Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

GPS app πρόταση;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
36 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 15/09/2014 - 19:50

Δεν ειναι και τοσο βολικό όμως στην περίπτωση που ή δεν έχεις πολλά mb ή δεν έχεις δυνατό Ίντερνετ . Δηλαδή δεν μπορείς να βασίζεσαι σε αυτο .. Εννοώ πως δεν ξέρεις πάντα απο πριν τι θα προκύψει και θα προτιμούσα να μην χρειάζομαι Ίντερνετ αλλα για free φαντάζομαι μια χαρά ειναι απλά οχι για κύριο gps !

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   slay3rg1

slay3rg1

    iPH Elite Poster

  • 2.189 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 15/09/2014 - 19:51

Δεν ειναι και τοσο βολικό όμως στην περίπτωση που ή δεν έχεις πολλά mb ή δεν έχεις δυνατό Ίντερνετ . Δηλαδή δεν μπορείς να βασίζεσαι σε αυτο .. Εννοώ πως δεν ξέρεις πάντα απο πριν τι θα προκύψει και θα προτιμούσα να μην χρειάζομαι Ίντερνετ αλλα για free φαντάζομαι μια χαρά ειναι απλά οχι για κύριο gps !

Εγω κυριο το είχα (sniff, claps, leave :( ) δεν είχα ποτε θεμα, φοιτήτρια είσαι και εσυ ρε παιδί μου 1,2GB το μηνα μας δίνει η cosmote τζαμπέ :Ρ φτάνουν για ολα :Ρ



#18   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 15/09/2014 - 19:58

2gb :D αλλα καλα αθηνα και σε μέρη που έχει καλή κάλυψη , θα σου πω εγώ σε κατι σημεία στα χανια που ούτε σήμα δεν έπιανε :S αυτο που λέω ειναι πως ποτέ δεν ξέρεις που θα το χρειαστείς , υπάρχουν και έκτακτα που μπορεί να μην έχεις κάλυψη και να μην είχες κατεβάσει την διαδρομή απο πριν ;)

#19   crisk

crisk

    iPH Enthousiast

  • 453 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 16/09/2014 - 09:32

Δωρεάν copilot κ με πληρωμή navigon κορυφή

Τρίχες το copilot, το 'χω δουλέψει.

Όπως λένε τα παιδιά, τα 'σκασα κι εγώ (τελικά) για το νάβιγκον και είναι "από άλλο πλανήτη" πλοηγός!

Μάζεψε λεφτάκια και δώστα μια και καλή και ξένιασε.



#20   kikonec

kikonec

    iPH newbie

  • 98 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 16/09/2014 - 10:03

Παιδιά οι χάρτες της Google στο iPhone δεν δουλεύουν με πλοήγηση όπως στα κινητά με Android; γιατί ψάχνομαι να μπω στα iPhone και χρησιμοποιώ συχνά πλοήγηση και το μελετάω λίγο.και για Ελλάδα που έχουμε δεδομένα είναι καλή φάση για την πλοήγηση για εξωτερικό πας σε sygic,navigon κ.τ.λ.

#21   red71

red71

    iPH Addict

  • 693 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 16/09/2014 - 10:07

navigon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



#22   linuxfighter

linuxfighter

    iPH Elite Poster

  • 2.743 μηνύματα
  • Twitter:@tsioutsiourigas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:linuxfighter

Δημοσίευση 16/09/2014 - 10:09

Μακράν το καλύτερο free που έχω δουλέψει είναι το https://itunes.apple...d740441733?mt=8  δεν έχει να ζηλέψει τπτ απο πληρωμένη

 

Επι πληρωμή εγώ χρησιμοποιώ το tomtom και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Φυσικά και το navigon είναι επίσης top


Τελευταία επεξεργασία από: linuxfighter, 16/09/2014 - 10:10


#23   Gfb3

Gfb3

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 16/09/2014 - 10:13

Στο android υπαρχει η έκδοση COSMOTE Navigon Select (για συνδρομητες COSMOTE προφανώς) που κοστίζει 14.95€ μόνο. Αυτή δουλεύω και είναι πολύ καλή. Δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο app store. Και γω 59.99€ το είχα αγοράσει πριν δύο χρόνια



#24   mhtsoskyr

mhtsoskyr

    iPH newbie

  • 3 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/09/2014 - 12:37

Εγώ θελω να ρωτήσω κάτι άλλο τουσ φίλους που εχουν αγοράσει το navigon.Βρίσκεις τα χρήματα που θέλει να το αγοράσεις,δουλέυει όπως λέτε με offline χάρτες,με τις ενημερώσεις τι γίνεται?Κάθε φορά που θα βγαίνουν νέοι χάρτες θέλει πληρωμή?



#25   crisk

crisk

    iPH Enthousiast

  • 453 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 18/09/2014 - 14:37

Μακράν το καλύτερο free που έχω δουλέψει είναι το https://itunes.apple...d740441733?mt=8  δεν έχει να ζηλέψει τπτ απο πληρωμένη

 

Επι πληρωμή εγώ χρησιμοποιώ το tomtom και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Φυσικά και το navigon είναι επίσης top

Ρε φίλε, καλό δείχνει δεν λέω... αλλά ούτε καν πως βάζεις σημαιάκι στον χάρτη δεν έχω καταλάβει. Δεν πολυεξηγεί το app.



#26   linuxfighter

linuxfighter

    iPH Elite Poster

  • 2.743 μηνύματα
  • Twitter:@tsioutsiourigas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:linuxfighter

Δημοσίευση 18/09/2014 - 14:46

Τι εννοεις σημαιακι;

#27   crisk

crisk

    iPH Enthousiast

  • 453 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/09/2014 - 10:05

Τι εννοεις σημαιακι;

Θέλω να ορίσω σπίτι την διεύθυνσή μου και λέει πήγαινε στον χάρτη και βάλε ένα σημαιάκι - πως το κάνω;



#28   bakis

bakis

    iPH Addict

  • 626 μηνύματα
  • Twitter:@vbakis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:bakis

Δημοσίευση 19/09/2014 - 10:08

Παιδιά οι χάρτες της Google στο iPhone δεν δουλεύουν με πλοήγηση όπως στα κινητά με Android; γιατί ψάχνομαι να μπω στα iPhone και χρησιμοποιώ συχνά πλοήγηση και το μελετάω λίγο.και για Ελλάδα που έχουμε δεδομένα είναι καλή φάση για την πλοήγηση για εξωτερικό πας σε sygic,navigon κ.τ.λ.

Δουλεύει μια χαρά ως πλοηγός. Αυτο χρησιμοποιώ εγω.



#29   crisk

crisk

    iPH Enthousiast

  • 453 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/09/2014 - 10:12

Μια χαρά είναι τα Google-maps, απλά δεν ξέρω αν για απλά παρακολούθηση πορείας - δίχως αλλαγές, αν χρειάζεσαι μόνιμα 3G ανοικτό.



#30   linuxfighter

linuxfighter

    iPH Elite Poster

  • 2.743 μηνύματα
  • Twitter:@tsioutsiourigas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:linuxfighter

Δημοσίευση 19/09/2014 - 14:00

Θέλω να ορίσω σπίτι την διεύθυνσή μου και λέει πήγαινε στον χάρτη και βάλε ένα σημαιάκι - πως το κάνω;

Η λεξη pin δεν ειναι σωστη. Πηγαινε χαρτη βρες τι σπιτι σου, πατα στο δρομο κ θα σου εμφανισει τα στοιχεια του δρομου. Πατα πανω κ εχει μεσα επιλογη set as home

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες