Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

update σε ios 8


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
81 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#76   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 20/09/2014 - 01:03

μετά το restore και επαναφορά του backup τα folder με τα  apps διατηρούνται ή ειναι χύμα?

Όπως ήταν πρίν.

 

 

 το ξαναεκανα παλι με τον δευτερο τροπο για dfu mode και επιτελουσ ανοιξε. και παλι σε ευχαριστω πολυ.

Δεν έκανα κάτι.. Να 'σαι καλά.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#77   panosath

panosath

    iPH newbie

  • 1 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 20/09/2014 - 05:51

εχω θεμα .... εχω στα χερια μου ενα κλειδομενο 4s και εκανα την βλακεια να κανω update σε ios 8 για το οποιο περιμενω rsim απο βδομαδα(η οποια δεν ξερω αν θα λειτουργησει στο καινουργιο λογισμικο) και τωρα για να ανοιξει μου ζηταει να βαλλω καρτα για την ενεργοποιηση ..... επειδη γενικα ειμαι καινουργιος στο θεμα iphone μπορω να κανω κατι??? απο το itunes γιατι μου λεει οτι η συσκευη μου ειναι κλειδομενη και πρεπει να επικοινωνησω με την apple 



#78   nikosnks

nikosnks

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 27/09/2014 - 15:30

Έχω θέμα με τις φωτογραφίες... Περναω πάντα τις φωτογραφίες απο iTunes. Με το ios8 ενώ περνάω τις φωτό στο pc κ μετά τις περνάω στο iPhone κ ενώ έχω διαγράψει τις φωτό απο το iCloud photo στο pc κ δεν υπάρχουν στην εφαρμογή φωτόγραφιων στο κινητό όταν ανοίγω εφαρμογές όπως το Instagram βλέπω τις φωτό διπλές. Πως μπορώ να διαγράφω τις φωτό ενώ τις πέρασω στο pc όσο υπήρχε το άλμπουμ ΡΟΗ φωτό όλα οκ... Τώρα ;;;

#79   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/09/2014 - 15:45

Έχω θέμα με τις φωτογραφίες... Περναω πάντα τις φωτογραφίες απο iTunes. Με το ios8 ενώ περνάω τις φωτό στο pc κ μετά τις περνάω στο iPhone κ ενώ έχω διαγράψει τις φωτό απο το iCloud photo στο pc κ δεν υπάρχουν στην εφαρμογή φωτόγραφιων στο κινητό όταν ανοίγω εφαρμογές όπως το Instagram βλέπω τις φωτό διπλές. Πως μπορώ να διαγράφω τις φωτό ενώ τις πέρασω στο pc όσο υπήρχε το άλμπουμ ΡΟΗ φωτό όλα οκ... Τώρα ;;;

βασικα δεν καταλαβα  τιποτα.. :D



#80   nikosnks

nikosnks

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 27/09/2014 - 15:48

Xaxa... Όταν βγάζω φωτό τις περνάω στο pc κ τις περνάω στο κινητό μέσω iTunes. Κ σε άλλες εφαρμογές τις βλέπω διπλές... Λογικά το ένα αρχείο είναι αυτό π έχω περάσει μέσω iTunes κ το άλλο είναι απο το cloud... Πως βλέπω τη ΡΟΗ στο ios 8

#81   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 27/09/2014 - 16:01

και μενα το κανει αυτο τωρα που το τσεκαρα....εγω αυτες που βγαζω φωτο δεν τις παω στο pc και παλι πισω στο τηλ μεσω itunes



#82   nikosnks

nikosnks

    iPH newbie

  • 9 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5C

Δημοσίευση 27/09/2014 - 16:04

Δεν νομίζω να βγάλω άκρη :P βασικά το να έχει 2 φορές τις φωτό σημαίνει ότι πιάνει τη διπλάσια μνήμη ...




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες