Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 21 ψήφοι

Θήκη για iPhone 6/6S & 6/S Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7605 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1171   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 21/11/2014 - 17:42

παιδια τελειως τυχαια εκει που εψαχνα ποια να παρω απο τις spigen, συνηδειτοποιησα οτι αυτες με το 60%(και μπορειτε να τις αγορασετε μεχρι τα επομενα 17 λεπτα) αναφερει οτι ειναι ανακατασκευασμενες και οι καινουργιες εχουν 20%.


Τελευταία επεξεργασία από: kostakiss, 21/11/2014 - 17:43


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1172   blackmamba

blackmamba

    iPH Addict

  • 697 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 21/11/2014 - 17:54

Εγω μεχρι προτινος πιστευα οτι μονο η official θηκη αξιζει, αλλα πηρα για χαβαλε μια Sentio διαφη απο το ΠΛΑΙΣΙΟ κι ειναι κατσε καλα! Και τιμη ~4 € νομιζω. Τσεκαρετε την

#1173   harrisaggelosaleif

harrisaggelosaleif

    iPH Enthousiast

  • 466 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:harrisaggelosaleif

Δημοσίευση 21/11/2014 - 18:46

Παιδιά bumber ή κανονική θήκη ;;

#1174   DGianno

DGianno

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Twitter:@JiMMiS_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 21/11/2014 - 20:59

Παίδες καλησπέρα!
Έχει αγοράσει κάποιος αυτές τις θήκες για iphone 6; Αξίζουν, πως τις βλέπετε;;;

http://m.ebay.com/it...Id=520444624346

#1175   Stratos441

Stratos441

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 21/11/2014 - 22:04

Power Support  Air Jacket (Rubber Black) για 6άρι, ήρθε σήμερα, μετά από 25 μέρες αναμονής περίπου.

 

Συνημμένο αρχείο  IMG_0694.JPG   150,43KB   70 λήψεις

 

Μετά το φετινό «φιάσκο» της Spigen Neo Hybrid, που όπως μπήκε, βγήκε απ’ευθείας,  προσωρινή λύση ήταν η Puro 0.3, με τα γνωστά πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα μιας ultra slim θήκης.

 Η Air Jacket λοιπόν, σε σχέση με τις δύο παραπάνω, θα έλεγα ότι αποτελεί μια ενδιάμεση κατάσταση. Μια λεπτή θήκη, που σαφώς παρέχει καλύτερη προστασία από την Puro, χωρίς να αυξάνει τόσο τον όγκο της συσκευής όπως η Neo Hybrid. Καλή ποιότητα κατασκευής και υλικού (πολυκαρβονικό με ελαστικό φινίρισμα) και σφιχτή εφαρμογή, χωρίς κενά. Τα κοψίματα στη θήκη εχουν γίνει με απόλυτη ακρίβεια, η πίσω κάμερα καλύπτεται επαρκώς, ενώ στο εμπρός μέρος οι άκρες της υπερέχουν οριακά της οθόνης. Το ελαστικό φινίρισμα δίνει μια καλή αίσθηση στο κράτημα της συσκευής, αφού δεν γλιστράει καθόλου. Ορίστε και μερικές φωτογραφίες:

 

Συνημμένο αρχείο  DSCN0342.JPG   71,14KB   75 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  DSCN0343.JPG   64,11KB   72 λήψεις

Συνημμένο αρχείο  DSCN0344.JPG   50,91KB   65 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  DSCN0345.JPG   59,44KB   66 λήψεις

Συνημμένο αρχείο  DSCN0346.JPG   73,7KB   64 λήψειςΣυνημμένο αρχείο  DSCN0347.JPG   73,55KB   73 λήψεις

 

Πολύ θετικές εντυπώσεις γενικότερα, το μοναδικό μειονέκτημα που έχει για μένα (το οποίο είναι θέμα design, άρα και προσωπικού γούστου), το ασσύμετρο οβάλ κόψιμο της κάμερας. Θα το προτιμούσα ναι είναι συμμετρικό όπως στις Neo Hybrid και Puro. Λεπτομέρειες φυσικά, αφού όπως καταλάβατε ήρθε για να μείνει. ;)

 

ΥΓ: Ναι! Μπορεί να κάνει ΚΑΙ ακροβατικά! :P

 



#1176   andreassitia

andreassitia

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 21/11/2014 - 22:28

Αυτην λεω να παρω αλλα δε διακρινω καμια εκπτωση

http://pages.ebay.co...id=271643125860

Εγώ την πήρα 10 ευρώ από τον ίδιο και μου ήρθε 10 μέρες πριν από την ημερομηνία άφιξης. Φοβερή δένει άψογα με το 6 και δεν του δίνει όγκο ενώ έχει ασφάλεια.



#1177   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.838 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/11/2014 - 23:08

Power Support  Air Jacket (Rubber Black) για 6άρι, ήρθε σήμερα, μετά από 25 μέρες αναμονής περίπου.
 
attachicon.gifIMG_0694.JPG
 
Μετά το φετινό «φιάσκο» της Spigen Neo Hybrid, που όπως μπήκε, βγήκε απ’ευθείας,  προσωρινή λύση ήταν η Puro 0.3, με τα γνωστά πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα μιας ultra slim θήκης.
 Η Air Jacket λοιπόν, σε σχέση με τις δύο παραπάνω, θα έλεγα ότι αποτελεί μια ενδιάμεση κατάσταση. Μια λεπτή θήκη, που σαφώς παρέχει καλύτερη προστασία από την Puro, χωρίς να αυξάνει τόσο τον όγκο της συσκευής όπως η Neo Hybrid. Καλή ποιότητα κατασκευής και υλικού (πολυκαρβονικό με ελαστικό φινίρισμα) και σφιχτή εφαρμογή, χωρίς κενά. Τα κοψίματα στη θήκη εχουν γίνει με απόλυτη ακρίβεια, η πίσω κάμερα καλύπτεται επαρκώς, ενώ στο εμπρός μέρος οι άκρες της υπερέχουν οριακά της οθόνης. Το ελαστικό φινίρισμα δίνει μια καλή αίσθηση στο κράτημα της συσκευής, αφού δεν γλιστράει καθόλου. Ορίστε και μερικές φωτογραφίες:
 
attachicon.gifDSCN0342.JPGattachicon.gifDSCN0343.JPG
attachicon.gifDSCN0344.JPGattachicon.gifDSCN0345.JPG
attachicon.gifDSCN0346.JPGattachicon.gifDSCN0347.JPG
 
Πολύ θετικές εντυπώσεις γενικότερα, το μοναδικό μειονέκτημα που έχει για μένα (το οποίο είναι θέμα design, άρα και προσωπικού γούστου), το ασσύμετρο οβάλ κόψιμο της κάμερας. Θα το προτιμούσα ναι είναι συμμετρικό όπως στις Neo Hybrid και Puro. Λεπτομέρειες φυσικά, αφού όπως καταλάβατε ήρθε για να μείνει. ;)
 
ΥΓ: Ναι! Μπορεί να κάνει ΚΑΙ ακροβατικά! :P

Έχω την ίδια περίπου μια εβδομάδα πραγματικά αξίξει η αγορά

#1178   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 21/11/2014 - 23:19

Εγώ την πήρα 10 ευρώ από τον ίδιο και μου ήρθε 10 μέρες πριν από την ημερομηνία άφιξης. Φοβερή δένει άψογα με το 6 και δεν του δίνει όγκο ενώ έχει ασφάλεια.

10€ με τα μεταφορικα;

#1179   Stratos441

Stratos441

    iPH Enthousiast

  • 361 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 21/11/2014 - 23:28

Έχω την ίδια περίπου μια εβδομάδα πραγματικά αξίξει η αγορά

Σίγουρα αξίζει. Άσε που αρχισαν να μου μπαίνουν ιδέες και για την clear...

#1180   andreassitia

andreassitia

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 21/11/2014 - 23:29

10€ με τα μεταφορικα;

συν 8 ευρώ μεταφορικά 



#1181   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 21/11/2014 - 23:53

Power Support  Air Jacket (Rubber Black) για 6άρι, ήρθε σήμερα, μετά από 25 μέρες αναμονής περίπου.

 

attachicon.gifIMG_0694.JPG

 

Μετά το φετινό «φιάσκο» της Spigen Neo Hybrid, που όπως μπήκε, βγήκε απ’ευθείας,  προσωρινή λύση ήταν η Puro 0.3, με τα γνωστά πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα μιας ultra slim θήκης.

 Η Air Jacket λοιπόν, σε σχέση με τις δύο παραπάνω, θα έλεγα ότι αποτελεί μια ενδιάμεση κατάσταση. Μια λεπτή θήκη, που σαφώς παρέχει καλύτερη προστασία από την Puro, χωρίς να αυξάνει τόσο τον όγκο της συσκευής όπως η Neo Hybrid. Καλή ποιότητα κατασκευής και υλικού (πολυκαρβονικό με ελαστικό φινίρισμα) και σφιχτή εφαρμογή, χωρίς κενά. Τα κοψίματα στη θήκη εχουν γίνει με απόλυτη ακρίβεια, η πίσω κάμερα καλύπτεται επαρκώς, ενώ στο εμπρός μέρος οι άκρες της υπερέχουν οριακά της οθόνης. Το ελαστικό φινίρισμα δίνει μια καλή αίσθηση στο κράτημα της συσκευής, αφού δεν γλιστράει καθόλου. Ορίστε και μερικές φωτογραφίες:

 

attachicon.gifDSCN0342.JPGattachicon.gifDSCN0343.JPG

attachicon.gifDSCN0344.JPGattachicon.gifDSCN0345.JPG

attachicon.gifDSCN0346.JPGattachicon.gifDSCN0347.JPG

 

Πολύ θετικές εντυπώσεις γενικότερα, το μοναδικό μειονέκτημα που έχει για μένα (το οποίο είναι θέμα design, άρα και προσωπικού γούστου), το ασσύμετρο οβάλ κόψιμο της κάμερας. Θα το προτιμούσα ναι είναι συμμετρικό όπως στις Neo Hybrid και Puro. Λεπτομέρειες φυσικά, αφού όπως καταλάβατε ήρθε για να μείνει. ;)

 

ΥΓ: Ναι! Μπορεί να κάνει ΚΑΙ ακροβατικά! :P

προστασια ποια ειναι?....μεγεια η θηκη!



#1182   karasarinis

karasarinis

    iPH Contributor

  • 1.026 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 22/11/2014 - 00:23

Καλησπέρα. Εγώ χτύπησα το απόγευμα μια Ozaki book case για plus από istorm. Πολύ καλή αίσθηση στο χέρι, τέλεια σε εφαρμογή κι εμφάνιση!!

#1183   karless

karless

    iPH Hero

  • 5.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air +4G

Δημοσίευση 22/11/2014 - 00:36

Καλησπέρα. Εγώ χτύπησα το απόγευμα μια Ozaki book case για plus από istorm. Πολύ καλή αίσθηση στο χέρι, τέλεια σε εφαρμογή κι εμφάνιση!

 

 

μπορεις να ανεβασεις φωτο?εχει εγκοπη για το οταν ειναι κλειστη να μπορεις να μιλας στο τηλ?



#1184   karasarinis

karasarinis

    iPH Contributor

  • 1.026 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 22/11/2014 - 00:39

Θα ανεβάσω το πρωί φιλε μου. Όχι δεν έχει εγκοπή για το τηλέφωνο. Είναι 0.4mm και δεν προσθέτει όγκο όπως κάποιες άλλες.

#1185   konkrit

konkrit

    iPH newbie

  • 24 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/11/2014 - 09:54

Περασα χθες και πηρα απο τον φιλο DjVassel μια σιλικονης γκρι για το plus. Σε συγκριση με φιλου μου που εχει την puro μου αρεσε περισσοτερο γιατι δεν ειναι ματ το πισω και φαινεται πιο καθαρα το μηλο

 

http://www.the-istor...viewCat&catId=6



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 8

0 μέλη, 8 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες