Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 5s home button


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
16 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 23/10/2014 - 14:40

αχαχαχαχαχα

αν δεις ημερομηνια αγγελιας και τοπικ θα καταλαβεις!!


iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   RsRoyal

RsRoyal

    iPH Member

  • 262 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/10/2014 - 02:30

Καλημέρα! Για να μπουν κάποια πράγματα στην θέση τους.

 

Την Τρίτη 21.10.2014 στη 13:00 πηγαίνω την συσκευή στην Info Quest στο Ρέντη. Την ίδια μέρα στις 20:30 λαμβάνω SMS ότι το κινητό επισκευάστηκε.

 

Τετάρτη 22.10.2014 πηγαίνω για παραλαβή. Το παίρνω και αντιλαμβάνομαι την ίδια στιγμή ότι το πρόβλημα συνεχίζεται όχι τόσο έντονα αλλά αισθητά. Λέω να το δουλέψω την υπόλοιπη μέρα να δω πως θα πάει. Την ίδια μέρα στις 15:30 το πρόβλημα γίνεται ξανά έντονο. Επικοινωνώ με τον τεχνικό που ασχολήθηκε και μου λέει: "στο άνοιξα και στο καθάρισα όσο καλύτερα μπορούσα, αν το πρόβλημα είναι τόσο έντονο και συνεχίζεται φέρε το ξανά να στο κάνω αντικατάσταση". Την ίδια μέρα βάζω και την αγγελία να δω ποιοι ενδιαφέρονται, έτσι ώστε με το που ήταν άμεση η αντικατάσταση να ήταν άμεση και η πώληση της καινούργιας συσκευής. Οι φωτογραφίες είναι ενδεικτικές από Google για να δηλώσω την κατάσταση.

 

Πέμπτη 23.10.2014 πηγαίνω και παραδίδω την ελαττωματική συσκευή και δίνεται σήμα την ίδια στιγμή για εύρεση και αντικατάστασή της με καινούργια.

 

Παρασκευή 24.10.2014 στις 20:00 λαμβάνω SMS ότι η συσκευή είναι έτοιμη προς παράδοση. Αλλά όπως καταλαβαίνετε το ωράριο της Info Quest έχει λήξει για την εξυπηρέτηση των πελατών [09:00-18:00]. Οπότε Δευτέρα 27.10.2014 θα έχω την καινούργια συσκευή με τις εργοστασιακές ζελατίνες της, αχρησιμοποίητη στα χέρια μου.

 

Τα γελάκια ορισμένων δεν καταλαβαίνω! 

 

Ευχαριστώ πολύ! Καλή συνέχεια!


Τελευταία επεξεργασία από: RsRoyal, 25/10/2014 - 02:38





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες