Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 21 ψήφοι

Θήκη για iPhone 6/6S & 6/S Plus


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
7605 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#7426   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/01/2017 - 14:44

δεν ειναι γυαλι , ισως ουτε καν μεμβρανη...ειναι φιλμ υγρης τοποθετησης συμφωνα με τις οδηγιες τους...σε samsung edge εμπαινε μια χαρα αν και ηθελε πολυ προσεκτικη τοποθετηση και επισης ηταν και χρονοβορο.Μετα απο 3 μηνες που το ειχα δεν ειχα δει κανενα σημαδι αλλοιωσης η αποκολλησης.

 

Απλα ρωτησα αν το ειχα δοκιμασει καπιος εδω μεσα σε iPhone και ειχε θετικες εντυπωσεις...Σε λιγες ημερες που ερχεται και θα το τοποθετησω θα σας πω εντυπωσεις 

απο συνηθεια γραφτηκε το γυαλι.. :) Το θεμα ειναι οτι εφοσον την περιμενεις μαλλον θα εισαι και ο πρωτος που θα τη δοκιμασει.Αν και την ειχαμε αναφερει παλια δεν θυμαμαι καποιος να ειχε πει οτι παρηγγειλε. Μπορει και να κανω λαθος



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#7427   giannopgeo

giannopgeo

    iPH User

  • 193 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XR

Δημοσίευση 11/01/2017 - 17:18

σε ευχαριστω πολυ

Επίσης η switcheasy numbers+ Την παρέλαβα σήμερα, έχει λιγότερο όγκο από τη speck, από γρατζουνιές θα δείξει…

#7428   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 16/01/2017 - 12:37

Επιτέλους ήρθε η playproof! Μετά από 2 μήνες , ένα δέμα που δεν έφτασε ποτέ , καινούργια αποστολή θήκης έφτασε σήμερα στα χέρια μου!
Τα θετικά: το προστατεύει απόλυτα το κινητό , δεν ανασηκώνει το τζαμάκι (η sheath είχε θέμα σ αυτό) , λεπτή για την προστασία που προσφέρει
Αρνητικά: γλιστράει λίγο από το χέρι σε σχέση με την sheath, στην κάμερα θα ήθελα το άνοιγμα μικρότερο αλλά λόγω πάχους της θήκες μάλλον δεν γίνεται.
Απόλυτα ευχαριστημένος με την αγορά της. Πιστεύω τα άξιζε τα λεφτά




Sent from my iPhone using Tapatalk

#7429   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.692 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/01/2017 - 14:05

Επιτέλους ήρθε η playproof! Μετά από 2 μήνες , ένα δέμα που δεν έφτασε ποτέ , καινούργια αποστολή θήκης έφτασε σήμερα στα χέρια μου!
Τα θετικά: το προστατεύει απόλυτα το κινητό , δεν ανασηκώνει το τζαμάκι (η sheath είχε θέμα σ αυτό) , λεπτή για την προστασία που προσφέρει
Αρνητικά: γλιστράει λίγο από το χέρι σε σχέση με την sheath, στην κάμερα θα ήθελα το άνοιγμα μικρότερο αλλά λόγω πάχους της θήκες μάλλον δεν γίνεται.
Απόλυτα ευχαριστημένος με την αγορά της. Πιστεύω τα άξιζε τα λεφτά




Sent from my iPhone using Tapatalk

Mεγειες και επιτελους...grip εχει οντως μετριο πλην καποιων σχεδιων που το βελτιωνουν λιγο.Tο ανοιγμα πισω για το 6s που εχω το θεωρω πολυ αρμονικο και δεν τραβαει το ματι σε αντιθεση με το 7 που νομιζω οτι ειναι λιγο μεγαλο.Τελοσπαντων, λεπτομερειες. Να τη μπαινοβγαζεις συμφωνα με το βιντεο (το αντιστοιχο για το τηλ που εχεις)



#7430   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 16/01/2017 - 14:11

Mεγειες και επιτελους...grip εχει οντως μετριο πλην καποιων σχεδιων που το βελτιωνουν λιγο.Tο ανοιγμα πισω για το 6s που εχω το θεωρω πολυ αρμονικο και δεν τραβαει το ματι σε αντιθεση με το 7 που νομιζω οτι ειναι λιγο μεγαλο.Τελοσπαντων, λεπτομερειες. Να τη μπαινοβγαζεις συμφωνα με το βιντεο (το αντιστοιχο για το τηλ που εχεις)

Σ ευχαριστώ! Ευτυχώς είχε στην συσκευασία οδηγίες πως να μπει και κούμπωσε αμέσως. Πάντως δεν βλέπω να βγαίνει , ίσως για κανένα καθάρισμα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#7431   Gianniskaz

Gianniskaz

    iPH Enthousiast

  • 575 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Gianniskaz

Δημοσίευση 16/01/2017 - 14:19

Επιτέλους ήρθε η playproof! Μετά από 2 μήνες , ένα δέμα που δεν έφτασε ποτέ , καινούργια αποστολή θήκης έφτασε σήμερα στα χέρια μου!
Τα θετικά: το προστατεύει απόλυτα το κινητό , δεν ανασηκώνει το τζαμάκι (η sheath είχε θέμα σ αυτό) , λεπτή για την προστασία που προσφέρει
Αρνητικά: γλιστράει λίγο από το χέρι σε σχέση με την sheath, στην κάμερα θα ήθελα το άνοιγμα μικρότερο αλλά λόγω πάχους της θήκες μάλλον δεν γίνεται.
Απόλυτα ευχαριστημένος με την αγορά της. Πιστεύω τα άξιζε τα λεφτά




Sent from my iPhone using Tapatalk

Καλοφόρετη, καλοδούλευτη. Σκεφτόμουν και εγώ να την πάρω για το 6s αλλά θεώρησα ότι θα δίνει όγκο στο κινητό και τα 25 ευρώ αγοράς δεν είναι και λίγα, προς το παρόν περιμένω μία fake silicon απο aliexpress με 6 ευρώ.

Δίνει πολύ όγκο στο κινητό; Στα βίντεο φαίνεται λεπτή μεν αλλά με φοβίζει λίγο το γεγονός οτι μπορεί να μην είναι. 



#7432   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 16/01/2017 - 14:27

Καλοφόρετη, καλοδούλευτη. Σκεφτόμουν και εγώ να την πάρω για το 6s αλλά θεώρησα ότι θα δίνει όγκο στο κινητό και τα 25 ευρώ αγοράς δεν είναι και λίγα, προς το παρόν περιμένω μία fake silicon απο aliexpress με 6 ευρώ.
Δίνει πολύ όγκο στο κινητό; Στα βίντεο φαίνεται λεπτή μεν αλλά με φοβίζει λίγο το γεγονός οτι μπορεί να μην είναι.

Δίνει ελάχιστο όγκο. Ούτε εγώ μπορώ αν είναι πολύ μεγάλη θήκη. Να φανταστείς έχω το plus, εσυ με το απλό θα είσαι μια χαρά πιστεύω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#7433   Gianniskaz

Gianniskaz

    iPH Enthousiast

  • 575 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Gianniskaz

Δημοσίευση 16/01/2017 - 14:30

Δίνει ελάχιστο όγκο. Ούτε εγώ μπορώ αν είναι πολύ μεγάλη θήκη. Να φανταστείς έχω το plus, εσυ με το απλό θα είσαι μια χαρά πιστεύω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Πιθανότατα I will give it a try. Σε τι χρώμα την πήρες αν επιτρέπεται;



#7434   jimthb

jimthb

    iPH Contributor

  • 1.128 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G

Δημοσίευση 16/01/2017 - 14:40

Την κλασική μαύρη πήρα


Sent from my iPhone using Tapatalk

#7435   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 16/01/2017 - 18:21

Μέχρι τη Κυριακή η Caudabe -50% σε όλες τις θήκες της. Προλάβετε.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#7436   gousias

gousias

    iPH Contributor

  • 1.027 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/01/2017 - 19:09

Με τι κωδικό;

#7437   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 16/01/2017 - 19:12

Δεν έχει κωδικό. Είναι ήδη μειωμένες οι τιμές.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#7438   Makavelli

Makavelli

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 16/01/2017 - 19:16

Απο οτι κοίταξα έχουν όλα εκπτώσεις αλλά Οχι 50%!

#7439   kostakiss

kostakiss

    iPH Elite Poster

  • 1.910 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 17/01/2017 - 00:30

Μέχρι τη Κυριακή η Caudabe -50% σε όλες τις θήκες της. Προλάβετε.

ευκαιρια να δοκιμασω μια...ολα τα μοντελα ειναι οκ?υπαρχει καποια που καλυτερα ειναι να μην την επιλεξουμε?



#7440   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 17/01/2017 - 00:39

Έχω τη Veil XT και Synthesis.

 

Ειδικά για τη 2η, μακράν απο τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Τόσο απο προστασία, όσο και απο σχέση ποιότητας τιμής.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες