Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 21 ψήφοι

Θήκη για iPhone 6/6S & 6/S Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7605 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/10/2014 - 14:37

ειναι καθαρα τεχνικο το θεμα....καναδυο εταιρειες με ζελατινες το εχουν φερει περισσοτερο προς τις ακρες το θεμα αυτο και για αυτο πουλανε περισσοτερο αλλα γενικα υπαρχει μια παγωμαρα,συστηνω υπομονη και οχι βιαστικες αγορες των 30 και βαλε ευρω σε γυαλια ιδιως κλπ Δειτε μια ανακοινωση της Power Support επι του θεματος



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 01/10/2014 - 15:04

η δερματινη blue midnight σε ασημι ειναι ολα τα λεφτα..δες 2-3 φωτο κλεμμενες απο το macrumors Mπλε και καφε...

15359377216_c91ae6ffb7_c.jpg

15195646419_24da3f73f7_c.jpg

IMG_0076_zps6092094f.jpg


Ωραιος συνδιασμος! Η μονη παραφωνια το ακαλυπτο κατω μερος.
Τολη ωραιο φαινεται και το λευκο με τετοιες θηκες... ;)

You'll Never Walk Alone


#168   tgousopoulos

tgousopoulos

    iPH Intergalactic Leader

  • 21.638 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:tgousopoulos

Δημοσίευση 01/10/2014 - 15:15

Οντως δημητρη φαινεται πολυ ωραιο με αυτο το συνδυασμο. Αλλα το space απο κοντα ειναι ερωτας. :)

#169   atari4

atari4

    iPH Hero

  • 5.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:YNWA

Δημοσίευση 01/10/2014 - 15:22

Και γω του μαυρου ειμαι, ειχα παρει το 5αρι λευκο αλλα το βαρεθηκα γρηγορα. Τωρα μετα απο μαυρο 5s ψιλοψηνομαι παλι για λευκο αλλα φοβαμαι οτι θα το ξαναβαρεθω συντομα... Θα τα δω και απο κοντα αλλα το μαυρο φαινεται να ειναι η εγγυημενη λυση. ;)

You'll Never Walk Alone


#170   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 01/10/2014 - 19:53

Θήκη iPhone 6 & 6 Plus Μεμβράνη οθόνης - Puro UltraSlim 0.3 Cover Μαύρο

 

15412752415_83fe1990a6_c.jpg

 

 

 

H αγορά έγινε από τα Public και τις αναμένω σε μια βδομάδα περίπου! Φωτογραφίες και εντυπώσεις μόλις έρθουν!!

 

Δυο για 6 και μία για 6 Plus.


@CaLi@


#171   avramidis

avramidis

    iPH User

  • 141 μηνύματα
  • Twitter:@avram13
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:GioAvrami

Δημοσίευση 01/10/2014 - 20:04

Θήκη iPhone 6 & 6 Plus Μεμβράνη οθόνης - Puro UltraSlim 0.3 Cover Μαύρο

 

15412752415_83fe1990a6_c.jpg

 

 

 

H αγορά έγινε από τα Public και τις αναμένω σε μια βδομάδα περίπου! Φωτογραφίες και εντυπώσεις μόλις έρθουν!!

 

Δυο για 6 και μία για 6 Plus.

 

την εχω εγω για 6 plus φιλε μ και ειναι πολυ ομορφη τ κινητο εχει τις διαστασεις τ,δ γλιστραει και φαινεται κιολας το μηλαρακι ο σχεδιασμος ολα!!απο αποψη ομορφιας τελεια και καθεται πλυ καλα δν εχει κενα κτλ απλα αν πεσει δ ξερω κατα ποσο θ κανει δουλεια...στν οθονη νομιζω προεξεχει λιγο γιατι οταν τ βαζω αναποδα ακουμπανε τ πλαστικα γυρω γυρω..το screen protector δεν ειναι και πολυ καλο γιατι ειναι αρκετα μικροτερο δ παει μεχρι τισ γωνιες ομως για μια γρηγορη λυση ειναι καλο...εμενα μ αρεσει η θηκη παρα πολυ για αρχη αν και περιμενω απο spigen... ;) απλα εγω εχω τν ασπρη(ημιδιαφανης) και φαινεται τελεια τ χρυσο...


Τελευταία επεξεργασία από: avramidis, 01/10/2014 - 20:06


#172   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 01/10/2014 - 20:13

την εχω εγω για 6 plus φιλε μ και ειναι πολυ ομορφη τ κινητο εχει τις διαστασεις τ,δ γλιστραει και φαινεται κιολας το μηλαρακι ο σχεδιασμος ολα!!απο αποψη ομορφιας τελεια και καθεται πλυ καλα δν εχει κενα κτλ απλα αν πεσει δ ξερω κατα ποσο θ κανει δουλεια...στν οθονη νομιζω προεξεχει λιγο γιατι οταν τ βαζω αναποδα ακουμπανε τ πλαστικα γυρω γυρω..το screen protector δεν ειναι και πολυ καλο γιατι ειναι αρκετα μικροτερο δ παει μεχρι τισ γωνιες ομως για μια γρηγορη λυση ειναι καλο...εμενα μ αρεσει η θηκη παρα πολυ για αρχη αν και περιμενω απο spigen... ;)

Σε ευχαριστώ γιαυτές τις χρήσιμες πληροφορίες!!! :)

 

Σίγουρα σε πέσιμο δεν είναι και οι καλύτερες θήκες, για να μην γίνεται άλλο τόσο το κινητό και για πιθανές γρατζουνιές είναι περισσότερο και προσοχή στις πτώσεις...

 

Screen Protector ουδέποτε έβαλα και ούτε πρόκειται και μέχρι τώρα δεν είχα κανένα πρόβλημα, δεν μου αρέσει να έχει κάτι η οθόνη, την θέλω σκέτη..

 

Και εγώ έχω τις μία θήκη της Spigen, από προστασία είναι φοβερή αλλά κάνει άλλο τόσο το κινητό και γίνεται πολύ δύσχρηστο.  Ήδη έχω παραγγείλει και άλλη από την Spigen πιο λεπτή και με κενό από κάτω και περιμένω να έρθει να την δω, αν δεν μου κάνει θα πάρει τον δρόμο της επιστροφής..


@CaLi@


#173   anochampions

anochampions

    iPH Contributor

  • 1.077 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 01/10/2014 - 20:14

Θήκη iPhone 6 & 6 Plus Μεμβράνη οθόνης - Puro UltraSlim 0.3 Cover Μαύρο

 

15412752415_83fe1990a6_c.jpg

 

 

 

H αγορά έγινε από τα Public και τις αναμένω σε μια βδομάδα περίπου! Φωτογραφίες και εντυπώσεις μόλις έρθουν!!

 

Δυο για 6 και μία για 6 Plus.

 

Σπύρο, πήρα και εγώ σήμερα το πρωί τη θήκη αυτή για το 6 plus. Δεν μπορώ να πω ότι είμαι και πολύ ενθουσιασμένος με την εφαρμογή της. Κάπως χαλαρή μου φαίνεται. Το σπάσιμο όμως ήταν η μεμβράνη, για την οποία ήταν και ο λόγος που αγόρασα και τη θήκη ... στην Κύπρο που είμαι ήρθαν τα τηλέφωνα, ήρθαν κάποιες θήκες, αλλά μεμβράνες γιοκ.

Η μεμβράνη άφηνε σχετικά μεγάλο μέρος της οθόνης ακάλυπτο και όταν την εφάρμοσα φαινόταν ένας μικρός κόκκος σκόνης κοντά στο κεντρικό κουμπί. Την ανασήκωσα λίγο για να καθαρίσω τη σκόνη, αλλά στάθηκε αδύνατο να ξανακολλήσει ... έτσι κατέληξε στον κάλαθο.

Μου έκανε εντύπωση πως στη συσκευασία πάνω στη γωνιά υπάρχει αυτοκόλλητο που γράφει iPhone Plus. Όταν πήγα σπίτι πρόσεξα πως το αυτοκόλλητο προστέθηκε μετά ... η συσκευασία έγραφε iPhone Air  <_<

Υ.Γ Η άποψη μου για τις θήκες δεν είναι και η πλέον αντικειμενική, αφού δεν μου αρέσουν γενικά οι θήκες. Το προτιμώ γυμνό  :D αλλά έλα που το φοβάμαι το άτιμο!!!



#174   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 01/10/2014 - 20:21

Σπύρο, πήρα και εγώ σήμερα το πρωί τη θήκη αυτή για το 6 plus. Δεν μπορώ να πω ότι είμαι και πολύ ενθουσιασμένος με την εφαρμογή της. Κάπως χαλαρή μου φαίνεται. Το σπάσιμο όμως ήταν η μεμβράνη, για την οποία ήταν και ο λόγος που αγόρασα και τη θήκη ... στην Κύπρο που είμαι ήρθαν τα τηλέφωνα, ήρθαν κάποιες θήκες, αλλά μεμβράνες γιοκ.

Η μεμβράνη άφηνε σχετικά μεγάλο μέρος της οθόνης ακάλυπτο και όταν την εφάρμοσα φαινόταν ένας μικρός κόκκος σκόνης κοντά στο κεντρικό κουμπί. Την ανασήκωσα λίγο για να καθαρίσω τη σκόνη, αλλά στάθηκε αδύνατο να ξανακολλήσει ... έτσι κατέληξε στον κάλαθο.

Μου έκανε εντύπωση πως στη συσκευασία πάνω στη γωνιά υπάρχει αυτοκόλλητο που γράφει iPhone Plus. Όταν πήγα σπίτι πρόσεξα πως το αυτοκόλλητο προστέθηκε μετά ... η συσκευασία έγραφε iPhone Air  <_<

Υ.Γ Η άποψη μου για τις θήκες δεν είναι και η πλέον αντικειμενική, αφού δεν μου αρέσουν γενικά οι θήκες. Το προτιμώ γυμνό  :D αλλά έλα που το φοβάμαι το άτιμο!!!

Μάλιστα άλλη μία ενδιαφέρουσα άποψη την οποία κρατώ! Αναμένω και εγώ τις δικές μου και βλέπουμε... 

 

Πρόσεχε πάντως με αυτή την θήκη δεν είναι για πολλά πολλά.. Κανένας δεν τις θέλει, αλλά για μένα είναι αναγκαίο κακό... Μια φορά θα γίνει η ζημιά... Ελπίζω με αυτή να μην έχω καμία πτώση... 


@CaLi@


#175   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 01/10/2014 - 21:27

Παιδιά, όσοι ενδιαφέρονται (ή έχουν αγοράσει ήδη) για θήκη από την Spigen και συγκεκριμένα για τις Neo Hybrid Case, δείτε αυτό :  Spigen is promising a free fix to its Neo Hybrid Case for the iPhone 6 and iPhone 6 Plus.

 

Μόλις μου ήρθαν 4 Set αυτοκόλλητα και πραγματικά έκαναν δουλειά, η αίσθηση των κουμπιών έγινε όπως πρέπει να είναι, ακούγοντας το κλικ να το πω έτσι!! Δεν το περίμενα!!

 

+1

 

Θα βάλω και το άλλο στην γυναίκα και έχουμε άλλα 2 στην άκρη!! :)


@CaLi@


#176   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 02/10/2014 - 12:07

καποια θηκη για 6 καλτσα σε λογικη τιμη? και καταστημα που να στελνει ελλαδα αν ειναι απο εξωτερικο


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#177   dreamer87

dreamer87

    iPH Member

  • 246 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/10/2014 - 12:14

Παιδια οι genuine apple cases κανουν δουλεια η οχι; Θα παρω αυτο το μηνα το 6αρι κ σκεφτομαι για πρωτη φορα να παρω την original δερματινη θηκη γιατι με νοιαζει πολυ να ναι ποιοτικη στην αφη. Ξενερωνω που δωσα τοσο χρημα για το εκπληκτικο iphone 5s κ εν τελη πιανω καουτσουκ με την διαφανη θηκη που χω βαλει. Εχει κανει σας την δερματινη η ακουσε κανεις σας αν ειναι ποιοτικη;

#178   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:00

Παιδια οι genuine apple cases κανουν δουλεια η οχι; Θα παρω αυτο το μηνα το 6αρι κ σκεφτομαι για πρωτη φορα να παρω την original δερματινη θηκη γιατι με νοιαζει πολυ να ναι ποιοτικη στην αφη. Ξενερωνω που δωσα τοσο χρημα για το εκπληκτικο iphone 5s κ εν τελη πιανω καουτσουκ με την διαφανη θηκη που χω βαλει. Εχει κανει σας την δερματινη η ακουσε κανεις σας αν ειναι ποιοτικη;

το αν ξεβαφουν η οχι οπως οι προηγουμενες ειναι νωρις να το ξερουμε ακομα...οσο για προστασια μαλλον καλες δειχνουν

 



#179   Zisaros

Zisaros

    iPH newbie

  • 41 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:16

Μια χαρά τα πήγαν όλες απο λογικό ύψος
Ειδικά όμως η σιλικόνατη του 6 με πέσιμο απτή μπασκετα!τα πήγε πολυ καλά

#180   amak268

amak268

    iPH Member

  • 339 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/10/2014 - 15:22

Εγω θελω να πω οτι το τυπακι με την παντοφλα τι διχαλωτη και το ροζ φουτερακι με επεισε :Ρ

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες