Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία

Bet for Win: Θα αλλάξει τον τρόπο που παίζετε στα πρακτορεία


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
778 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#361   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/12/2014 - 11:16

λοιπόν..
εγώ το αφήνω εδώ..
καλές γιορτές

  

4/4 με το bet4win για έναν πελάτη μου. Το μόνο κακό στην όλη ιστορία ειναι οτι όσοι δεν έχουν iPhone ζητάνε το δικό μου για να παίξουν πλέον :P
Κάντε κατι ρε παιδιά :POxkbK6u.jpg


Καλημέρα σας και συγχαρητήρια για τις επιτυχίες σας!

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το Bet For Win σας είναι χρήσιμο και σας βοηθάει στις πιθανότητες κέρδους.
Για την ώρα εστιάζουμε στην τελειοποίηση της εφαρμογής για το iPhone, ώστε να φέρουμε το Νο 1 app για τα αγαπημένα μας παιχνίδια σε εσάς που αποκτήσατε πρώτοι το Bet For Win και μας δείξατε ποσό σημαντικό είναι.

Εφόσον φτάσουμε σε ένα αρκετά ικανοποιητικό σημείο θα ξεκινήσουμε να επεξεργαζόμαστε το ενδεχόμενο κυκλοφορίας της εφαρμογής για συσκευές android.

Για άλλη μια φορά ένα μεγάλο ευχαριστώ από όλους μας
-Η ομάδα του Bet For Win

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#362   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 21/12/2014 - 11:32

Θα δώσετε αλλα προμο;

Knowledge Is Power


#363   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/12/2014 - 11:47

Θα δώσετε αλλα προμο;


Καλημέρα σας και ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον που δείχνετε για το Bet For Win.

Δυστυχώς, τα τελευταία Promo δόθηκαν στον διαγωνισμό που διοργανώσαμε εδώ στο φόρουμ και ολοκληρώθηκε στις 17 Δεκεμβρίου.

Αν δεν μπορείτε να διαθέσετε αυτή τη στιγμή το ποσό των 2.69€ για την εφαρμογή σας παρακαλούμε να κάνετε υπομονή μέχρι την επόμενη αναβάθμιση όπου θα διαθέσουμε πάλι κωδικούς με διαγωνισμό.

Με εκτίμηση,
Η ομάδα του Bet For Win.

#364   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 21/12/2014 - 11:58

Καλημέρα σας και ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον που δείχνετε για το Bet For Win.

Δυστυχώς, τα τελευταία Promo δόθηκαν στον διαγωνισμό που διοργανώσαμε εδώ στο φόρουμ και ολοκληρώθηκε στις 17 Δεκεμβρίου.

Αν δεν μπορείτε να διαθέσετε αυτή τη στιγμή το ποσό των 2.69€ για την εφαρμογή σας παρακαλούμε να κάνετε υπομονή μέχρι την επόμενη αναβάθμιση όπου θα διαθέσουμε πάλι κωδικούς με διαγωνισμό.

Με εκτίμηση,
Η ομάδα του Bet For Win.

Κανένα πρόβλημα...

Knowledge Is Power


#365   7psyxos

7psyxos

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen + 4G
  • GameCenter:7psyxos

Δημοσίευση 21/12/2014 - 14:58

συνονόματε.. με την γεννήτρια αριθμών έδωσα να μου υπολογίσει 7 νούμερα το πρόγραμμα και έβαλα πολλές συνεχόμενες.. είχα 20€ ταμείο από προηγούμενο πάλι με το Bet for Win.. !!!


Μπράβο Λευτέρη! Πολύ χαίρομαι! Ο Άγιος Βασίλης ήρθε νωρίτερα για σένα φέτος! Φιλία στην οικογένεια και καλοφάγωτα!

#366   Somnius

Somnius

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Twitter:@SomniusX
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:SomniusX

Δημοσίευση 21/12/2014 - 15:02

Μπράβο Λευτέρη! Πολύ χαίρομαι! Ο Άγιος Βασίλης ήρθε νωρίτερα για σένα φέτος! Φιλία στην οικογένεια και καλοφάγωτα!

να'σαι καλά αγορίνα.. να πάμε για καφέ. κερνάω !!!

#367   kinezaki

kinezaki

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 21/12/2014 - 16:43

ερωτημα πριν την αγορασω την εφαρμογη... (να βοηθησω τα παιδια)

ανανεωνεται συνεχεια η βαση δεδομενων σε αληθινο χρονο... οπως και τα ποσοστα, και τα συστηματα?



#368   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/12/2014 - 17:39

ερωτημα πριν την αγορασω την εφαρμογη... (να βοηθησω τα παιδια)

ανανεωνεται συνεχεια η βαση δεδομενων σε αληθινο χρονο... οπως και τα ποσοστα, και τα συστηματα?

 

Καλησπέρα σας και ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας,

 

Όλα τα δεδομένα που απαιτούνται από την εφαρμογή ανανεώνονται σε αληθινό χρόνο, μόλις είναι διαθέσιμα από τα web applications της διοργανώτριας εταιρίας.

 

Σημαντικό είναι επίσης να σας αναφέρουμε πως σχεδόν ΟΛΑ τα στατιστικά των αριθμών υπολογίζονται στη συσκευή σας, έτσι ελαττώνεται κατά πολύ ο όγκος των δεδομένων που πρέπει να ληφθούν.

 

Είμαστε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε άλλη απορία σχετικά με την χρήση της εφαρμογής,

-Η ομάδα του Bet For Win


Τελευταία επεξεργασία από: BetForWin, 21/12/2014 - 17:40


#369   kinezaki

kinezaki

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 21/12/2014 - 17:50

μολις την αγορασα (να βοηθησω τη ελληνικη κοινοτhτα developers_

 

αποριες πριν τη χρησιμοποιησω

 

1) αφηνω ανοικτο τη χρηση αλογαριθμου?

2) για να μου προτεινει νουμερα απλα παταω τον αριθμο ποσα θελω και ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ?

3) τα νουμερα που δινει ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ... ειναι τα ιδια και στο χαρτη με χρωματα?

4) οσο πιο κοκκινο τοσο πιο μεγαλη περιπτωση να πεσει?

 

εχει πουθενα να καταχυρωνω δελτια να ξερω αν κερδισα?



#370   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/12/2014 - 18:20

μολις την αγορασα (να βοηθησω τη ελληνικη κοινοτhτα developers_

 

αποριες πριν τη χρησιμοποιησω

 

1) αφηνω ανοικτο τη χρηση αλογαριθμου?

2) για να μου προτεινει νουμερα απλα παταω τον αριθμο ποσα θελω και ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ?

3) τα νουμερα που δινει ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ... ειναι τα ιδια και στο χαρτη με χρωματα?

4) οσο πιο κοκκινο τοσο πιο μεγαλη περιπτωση να πεσει?

 

εχει πουθενα να καταχυρωνω δελτια να ξερω αν κερδισα?

 

Σας ευχαριστούμε για τη στήριξή σας, σημαίνει πολλά για εμάς!

 

1. Για να λειτουργήσει ο δυναμικός αλγόριθμος πρέπει να έχετε σύνδεση στο διαδίκτυο. Οπότε το αφήνετε ανοιχτό. Αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε παραγωγή τυχαίων αριθμών το απενεργοποιείτε (δεν χρειάζεται σύνδεση στο internet)

2. Σέρνετε με το δάκτυλό σας για να επιλέξετε πόσους αριθμούς θέλετε και πατάτε "ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ".

3 & 4. Το θερμογράφημα περιέχει όλους τους αριθμούς του εκάστοτε παιχνιδιού για να επιλέξετε εσείς. Οι κόκκινοι είναι οι πιο πρόσφατα κληρωμένοι, έτσι μπορείτε κατά τη βούλησή σας να αποκλείσετε κάποιους από αυτούς. Επίσης, πατώντας σε κάθε αριθμό μπορείτε να δείτε γρήγορα στατιστικά ώστε να επιλέξετε εσείς τους αριθμούς που θέλετε.

 

Και πάλι ένα μεγάλο ευχαριστώ από όλους μας, ελπίζουμε να έχετε μόνο επιτυχίες, και το Bet For Win να σας διευκολύνει στο παίξιμο!

-Η ομάδα του Bet For Win



#371   g4m1st3r1x

g4m1st3r1x

    iPH Member

  • 305 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 21/12/2014 - 18:27

Ερώτηση κρίσεως τώρα !!!
Η εταιρίες τώρα αυτές αν μάθουν ή αν ξέρουν ήδη ότι υπάρχει αυτή η εφαρμογή δεν μπορούν να κινηθούν κάπως νομικά ? Πχ. Όπως στα καζίνο που διώχνουν τους πελάτες οι οποίοι μετράνε τα χαρτιά ?? Στην ουσία οι άνθρωποι δεν κάνουν κάτι παράνομο αλλα τους διώχνουν !!! 
 
YS. Για να μην παρεξηγηθώ και πέσετε να με φάτε και εγώ χρησιμοποιώ την εφαρμογή και έχω κερδίσει κιόλας !! Δε θέλω να κατακρίνω κανέναν ή να θεωρηθεί ότι είμαι κατά !!! Απλά είχα μια απορία και είπα να ρωτήσω !!! 
 
Πολλά συγχαρητήρια για την καλή δουλειά της εφαρμογής και ευχαριστώ για τα κέρδη !!! 


#372   kinezaki

kinezaki

    iPH User

  • 190 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini Retina +4G

Δημοσίευση 21/12/2014 - 18:36

 

Ερώτηση κρίσεως τώρα !!!
Η εταιρίες τώρα αυτές αν μάθουν ή αν ξέρουν ήδη ότι υπάρχει αυτή η εφαρμογή δεν μπορούν να κινηθούν κάπως νομικά ? Πχ. Όπως στα καζίνο που διώχνουν τους πελάτες οι οποίοι μετράνε τα χαρτιά ?? Στην ουσία οι άνθρωποι δεν κάνουν κάτι παράνομο αλλα τους διώχνουν !!! 
 
YS. Για να μην παρεξηγηθώ και πέσετε να με φάτε και εγώ χρησιμοποιώ την εφαρμογή και έχω κερδίσει κιόλας !! Δε θέλω να κατακρίνω κανέναν ή να θεωρηθεί ότι είμαι κατά !!! Απλά είχα μια απορία και είπα να ρωτήσω !!! 
 
Πολλά συγχαρητήρια για την καλή δουλειά της εφαρμογής και ευχαριστώ για τα κέρδη !!! 

 

οχι γιατι η εφαρμογη σε δινει στατιστικα.... (μετραει φυλλα!! χαχχααχ) το οποιο ειναι παγκοσμιος αποδεκτο

δε σε λεει με το ζορι ΠΑΙΞΕ.... (βρε λες να μας κυνηγισει Σαμαρας για τα κερδη??)



#373   Somnius

Somnius

    iPH Addict

  • 630 μηνύματα
  • Twitter:@SomniusX
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:SomniusX

Δημοσίευση 21/12/2014 - 18:53

οχι γιατι η εφαρμογη σε δινει στατιστικα.... (μετραει φυλλα!! χαχχααχ) το οποιο ειναι παγκοσμιος αποδεκτο

δε σε λεει με το ζορι ΠΑΙΞΕ.... (βρε λες να μας κυνηγισει Σαμαρας για τα κερδη??)

μετά τα 4 χιλιάρικα, ας έρθει και θα πάρει από τα άλλα το μακρύτερο..

 

σόρρυ δεν άντεξα :P



#374   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 21/12/2014 - 19:52

Δεν νομίζω οτι είναι κάτι παράνομο απλα στατιστικά είναι νομίζω οτι το ίδιο είναι να μετράς τα φύλλα στατιστικά είναι και αυτά....απλα αν έχεις μαθηματικό μυαλό δεν σε αφήνουν να παίξεις....χαχαχαχα

Knowledge Is Power


#375   BetForWin

BetForWin

    iPH Member

  • 222 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 21/12/2014 - 20:15

Ερώτηση κρίσεως τώρα !!!
Η εταιρίες τώρα αυτές αν μάθουν ή αν ξέρουν ήδη ότι υπάρχει αυτή η εφαρμογή δεν μπορούν να κινηθούν κάπως νομικά ? Πχ. Όπως στα καζίνο που διώχνουν τους πελάτες οι οποίοι μετράνε τα χαρτιά ?? Στην ουσία οι άνθρωποι δεν κάνουν κάτι παράνομο αλλα τους διώχνουν !!! 
 
YS. Για να μην παρεξηγηθώ και πέσετε να με φάτε και εγώ χρησιμοποιώ την εφαρμογή και έχω κερδίσει κιόλας !! Δε θέλω να κατακρίνω κανέναν ή να θεωρηθεί ότι είμαι κατά !!! Απλά είχα μια απορία και είπα να ρωτήσω !!! 
 
Πολλά συγχαρητήρια για την καλή δουλειά της εφαρμογής και ευχαριστώ για τα κέρδη !!!


Καλησπέρα σας, χαιρόμαστε που το Bet For Win σας έχει φέρει επιτυχίες!

Η ερώτηση σας είναι αρκετά λογική και εύστοχη.

Ο κάθε παίκτης είναι ελεύθερος να κάνει επιλογή αριθμών σύμφωνα με όποιον τρόπο στατιστικής ανάλυσης θέλει. Ακόμα και στο Black Jack, δεν θεωρείται παράνομο το μέτρημα φύλων, όταν γίνεται αυστηρά από τον παίκτη χωρίς βοήθεια τρίτου ατόμου (πχ σε συνεννόηση με άλλον παίκτη - βοηθό).

Να σας φέρω ως παράδειγμα τον John Taramas, ο οποίος όταν του απαγόρευσαν την είσοδο σε γνωστή αλυσίδα καζίνο κινήθηκε νομικά και νίκησε, με αποτέλεσμα την άρση της απαγόρευσης.

Σας ευχόμαστε να συνεχιστούν οι επιτυχίες σας,
-Η ομάδα του Bet For Win

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Bing (1)