Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Φωτογραφίες και Ροη σε ios 8


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
35 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/09/2014 - 11:16

Εγώ πιστεύω ότι τις πάει απευθείας στο "σύννεφο" !!!! Δεν έχει ξεχωριστό άλμπουμ !!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   starnik

starnik

    iPH User

  • 160 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 18/09/2014 - 11:20

.εδω και αρκετο καιρο παρατηρω οτι οι φωτογραφιες μου δεν πηγαινουν στο φακελο icloud στον υπολογιστη οπωσ πηγαιναν πιο παλια.ετυχε να κανω format,να ξαναεγκαταστησω το προγραμμα icloud αλλα τπτ.σημερα λογω ios8 εκανα και στο iphone set up as new αλλα παλι τπτ...οι φωτογραφιες να σου πω,πηγαινουν και φαινονται κανονικα στη ροη φωτο στη συσκευη αλλα στο pc τιποτα...ξερεις τι μπορει να φταίει?



#18   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/09/2014 - 11:32

Δεν νομίζω να μπορεί να απαντήσει κανείς !!! Αυτό ψάχνουμε !! Αυτόν που θα μας λύσει το πρόβλημα !!!

#19   Vikentios

Vikentios

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Twitter:@Vincent1980
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 18/09/2014 - 11:32

.εδω και αρκετο καιρο παρατηρω οτι οι φωτογραφιες μου δεν πηγαινουν στο φακελο icloud στον υπολογιστη οπωσ πηγαιναν πιο παλια.ετυχε να κανω format,να ξαναεγκαταστησω το προγραμμα icloud αλλα τπτ.σημερα λογω ios8 εκανα και στο iphone set up as new αλλα παλι τπτ...οι φωτογραφιες να σου πω,πηγαινουν και φαινονται κανονικα στη ροη φωτο στη συσκευη αλλα στο pc τιποτα...ξερεις τι μπορει να φταίει?

εγώ φίλε μου όταν μου το κάνει αυτό απλά κάνω log out log in στο icloud στο pc και όλα κομπλέ ;)



#20   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/09/2014 - 11:55

Εγώ κατάλαβα ότι iCloud βιβλιοθήκη και άλμπουμ κάμερας είναι ένα πλέον ! Δεν δείχνει τις φωτό μια στο άλμπουμ κάμερας μια στο iCloud! Όπως στο iOS 7 ! Και το ονόμασαν τελευταίες προσθήκες όποτε από όπου και να μπει φωτό από κάμερα , iPad , Mac ! Μπαίνει στο ίδιο άλμπουμ

#21   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 18/09/2014 - 11:58

Εγώ κατάλαβα ότι iCloud βιβλιοθήκη και άλμπουμ κάμερας είναι ένα πλέον ! Δεν δείχνει τις φωτό μια στο άλμπουμ κάμερας μια στο iCloud! Όπως στο iOS 7 ! Και το ονόμασαν τελευταίες προσθήκες όποτε από όπου και να μπει φωτό από κάμερα , iPad , Mac ! Μπαίνει στο ίδιο άλμπουμ

πλεον ολες οι φωτο θα αποθηκευονατι στο icloud drive, οπως τα λες σωστα! το θεμα ειναι με τον συγχρονησμο απο της φωτο που εχεις στο pc τι γινετε, προς το παρον εχει θεμα, πιστευω ουαν βγει ο yosimiysu να τα συγχονεψουν


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#22   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/09/2014 - 12:04

πλεον ολες οι φωτο θα αποθηκευονατι στο icloud drive, οπως τα λες σωστα! το θεμα ειναι με τον συγχρονησμο απο της φωτο που εχεις στο pc τι γινετε, προς το παρον εχει θεμα, πιστευω ουαν βγει ο yosimiysu να τα συγχονεψουν

Εννοεις οι φωτο που ητανε ηδη στο iCloud ! ?



#23   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 18/09/2014 - 12:07

Εννοεις οι φωτο που ητανε ηδη στο iCloud ! ?

αν στο pc εχεις σε καποιο φακελο φωτο που τις κανεισ synch με το itunes αν εχεις ενεργοποιημενο το iclud drive δεν σε αφηνει να κανεις sync! τουλαχιστον σε μενα ετσι εγινε! 


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#24   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/09/2014 - 12:14

αν στο pc εχεις σε καποιο φακελο φωτο που τις κανεισ synch με το itunes αν εχεις ενεργοποιημενο το iclud drive δεν σε αφηνει να κανεις sync! τουλαχιστον σε μενα ετσι εγινε! 

Αλλο το iCloud drive ? (pdf , αρχεια κτλ !!) και αλλο το iCloud Library (photos , videos ?) 

 

Καλα το εχω πιασει μεχρι στιγμης ?



#25   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 18/09/2014 - 12:16

Αλλο το iCloud drive ? (pdf , αρχεια κτλ !!) και αλλο το iCloud Library (photos , videos ?) 

 

Καλα το εχω πιασει μεχρι στιγμης ?

το icloud library photos λογικα θα ειναι μεσα στο icloud drive! ετσι εχω καταλαβει!


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#26   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/09/2014 - 12:23

το icloud library photos λογικα θα ειναι μεσα στο icloud drive! ετσι εχω καταλαβει!

Ακου το αλλο..! οταν ανοιξα το icloud για τις φωτο στο iPhone μου εβγαλε στις προσφατες καταχωρησεις 109 φωτο ! Οταν ανοιξα στο iphoto στο Mac στον οποιο ειχα κανει καινουργιο Library , δηλαδη δεν ειχε φωτο μεσα καμμια , ανοιξα το iCloud μου συγχρονισε καμμια 400 !!! Τι εγινε ΟΕΟ ?



#27   valsamis

valsamis

    iPH Elite Poster

  • 2.579 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 18/09/2014 - 12:26

Ακου το αλλο..! οταν ανοιξα το icloud για τις φωτο στο iPhone μου εβγαλε στις προσφατες καταχωρησεις 109 φωτο ! Οταν ανοιξα στο iphoto στο Mac στον οποιο ειχα κανει καινουργιο Library , δηλαδη δεν ειχε φωτο μεσα καμμια , ανοιξα το iCloud μου συγχρονισε καμμια 400 !!! Τι εγινε ΟΕΟ ?

ισως να περασε ποα την ροη που ειχες, μπορει να σου εβαλε δωρο τις γυμνεσ απο τις celebrities το κοιταξες?


IOS Developer & Instructor    www.valsamis.me


#28   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/09/2014 - 12:34

ισως να περασε ποα την ροη που ειχες, μπορει να σου εβαλε δωρο τις γυμνεσ απο τις celebrities το κοιταξες?

Χαχαχα..! και λεω ρε συ αυτος ο κωλος δεν ειναι δικος μου...!!!!

 

Ναι αλλα γιατι στο ενα περασε 109 απο ροη και στο αλλο 400 !!!??



#29   panais13

panais13

    iPH Contributor

  • 1.155 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:panais13

Δημοσίευση 18/09/2014 - 12:52

Ακου το αλλο..! οταν ανοιξα το icloud για τις φωτο στο iPhone μου εβγαλε στις προσφατες καταχωρησεις 109 φωτο ! Οταν ανοιξα στο iphoto στο Mac στον οποιο ειχα κανει καινουργιο Library , δηλαδη δεν ειχε φωτο μεσα καμμια , ανοιξα το iCloud μου συγχρονισε καμμια 400 !!! Τι εγινε ΟΕΟ ?

αυτο που λες που το βλέπεις στο iPhone

#30   agihatzi

agihatzi

    iPH Elite Poster

  • 1.977 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 18/09/2014 - 12:55

αυτο που λες που το βλέπεις στο iPhone

Τελευταιες προσθηκες



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 4

0 μέλη, 4 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες