Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 27 ψήφοι

Τα πρώτα iPhone 6 & 6 Plus - Εντυπώσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
6246 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1546   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 30/09/2014 - 09:16

Χα χα. Ευχαρίστως. Τωρα εχω 5 ελεύθερα. Παει. Με 1-2 βιντεο θα γεμίσει. Τα Χριστούγεννα κατεβαίνω κρητη άρα καταλαβαίνεις θα γεμίσει με νέες φωτο και βιντεο Τσακ μπαμ πιστευω.

 

Δεν βάζω βίντεο, άντε το πολύ πολύ κάνα 2 δίλεπτα με την μικρή που παίζει, αλλιώς βίντεο φωτό εφαρμογές παιχνίδια, τα τελείως απαραίτητα. 

Δεν είμαι φαν παιχνιδιών, άντε να έχω 5, 6 και αυτά στιλ αρκαντ, ούτε 3D ούτε βαριά. Φωτό 2 3 αλμπουμ με σύνολο καμια 700 φωτό. Φιλμ κανένα. Εφαρμογές τις πιο απαραίτητες. 

Σύνολο στο 16αρι από 12,2 γίγα που έμειναν μετά το iOS, free 6 γίγα. 


∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1547   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 30/09/2014 - 09:17

δηλ σε τι προγραμμα υπαρχει η ασφαλεια τζαμπα :huh:

Αν πληρώνεις κάνα 80αρι μηνιάτικο, πιστεύω η ασφάλεια είναι τσάμπα. 

(λογικό θα μου πεις από την άλλη)


Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 30/09/2014 - 09:20

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#1548   bellinaki

bellinaki

    iPH Addict

  • 754 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/09/2014 - 09:18

Δυστηχως αν θυμάσαι με τα 5αρια τα μαυρα, το ίδιο το τηλέφωνο ξέφτιζε και όχι η θήκη. Για αυτό το ανάφερα.

 

Θενξ για το τηλ., και καλημέρα. 

πωσ δεν το θυμαμαι για την ακριβεια το χω κ διπλα μουυυυυυ!!!!

 

να σαι καλα!!



#1549   antonis17

antonis17

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 30/09/2014 - 09:19

δηλ σε τι προγραμμα υπαρχει η ασφαλεια τζαμπα???

Vodafone L. 78€ ο μήνας.

#1550   antonis17

antonis17

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 30/09/2014 - 09:21

Δεν βάζω βίντεο, άντε το πολύ πολύ κάνα 2 δίλεπτα με την μικρή που παίζει, αλλιώς βίντεο φωτό εφαρμογές παιχνίδια, τα τελείως απαραίτητα.
Δεν είμαι φαν παιχνιδιών, άντε να έχω 5, 6 και αυτά στιλ αρκαντ, ούτε 3D ούτε βαριά. Φωτό 2 3 αλμπουμ με σύνολο καμια 700 φωτό. Φιλμ κανένα. Εφαρμογές τις πιο απαραίτητες.
Σύνολο στο 16αρι από 12,2 γίγα που έμειναν μετά το iOS, free 6 γίγα.

Εμενα πμως μονο η μουσική ειναι 12. Εφαρμογές εχω αρκετές. Ειδικά παιχνίδια (21 ετών ρε παιδια συγνώμη!!) και μετα φωτο που δεν τις σβήνω ποτε.) αν το χάσω βρείτε μου πέτρα να κρυφτώ!
Τωρα τα βιντεο τράβηξα ενα σε 60fps 2 λεπτα νομίζω βραδυ και ηταν 500mb!!

#1551   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 30/09/2014 - 09:25

Ναι βρε και εγώ έχω μουσική, αλλα δεν κουβαλάω  όλη τη συλλογή του itunes μαζι μου! 

 

Δεν έχω και χρόνο να τα ακούσω όλα αυτά. Ανάθεμα και αν έχω ακούσει έναν δίσκο ολόκληρο από το iPhone ποτέ. 

 

Βίντεο με το που τραβάω, κατευθείαν βραδάκι σώσιμο σε εξωτερικό, και σβήσιμο από το τηλέφωνο για να κερδίσω χώρο. 

 

Ποτε όλη μου την ζωη σε ένα τηλέφωνο. ;-)


∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#1552   antonis17

antonis17

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 30/09/2014 - 09:28

Ναι βρε και εγώ έχω μουσική, αλλα δεν κουβαλάω όλη τη συλλογή του itunes μαζι μου!

Δεν έχω και χρόνο να τα ακούσω όλα αυτά. Ανάθεμα και αν έχω ακούσει έναν δίσκο ολόκληρο από το iPhone ποτέ.

Βίντεο με το που τραβάω, κατευθείαν βραδάκι σώσιμο σε εξωτερικό, και σβήσιμο από το τηλέφωνο για να κερδίσω χώρο.

Ποτε όλη μου την ζωη σε ένα τηλέφωνο. ;-)

Τα βιντεο ναι τα σβήνω και εγω ( αχχχχ εχω ενα με κονσιτα τωρα και δεν το σβήνω. Το δείχνω σε όποιον φίλο συναντήσω!! Αλλα τα αλλα οκ )
Εγω αργότερα σκεφτομαι να κανω Μέντια σέρβερ σπίτι. Αλλα δεν εχω καν τηλεοραση παρόλο που πληρώνω (δεν ειμαι φαν).
Αλλα θα δουμε. Ολα σιγα σιγα

#1553   antonis17

antonis17

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 30/09/2014 - 09:58

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1412063886.524478.jpg   82,53KB   103 λήψεις

Να την και η καλύτερη φωτο απο το πλαστικό του διευθηντη μου. Άρχισε να με δουλεύει αλλα Τεσπα. Χα χα

#1554   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2014 - 10:29

Βρε Αντώνη τα 128 τα πληρώνεις διάφορα δεν στα δίνουν δώρο για ψυχική οδύνη; Έτσι; Αλλιώς να αρχίσουμε να χτυπάμε τα 16άρια στο πάτωμα να μεγαλώσουν....!!!!!

#1555   galanakop

galanakop

    iPH Enthousiast

  • 511 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 30/09/2014 - 10:38

Παιδιά εγώ το 128 free συσκευή από την movistar Ισπανίας την πήρα χθες στα 865 ευρώ.
Στην αντίστοιχη Apple εδώ είχε 900.
Μία ερώτηση για όσους γνωρίζουν.
Είμαι ανάμεσα σε δύο headphones.
B&W P7 and senhheiner momentum.
Έχετε κάτι υπόψιν σας από αυτά τα δύο ακουστικά?

#1556   antonis17

antonis17

    iPH Addict

  • 694 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 30/09/2014 - 10:44

Βρε Αντώνη τα 128 τα πληρώνεις διάφορα δεν στα δίνουν δώρο για ψυχική οδύνη; Έτσι; Αλλιώς να αρχίσουμε να χτυπάμε τα 16άρια στο πάτωμα να μεγαλώσουν....!!!!!


Χα χα. Οχι τα πληρώνω δυστηχως. Αν ηταν τζαμπα θα ηταν ήδη στο πεζοδρόμιο απο ατύχημα.

#1557   DGianno

DGianno

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Twitter:@JiMMiS_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 30/09/2014 - 10:45

Παίδες καλημέρα!

 

Είμαι κάτοχος 4s, τι λέτε αξίζει η μετάβαση σε 6άρι;;; Είμαι πολύ ευχαριστημένος αυτά τα χρόνια με το "μικρό" και με βολεύει σε καθημερινές χρήσεις, αλλά θέλω το κάτι παραπάνω τώρα! Είναι καλύτερη η οθόνη τώρα στο 6άρι, φώτος, ανάλυση οθόνης;;;

Δεν το συζητώ για 6plus μου φαίνεται πολύ μεγάλο για μένα...

 

Αν είχε και κάποιος άλλος την ίδια απορεία και την έκανε πράξη αγοράζοντας το 6άρι, παρακαλώ να μου απαντήσει!!!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :)



#1558   AlG

AlG

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/09/2014 - 11:25

Ρε φίλε αν κάνεις το λάθος και αναβαθμίσεις σε 8 θα σέρνεσαι σαν σαραντοποδαρούσα χωρίς πόδια(4s). Είναι μεγάλο φίλε όχι ματζόβολο σαν το σουλούπι 4/4s . Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν χρήστες που δεν τρελένονται για μεγάλες οθόνες με το αντίστοιχο τίμημα στο πλάτος και ύψος. Θα πρέπει στο μέλλον να βγάλει ένα μικρότερο μοντέλο λεπτό σαν 6 με μπαταρία 6+.να δείτε που θα πήγαιναν οι πωλήσεις . Φίλε πάντως θα πω την ατάκα :συνηθίζεται . Είναι όμορφο το άτιμο και θα έχεις πολυ καλύτερη αυτονομία σε σχέση με 4s

Τελευταία επεξεργασία από: AlG, 30/09/2014 - 11:26


#1559   DGianno

DGianno

    iPH User

  • 101 μηνύματα
  • Twitter:@JiMMiS_
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 30/09/2014 - 11:45

Ρε φίλε αν κάνεις το λάθος και αναβαθμίσεις σε 8 θα σέρνεσαι σαν σαραντοποδαρούσα χωρίς πόδια(4s). Είναι μεγάλο φίλε όχι ματζόβολο σαν το σουλούπι 4/4s . Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν χρήστες που δεν τρελένονται για μεγάλες οθόνες με το αντίστοιχο τίμημα στο πλάτος και ύψος. Θα πρέπει στο μέλλον να βγάλει ένα μικρότερο μοντέλο λεπτό σαν 6 με μπαταρία 6+.να δείτε που θα πήγαιναν οι πωλήσεις . Φίλε πάντως θα πω την ατάκα :συνηθίζεται . Είναι όμορφο το άτιμο και θα έχεις πολυ καλύτερη αυτονομία σε σχέση με 4s

Thanx φιλαράκι! Θέλω να πάω σε μεγαλύτερη οθόνη! Και εγώ τείνω προς να το αγοράσω τελικά. Μονο θετικά σχόλια ακούω απο όλους σας!

#1560   saxgr

saxgr

    iPH newbie

  • 2 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 30/09/2014 - 12:06

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΟΥ I-PHONE 6 PLUS ΣΤΟ www.deals365.gr ΚΑΙ ΣΤΟ http://www.groupon.g...al-7-7/46054840

ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΟΥΠΟΝΙ ΑΠΟ ΤΟ deals365 ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΗΣΥΧΗΤΙΚΑ POSTS ΕΔΩ ΜΕΣΑ.. ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 2 SITES ΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΤΗΝΟΤΕΡΕΣ ΜΙΚΡΟΣΥΣΚΕΥΕΣ ΕΙΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥΣ ΕΙΤΑΝ ΠΟΛΥ ΕΝΤΑΞΕΙ ΣΤΗΣ ΣΥΝΑΛΑΓΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΤΙ ΛΕΝΕ.. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ COMMENT .. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 16

0 μέλη, 16 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες