Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 7 ψήφοι

iOS 8 - iOS 8.1 Jailbreak (Pangu)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2384 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#691   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 31/10/2014 - 07:21

Ναι δεν το διατύπωσα σωστά.. Anyway έτσι και αλλιώς χρόνος δεν υπάρχει αυτές τις μέρες για πειράματα, αναμένω εις τα ακουστικό μου.. :)

 

Thank gays!! Eeeee guys!! Αρε Cook τι μου κάνεις!!!!! Άρε Cook τι μου κάνεις!!!!!!!!!!!  :lol: :P


@CaLi@


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#692   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 31/10/2014 - 07:25

Ναι δεν το διατύπωσα σωστά.. Anyway έτσι και αλλιώς χρόνος δεν υπάρχει αυτές τις μέρες για πειράματα, αναμένω εις τα ακουστικό μου.. :)

 

Thank gays!! Eeeee guys!! Αρε Cook τι μου κάνεις!!!!! Άρε Cook τι μου κάνεις!!!!!!!!!!!  :lol: :P

νομιζω γυρω στις 8 ειπανε σε 24 ωρες θα το δωσουν οποτε μαλλον σε 12-13 θα το εχουμε

καλα εκανε και εκανε outing τωρα θα ανεβουν οι πωλησεις του iphone στο gay community :)



#693   Gavros7

Gavros7

    iPH Enthousiast

  • 480 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 31/10/2014 - 07:48

Τελος η αναμονη,απο ωρα σε ωρα θα εχουμε το final tool. Βαλτε τα καλα σας...

#694   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 31/10/2014 - 07:57

εμενα με αγχωνει μηπως βγαλουν την 8.1.1 σημερα-αυριο και οταν παραλαβω το plus να εχει την καινουρια
(γιατι δεν ξερω σε ποσες μερες θα μου το παραδωσουν και ποτε θα ερθει) και να μην γινετε και jailbreak


Τελευταία επεξεργασία από: istan, 31/10/2014 - 07:58


#695   gpigis

gpigis

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 31/10/2014 - 08:13

Καλημέρα , εγω το εκανα χθες σε iphone 5 ολα καλα , με την πρωτη . Μηπως να ανοιγαμε και κανα θεμα με τα tweaks  , που ειναι συμβατα ?? 

Επίσης μηπως εβαλε κανεις σας το SBSettings η κατι παρομοιο :huh:

Thanks 


Τελευταία επεξεργασία από: gpigis, 31/10/2014 - 08:14


#696   skiace

skiace

    iPH Elite Poster

  • 2.554 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 31/10/2014 - 08:28

Καλημέρα, σε 5αρι με 7.12 εγινε αναβαθμιση του cydia σε 1.1.14 και μετα έκανα restart. Πλεον το cydia δεν ανοίγει αν δεν αναβαθμιστεί σε 1.1.15. Αλλα πως να το αναβαθμισω αφου δεν ανοίγει ;;;
Επίσης σε ipad air περάστηκα η 1.1.15 του cydia αλλα δεν κανει ανανεώσεις γιατι κολλάει σε καποιο repo (hbang).
Καμμια ιδέα για τα παραπανω ;

#697   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 31/10/2014 - 08:34

εμενα με αγχωνει μηπως βγαλουν την 8.1.1 σημερα-αυριο και οταν παραλαβω το plus να εχει την καινουρια
(γιατι δεν ξερω σε ποσες μερες θα μου το παραδωσουν και ποτε θα ερθει) και να μην γινετε και jailbreak

Και πως θα γίνει να έχει την 8.1.1 remote θα την περάσουν;Αν το κινητό είναι Ελλάδα και είναι σφραγισμένο στο πάροχο και απλά μενει να μοιραστεί στα καταστήματα παίζει να έχει και 8 σκέτη ούτε καν 8.1 όποτε μην σε αγχώνει....

Knowledge Is Power


#698   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.838 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 31/10/2014 - 08:35

Καλημέρα , εγω το εκανα χθες σε iphone 5 ολα καλα , με την πρωτη . Μηπως να ανοιγαμε και κανα θεμα με τα tweaks  , που ειναι συμβατα ?? 

Επίσης μηπως εβαλε κανεις σας το SBSettings η κατι παρομοιο :huh:

Thanks 

http://www.iphonehel...patible-tweaks/



#699   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.838 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 31/10/2014 - 08:35

Και πως θα γίνει να έχει την 8.1.1 remote θα την περάσουν;Αν το κινητό είναι Ελλάδα και είναι σφραγισμένο στο πάροχο και απλά μενει να μοιραστεί στα καταστήματα παίζει να έχει και 8 σκέτη ούτε καν 8.1 όποτε μην σε αγχώνει....

θα την περάσουν ΟΤΑ  :D



#700   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 31/10/2014 - 08:43

Και πως θα γίνει να έχει την 8.1.1 remote θα την περάσουν;Αν το κινητό είναι Ελλάδα και είναι σφραγισμένο στο πάροχο και απλά μενει να μοιραστεί στα καταστήματα παίζει να έχει και 8 σκέτη ούτε καν 8.1 όποτε μην σε αγχώνει....

αν ας πουμε εγω παραλαβω σε 2 βδομαδες που σημαινει οτι για να το παραλαβω τοτε ,θα εχει ερθει ελλαδα εκεινες τις μερες και βγει ας πουμε αυριο η 8.1.1 δεν παιζει να την εχουν περασμενη :huh: ρωταω δεν ξερω ποσο κανουν να ενημερωθουν σε μια καινουρια εκδοση τα τηλεφωνα που εχουν στοκ στην apple

δεν νομιζω οτι ειναι χαζο το σκεπτικο μου ουτε παραλογο...εμενα μου ειπαν οτι δεν ξερουν αν θα εχω το τηλεφωνο που παρηγγειλα ουτε την αλλη βδομαδα.επισης καποιοι απο δω ειπανε οτι επομενη παραλαβη ειναι 14 νοεμβριου....δεν νομιζω να ειναι ηδη στις αποθηκες και να μην ξερουν αν θα μας τα παραδωσουν σε μια βδομαδα η δυο...εκτος και αν υπαρχει παραπληροφορηση σε κατι οποτε και εγω βλακειες λεω


Τελευταία επεξεργασία από: istan, 31/10/2014 - 08:50


#701   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 31/10/2014 - 08:56

αν ας πουμε εγω παραλαβω σε 2 βδομαδες που σημαινει οτι για να το παραλαβω τοτε ,θα εχει ερθει ελλαδα εκεινες τις μερες και βγει ας πουμε αυριο η 8.1.1 δεν παιζει να την εχουν περασμενη :huh: ρωταω δεν ξερω ποσο κανουν να ενημερωθουν σε μια καινουρια εκδοση τα τηλεφωνα που εχουν στοκ στην apple
δεν νομιζω οτι ειναι χαζο το σκεπτικο μου ουτε παραλογο...εμενα μου ειπαν οτι δεν ξερουν αν θα εχω το τηλεφωνο που παρηγγειλα ουτε την αλλη βδομαδα.επισης καποιοι απο δω ειπανε οτι επομενη παραλαβη ειναι 14 νοεμβριου....δεν νομιζω να ειναι ηδη στις αποθηκες και να μην ξερουν αν θα μας τα παραδωσουν σε μια βδομαδα η δυο...εκτος και αν υπαρχει παραπληροφορηση σε κατι οποτε και εγω βλακειες λεω

θα δώσουν tool και για την 8.1.x λιγο μετα την κυκλοφορία της παντα αυτο γινεται μην αγχωνεσαι τοσο

#702   katsulas

katsulas

    Newbie

  • 975 μηνύματα
  • Twitter:@GeorgeKatsulas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • GameCenter:iKatsulas

Δημοσίευση 31/10/2014 - 09:14

Ακόμα δε βγήκε Γιάννη το βαφτίσαμε!!!

Περιμένετε ρε σεις πρώτα να δουλέψει το Cydia και μετά ασχολούμαστε με το αν θα βγει 8.1.1??? και τα συμβατά tweaks θα παίξουν σιγά σιγά. Θα αναρτηθεί και το ανάλογο thread ...



#703   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 31/10/2014 - 09:17

αν ας πουμε εγω παραλαβω σε 2 βδομαδες που σημαινει οτι για να το παραλαβω τοτε ,θα εχει ερθει ελλαδα εκεινες τις μερες και βγει ας πουμε αυριο η 8.1.1 δεν παιζει να την εχουν περασμενη :huh: ρωταω δεν ξερω ποσο κανουν να ενημερωθουν σε μια καινουρια εκδοση τα τηλεφωνα που εχουν στοκ στην apple
δεν νομιζω οτι ειναι χαζο το σκεπτικο μου ουτε παραλογο...εμενα μου ειπαν οτι δεν ξερουν αν θα εχω το τηλεφωνο που παρηγγειλα ουτε την αλλη βδομαδα.επισης καποιοι απο δω ειπανε οτι επομενη παραλαβη ειναι 14 νοεμβριου....δεν νομιζω να ειναι ηδη στις αποθηκες και να μην ξερουν αν θα μας τα παραδωσουν σε μια βδομαδα η δυο...εκτος και αν υπαρχει παραπληροφορηση σε κατι οποτε και εγω βλακειες λεω

Καθόλου χαζό δεν είναι το σκεπτικό σου μια χαρά είναι απλά σκέψου ότι και σε δυο βδομαδες να παραλάβεις και σήμερα που λέει ο λόγος να βγει η 8.1.1 σκέψου ότι η συσκευή θα έχει το πολύ 8.1 θεωρητικά πάντα γιατι αν κανει να σου έρθει δυο βδομαδες σημαίνει ότι είναι έτοιμη συναρμολογημένη η συσκευή σου γιατι αν την κατασκευάζουν σήμερα που λέει ο λόγος δεν νομίζω σε δυο βδομαδες να είναι στα χέρια σου...σκέψου και όταν κάνανε την παρουσίαση τα κινητα ήταν ήδη έτοιμα να μην σου πω και μέσα στο αεροπλάνο για τον προορισμό τους...κρατάω μια επιφύλαξη πάντα αλλα θα έλεγα μην φοβάσαι...

Knowledge Is Power


#704   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 31/10/2014 - 09:17

Το cydia δουλεύει μια χαρά .... (για όσους αναρωτιουνται !!) ,Και σήμερα να πάρει κανείς τηλέφωνο θα έχει το πολυ - πολύ 8.1 , με πιθανότερο να έχει 8.0.1,,,,οπότε jb μπορούν να κάνουν όλοι ..


Τελευταία επεξεργασία από: gas, 31/10/2014 - 09:22


#705   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 31/10/2014 - 09:36

Το cydia δουλεύει μια χαρά .... (για όσους αναρωτιουνται !!) ,Και σήμερα να πάρει κανείς τηλέφωνο θα έχει το πολυ - πολύ 8.1 , με πιθανότερο να έχει 8.0.1,,,,οπότε jb μπορούν να κάνουν όλοι ..

8.0.2 η 8.0.1 αποσύρθηκε γιατι έβγαζε πρόβλημα......

Knowledge Is Power


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες