Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Iphone 6 plus μουντό λευκό


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
38 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   agnooumenos1

agnooumenos1

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:05

Ίδια ρυθμισμένη και στα δύο,αν δν τύχαινε να το βάλω το ένα δίπλα στο άλλο,δν θα το πρόσεχα ποτε!Ούτε κατα τη χρήση επηρεάζει το παραμικρό,απλά όταν είδα πως υπάρχει το πραγματικό ¨λευκό¨ είπα,δν το κρατάω με τίποτα.Είδα την διαφορά αμέσως και εννοείται δεν μιλάω για απειροελάχιστη διαφορά,έτσι?Είναι κάτι εύκολα διακριτό απο τον οποιονδήποτε



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   archthanos

archthanos

    iPH Contributor

  • 1.078 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:11

Αν έχεις το κουράγιο να αλλαζεις συσκευές κυνήγησέ το...απλώς είναι ψυχοφθόρο όλο αυτό...δε νομίζω εύκολα να πετύχεις ίδια συσκευή...



#18   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:14

Ίδια ρυθμισμένη και στα δύο,αν δν τύχαινε να το βάλω το ένα δίπλα στο άλλο,δν θα το πρόσεχα ποτε!Ούτε κατα τη χρήση επηρεάζει το παραμικρό,απλά όταν είδα πως υπάρχει το πραγματικό ¨λευκό¨ είπα,δν το κρατάω με τίποτα.Είδα την διαφορά αμέσως και εννοείται δεν μιλάω για απειροελάχιστη διαφορά,έτσι?Είναι κάτι εύκολα διακριτό απο τον οποιονδήποτε


Φίλε είσαι υπερβολικός και πάντα κάτι θα σε χαλάει
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#19   red71

red71

    iPH Addict

  • 693 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:14

νομιζω πως θελουμε να τετραγωνισουμε τον κυκλο....ψαχνουμε γωνια στο δεκαρικο(ποσο μου λειψε).



#20   agnooumenos1

agnooumenos1

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:14

Ίδια δεν περιμένω να πετύχω για να είμαι ειλικρινής,απλά μία που να είναι κοντά.Και εννοείται ότι είναι ψυχοφθόρο όλο αυτό,σύν του ότι μένω χωρίς συσκευή αλλα..



#21   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:16

Το είχα δοκιμάσει εννοείται και χωρίς ζελατίνα και με το ίδιο φόντο στην οθόνη.Απο κοντά με γυμνό μάτι φαίνεται αμέσως και εύκολα η διαφορά.τι να πώ,όσοι το είδαν μου είπαν να το στείλω κατευθείαν.Επίσης δέχομαι το 5 απο το 5s και απο το 6 να έχουν διαφορά.το να έχουν δύο 6ρια διαφορα στο λευκό,τόση που εύκολα να τη διακρίνει ο οποιοσδηποτε ειδικα τη στιγμη που δίνεις ένα χιλιάρικο για καθένα απο αυτά,ξέρω και γώ,μου κάθεται λίγο βαρύ.


Θα σου προτείνω το εξής .χτυπα στο παρακάτω σάιτ τους σειριακούς και κοιτά ποια εβδομάδα ειναι κατασκευασμένα και πες μας αν ειναι τα ίδια .

http://www.chipmunk....applemodel.html
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#22   gas

gas

    iPH Elite Poster

  • 2.750 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:Gasantony

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:33

Εγώ λέω απλά να σκεφτείς αν σε ενοχλεί αυτό που βλέπεις . Ασε τα τεστ !! Αν οχι μήν μπείς καν στην διαδικασία..  Εκτός αυτού μπορεί να μήν στο αναγνωρίσουν καν σαν πρόβλημα ....



#23   agnooumenos1

agnooumenos1

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:35

Φίλε είσαι υπερβολικός και πάντα κάτι θα σε χαλάει

Φίλε μου δεν θα το έλεγα,έχουν περάσει πολλές συσκευές απο τα χέρια μου και είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που στέλνω κάτι για αλλαγή.είχα 5c που αραιά και πού η οθόνη έκανε το γνωστό ¨κλίκ¨ αλλα δεν μπήκα ποτέ στην διαδικασία να το στείλω η οτιδήποτε για κάτι που θα μπορούσα εύκολα.Λοιπόν,καλό είναι να μην ψάχνουμε ψύλλους και όλα τα σχετικά,αλλά θεωρώ το ίδιο καλό είναι να μην έχουμε παρωπίδες και βλέπουμε μήλα παντου.Δεν είναι το χόμπι μου να αλλάζω κινητά για το τίποτα,άλλος θα κρατούσε την γκριζοκίτρινη οθόνη,άλλος το κινητό που παίζει η οθόνη όπως εγω,το μόνο σίγουρο έιναι πως και στις δύο περιπτώσεις κάτι τρέχει



#24   agnooumenos1

agnooumenos1

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:37

Εγώ λέω απλά να σκεφτείς αν σε ενοχλεί αυτό που βλέπεις . Ασε τα τεστ !! Αν οχι μήν μπείς καν στην διαδικασία..  Εκτός αυτού μπορεί να μήν στο αναγνωρίσουν καν σαν πρόβλημα ....

Πλέον που ξέρω πως υπάρχει,με ενοχλεί,συν του ότι το πρώτο μου το άλλαξαν,άρα φαντάζομαι κάτι θα υπήρχε για να το κάνουν.



#25   nikosjazz93

nikosjazz93

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:40

Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα έφαγα φρίκη με την TLC, και ήθελα να το πουλήσω χωρίς να έχω καν το παραμικρό λειτουργικό πρόβλημα!
Είναι καταπληκτικές συσκευές αλλά ταυτόχρονα είναι προϊόντα μαζικής παραγωγής που πάντα θα απέχουν πολύ από αυτό που έχει ο καθένας μας στο μυαλό του!
Ας τα ευχαριστηθούμε γατί σε μερικούς μήνες, με τις πρώτες αναφορές για τα επερχόμενα 6s,θα μπούμε πάλι όλοι στη πρίζα....

#26   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:43

Πλέον που ξέρω πως υπάρχει,με ενοχλεί,συν του ότι το πρώτο μου το άλλαξαν,άρα φαντάζομαι κάτι θα υπήρχε για να το κάνουν.


Σαφώς και δεν υπήρχε κάτι και απλά στο άλλαξαν.
Γνωστό ότι αλλάζουν τις συσκευές διότι πληρώνονται με κάθε αλλαγή συσκευής εντός εγγύησης.
Και θα δεις ότι τώρα που θα πας δεύτερη φορά θα δυσκολευτείς πολύ να κανείς την αλλαγή πολύ απλά γιατί δεν ειναι πρόβλημα
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#27   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:45

Εγώ την προηγούμενη εβδομάδα έφαγα φρίκη με την TLC, και ήθελα να το πουλήσω χωρίς να έχω καν το παραμικρό λειτουργικό πρόβλημα!
Είναι καταπληκτικές συσκευές αλλά ταυτόχρονα είναι προϊόντα μαζικής παραγωγής που πάντα θα απέχουν πολύ από αυτό που έχει ο καθένας μας στο μυαλό του!
Ας τα ευχαριστηθούμε γατί σε μερικούς μήνες, με τις πρώτες αναφορές για τα επερχόμενα 6s,θα μπούμε πάλι όλοι στη πρίζα....


Όχι πήγαινε και πες τους έχει TLC memory controller και θα κανει reboot και αν στο αλλάξουν χεσε με!!
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#28   nikosjazz93

nikosjazz93

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:45

Ναι! Αυτό είπα!
Να ηρεμήσουμε!

#29   stevobmw

stevobmw

    iPH Hero

  • 5.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:48

Και εγώ που στα λέω όλα αυτά έχω αλλάξει τις περισσότερες συσκευές εδώ μέσα .πανω απο 40-50 refurbished.
Τους ξέρω όλους σε όλα τα service.
Και γιαταυτο μου άλλαζαν συσκευές.
Και θα σου πω κάτι και επεξεργασου το.
Τα refurbished ειναι φαινομενικά καινούρια αλλα πάντα κατι θα έχουν μα ένα κουμπί χαλαρό μα σκόνη στην κάμερα μα μια γρατζουνιά μα το βύσμα φόρτισης θα ειναι χαλαρό μα η οθόνη θα έχεις κάθετες γραμμές μα θα ζεσταίνεται .
Θα δώσεις ένα άρτιο κινητό λόγω πιο θερμού χρώματος να πάρεις ένα refurbished.
Όχι πολύ έξυπνη κίνηση .
iPhoneHellas Quality Test Labs (IHQTL)

#30   nikosjazz93

nikosjazz93

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 24/11/2014 - 12:51

Έτσι ακριβώς!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες