλλά η συγκεκριμένη θήκη αξίζει.


Τελευταία επεξεργασία από: winnie74, 25/10/2014 - 09:16

My brain has two sides. Left and Right. Right has nothing left and Left has nothing right.


#483   peripolo

peripolo

    iPH Enthousiast

  • 583 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 25/10/2014 - 09:32

Τη συγκεκριμένη την είχα κι εγώ στο 5S, έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη και δεν θα την άλλαζα με καμία άλλη θήκη.

Ακόμη και τώρα, μετά από τόσους μήνες χρήσης, βρίσκεται σε κατάσταση "καινούργιου" θα έλεγα.

 

 

 

Ψάχνω κι εγώ την ίδια για το 6, το Amazon πάντως δεν την στέλνει Ελλάδα, μάλλον θα την παραγγείλω από το επίσημο δικτυακό τόπο τους, με μια σχετική καθυστέρηση βέβαια γιατί από Νοέμβριο θα έχουν στοκ.

Αλλά η συγκεκριμένη θήκη αξίζει.

αυτη εχω και εγω στο 5αρι απολυτα ευχαρηστιμενος και εγω και παραγγειλα την ιδια για το 6αρι απο το ebay  http://www.ebay.co.u...=item2c8a172ace


Τελευταία επεξεργασία από: peripolo, 25/10/2014 - 09:33


#484   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 25/10/2014 - 09:45

Ότι και να λέμε τα σπάει!! Θα λιώσει επάνω στο κινητό! Το μονο που μένει μετά από πολύ καιρό, να σκεφτώ τι άλλο χρώμα να την πάρω! :P

Δεν εξέχει τίποτα αριστερά δεξιά, έχει φοβερή εφαρμογή και ωραία αίσθηση στο χέρι!
Ήρθε για μείνει και αυτή!!

@CaLi@


#485   Konstantin

Konstantin

    iPH newbie

  • 7 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:Konstant71n

Δημοσίευση 25/10/2014 - 10:44

Παιδιά δείτε κι αυτή εδώ

http://www.switcheas...DE-for-iPhone-6

#486   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/10/2014 - 12:01

Παιδια η 0.3 της puro ειναι διαφανη;

#487   anochampions

anochampions

    iPH Contributor

  • 1.077 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 25/10/2014 - 12:37

Παιδια η 0.3 της puro ειναι διαφανη;

Ημιδιαφανής ... τουλάχιστον αυτή που έχω εγώ. Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλη θήκη της puro 



#488   polakis

polakis

    iPH Contributor

  • 1.651 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 25/10/2014 - 13:06

Ημιδιαφανής ... τουλάχιστον αυτή που έχω εγώ. Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλη θήκη της puro


Ok thanks. Ξερουμε και αν καλυπτει και πανω κατω;

#489   TrankLL

TrankLL

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/10/2014 - 13:36

 Παιδιά, τα κουμπιά που έχουν οι θήκες και καλύπτουν αυτά του κινητού έχω ακούσει ότι μπορεί να προκαλέσουν πρόβλημα στα κουμπιά του κινητού και να μην λειτουργούν μετά, γι αυτό διστάζω να πάρω θήκη που να καλύπτει τα κουμπιά της έντασης και του κλειδώματος και κοιτάω μόνο όσες έχουν ανοιχτό αυτό το σημείο. 

Ισχύει κάτι τέτοιο; Επίσης ξέρετε κάποια θήκη που να είναι κλειστή στο κάτω και πάνω μέρος αλλά να έχει τα κουμπιά της έντασης και του κλειδώματος ανοιχτά στο πλάι, σε λογική τιμή;



#490   TrankLL

TrankLL

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/10/2014 - 14:13

Παιδιά επίσης έχει κάποιος αυτή http://www.powersupp...6-p/upyc-82.htm ή  http://www.spigen.co...apsule-4-7.html 

να μου πει πως είναι επάνω στο κινητό;


Τελευταία επεξεργασία από: TrankLL, 25/10/2014 - 14:13


#491   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2014 - 16:20

Τη συγκεκριμένη την είχα κι εγώ στο 5S,έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη και δεν θα την άλλαζα με καμία άλλη θήκη.

Ακόμη και τώρα,μετά από τόσους μήνες χρήσης,βρίσκεται σε κατάσταση "καινούργιου"θα έλεγα.

 

 

 

Ψάχνω κι εγώ την ίδια για το 6,Amazon πάντως δεν την στέλνει Ελλάδα,μάλλον θα την παραγγείλω από το επίσημο site τους,με μια σχετική καθυστέρηση βέβαια γιατί από Νοέμβριο θα έχουν στοκ.

Αλλά η συγκεκριμένη θήκη αξίζει.

στελνει....εχουμε πει που κοιταζουμε ακριβως

 

 

ΥΓ τωρα ειδα οτι θες για το 6 και οχι για το plus....οποτε ακυρο


Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 25/10/2014 - 16:24


#492   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2014 - 16:40

επισης εδω μια συγκριτικη σε παχος μεταξυ της original Apple και της Air Jacket της Power Support

 

6LBCfRJ.jpg



#493   TrankLL

TrankLL

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/10/2014 - 16:47

επισης εδω μια συγκριτικη σε παχος μεταξυ της original Apple και της Air Jacket της Power Support

 

6LBCfRJ.jpg

H Air Jacket είναι καλή;; Τι εφαρμογή έχει επάνω στο κινητό; Είναι άριστη η εφαρμογή της ή έχει μικρά κενά; Επίσης είμαι ανάμεσα στην Air Jacket και στην Spigen Capsule. Ποια πιστεύετε είναι ποιο καλή και προστατεύει καλύτερα το κινητό;



#494   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2014 - 16:55

H Air Jacket είναι καλή;; Τι εφαρμογή έχει επάνω στο κινητό; Είναι άριστη η εφαρμογή της ή έχει μικρά κενά; Επίσης είμαι ανάμεσα στην Air Jacket και στην Spigen Capsule. Ποια πιστεύετε είναι ποιο καλή και προστατεύει καλύτερα το κινητό;

τωρα απο προστασια σε τοσο λεπτες θηκες μην ζητας και πολλα....βασικα πραγματα και πολυ τυχη :)

η air jacket εχει την πιο καλη εφαρμογη απο ολες του ιδιου στυλ αλλα αυτο το σφιχτο που εχει την κανει δυσκολη στο να βγει..Κατα τα αλλα ειναι μια πολυ καλη θηκη. Για την spigen δεν ξερω...



#495   TrankLL

TrankLL

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 25/10/2014 - 17:03

τωρα απο προστασια σε τοσο λεπτες θηκες μην ζητας και πολλα....βασικα πραγματα και πολυ τυχη :)

η air jacket εχει την πιο καλη εφαρμογη απο ολες του ιδιου στυλ αλλα αυτο το σφιχτο που εχει την κανει δυσκολη στο να βγει..Κατα τα αλλα ειναι μια πολυ καλη θηκη. Για την spigen δεν ξερω...

Κοιτάω την Air jacket ποιο πολύ γιατί έχει τα κουμπιά έντασης και κλειδώματος ελεύθερα και το πάνω και κάτω μέρος κλειστό. Θέλω τα κουμπιά να είναι ελεύθερα διότι έχω ακούσει οτι μπορεί να προκαλέσουν πρόβλημα στα κουμπιά του κινητού και να μην λειτουργούν μετά, θήκες με δικά τους έξτρα κουμπιά από πάνω, δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει, έχεις ακούσει κάτι εσύ;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 14

0 μέλη, 14 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες