Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Αγορά iphone 6 απά skroutz


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
97 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   oekab1992

oekab1992

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/03/2015 - 00:47

Ευχαριστώ πολύ. Έχω ξεμείνει με ένα λευκό πανέμορφο 4s 16gb που αγόρασα τέλη του 2011 κούτα και το εχω ακόμη απροβλημάτιστο και μπιμπελό, σαν να βγήκε τώρα απο το κουτί χωρίς υπερβολή, δεν πάει άλλο όμως, μικρή η οθόνη, αργεί με το ios 8 κάπως, ήρθε η ώρα να βγάλω το άχτι με ένα 6 plus 64 gb. Θα το κόψω σε εταιρεία να γλυτώσω το φπα, θα δώσω και το παλιό κανα 120αρι ελπίζω, ε στο 500αρι χονδρική θα μου βγεί έξτρα χρήματα.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 08/03/2015 - 11:04

Ευχαριστώ πολύ. Έχω ξεμείνει με ένα λευκό πανέμορφο 4s 16gb που αγόρασα τέλη του 2011 κούτα και το εχω ακόμη απροβλημάτιστο και μπιμπελό, σαν να βγήκε τώρα απο το κουτί χωρίς υπερβολή, δεν πάει άλλο όμως, μικρή η οθόνη, αργεί με το ios 8 κάπως, ήρθε η ώρα να βγάλω το άχτι με ένα 6 plus 64 gb. Θα το κόψω σε εταιρεία να γλυτώσω το φπα, θα δώσω και το παλιό κανα 120αρι ελπίζω, ε στο 500αρι χονδρική θα μου βγεί έξτρα χρήματα.

περισσοτερα απο 120 θα το δώσεις αν το έχεις σε τέλεια κατάσταση..150 με 180

#33   oekab1992

oekab1992

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 08/03/2015 - 21:44

Μακάρι, σε κανα μήνα μπαίνει αγγελία το καημένο!!!



#34   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 09/03/2015 - 00:02

αν εχεις κουτι και αποδειξη μπορεις σιγουρα 160€ 



#35   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 09/03/2015 - 00:03

Τι να την κανει την απόδειξη ;

#36   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 09/03/2015 - 00:29

μπορει να μην χρειαζεται για την εγγυηση αλλα πιστευω οτι μετραει εστω και ελαχιστα στην τιμη του κινητου αλλα μονο θετικο ακουγετε.γενικα με την ελευση του iOS 7 και το find my iphone πολυ ζητανε αποδειξη για διαφορους λογους ειδικα αυτοι που δεν εχουν την πολυτελεια να το δουν απο κοντα και αγοραζουν με αντικαταβολη.



#37   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 09/03/2015 - 00:37

Εκείνη την στιγμή οχι γιατι θα το εχει βγάλει ο πωλητής αλλα ναι, εχεις κάποιο δίκιο.

#38   oekab1992

oekab1992

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 10/03/2015 - 12:31

Φυσικά έχω και απόδειξη, το κινητό ειναι αστέρι, γνήσιο Ελληνικό, απο την πρώτη στιγμή που αγοράστηκε μπήκε ζελατίνα μπρος πισω και θηκάρα σπεσιαλ. Το θέμα ειναι οτι περιμένω κάτι λεφτά που μου χρωστάνε έκτακτα να φτάσω στα 500 ευρώ να το δώσω το δικό μου, να συμπληρώσω όσα μου λείπουν απο το 800 που έχει το Plus 64 (δεν θα πληρώσω φπα). Είναι ακριβό το άτιμο αλλά το έχω καψουρευτεί μήνες τώρα και δεν αντέχω άλλο με την μικρή οθόνη του 4s που με συντρόφευσε άψογα απο το 2011.



#39   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 10/03/2015 - 13:46

Κάτσε ρε φίλε αν είναι να μαζέψεις τα 800 ευρώ αγκομαχωντας αξίζει να τα δώσεις για ένα κινητό;;;φιλικά πάντα ρωτάω μη με παρεξηγήσεις

#40   tgnikit

tgnikit

    iPH Contributor

  • 1.137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 10/03/2015 - 14:01

Ψαξε στις αγγελίες. Εγώ το 6+ 64 το πήρα 740 σφραγισμένο.



#41   oekab1992

oekab1992

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 10/03/2015 - 23:33

Φίλε tselpemts δηλαδή εμείς τα φτωχαδάκια δεν έχουμε δικαίωμα σε τέτοιο κινητό έστω και αγκομαχώντας;

 

Πλάκα κάνω και εγώ... τα λεφτά τα έχω να πάρω αρκετά iphone οχι ένα, αλλά δεν θα δώσω λεφτά αποταμιευμένα για αγορά iphone, ούτε τον μισθό μου. Τα λυπάμαι λίγο 800 ευρώ γιαυτό κοιτάω να μην δώσω απο κάβα ή απο τις τρέχουσες υποχρεώσεις, και επειδή μου φαίνονται πάρα πολλά τα σχεδόν 1000 που έχει σε Ελληνικά μαγαζιά, ρώτησα εδώ αν αξίζει του σκρουτζ που έχει 807. Απο εκει και πέρα, 500 το πολύ θέλω να δώσω και έτσι το έχω φανταστεί, 807 μείον το φπα μείον την πώληση του παλιού, κάπως έτσι πάει. Δεν νομίζω να ειναι παράλογη η σκέψη μου, απλά περιμένω κάτι πληρωμές μαζεμένες απο έξτρα δουλειές για να το πάρω. Θα μπορούσα να συμβιβαστώ με ένα note 4, αλλά δεν συμβιβάζομαι, περιμένω.. και χτυπώ όταν πρέπει!!

 

Φίλε tgnikit στις αγγελιές πήρα και εγώ έτσι το 4s μου προς 550 το 2011, αλλά με σκρουτζ και φπα που θα γλυτώσω θα πέσω στα 650 και θέλω να δείξω και έξοδα στην εταιρεία την γυναίκας μου.



#42   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 11/03/2015 - 11:43

Φίλε tselpemts δηλαδή εμείς τα φτωχαδάκια δεν έχουμε δικαίωμα σε τέτοιο κινητό έστω και αγκομαχώντας;

Πλάκα κάνω και εγώ... τα λεφτά τα έχω να πάρω αρκετά iphone οχι ένα, αλλά δεν θα δώσω λεφτά αποταμιευμένα για αγορά iphone, ούτε τον μισθό μου. Τα λυπάμαι λίγο 800 ευρώ γιαυτό κοιτάω να μην δώσω απο κάβα ή απο τις τρέχουσες υποχρεώσεις, και επειδή μου φαίνονται πάρα πολλά τα σχεδόν 1000 που έχει σε Ελληνικά μαγαζιά, ρώτησα εδώ αν αξίζει του σκρουτζ που έχει 807. Απο εκει και πέρα, 500 το πολύ θέλω να δώσω και έτσι το έχω φανταστεί, 807 μείον το φπα μείον την πώληση του παλιού, κάπως έτσι πάει. Δεν νομίζω να ειναι παράλογη η σκέψη μου, απλά περιμένω κάτι πληρωμές μαζεμένες απο έξτρα δουλειές για να το πάρω. Θα μπορούσα να συμβιβαστώ με ένα note 4, αλλά δεν συμβιβάζομαι, περιμένω.. και χτυπώ όταν πρέπει!!

Φίλε tgnikit στις αγγελιές πήρα και εγώ έτσι το 4s μου προς 550 το 2011, αλλά με σκρουτζ και φπα που θα γλυτώσω θα πέσω στα 650 και θέλω να δείξω και έξοδα στην εταιρεία την γυναίκας μου.

δικαιωμα του καθενός είναι να ξοδεύει τα λεφτά του όπως θέλει δεν κάνω υποδείξεις εγω ούτε επεμβαίνω στα οικονομικά του...έτσι πως το έγραψες απλώς φάνηκε αλλιώς...συγνώμη αν σε έθιξα

#43   oekab1992

oekab1992

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 11/03/2015 - 12:19

Προς θεού φίλε μου, ούτε παρεξηγήθηκα ούτε με έθιξες. Σωστό το σκεπτικό σου, και εγώ απορώ όταν κάποιος αγκομαχάει να μαζέψει πέντε δεκάρες για να πάρει κάτι τόσο ακριβό ενώ δεν του περισσεύουν, όπως βλέπεις πχ κάποιον με πόρσε να μην έχει να βάλει βενζίνη. Βέβαια και πάλι δικαίωμα του καθενός να πάρει οτι θέλει ανεξάρτητα την οικονομική του κατάσταση. Το βασικό μου ερώτημα ηταν η αγορά απο skroutz του εν λόγου κινητού, και με καλύψατε!!!



#44   ipgpi

ipgpi

    iPH Contributor

  • 1.631 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 11/03/2015 - 12:30

Προς θεού φίλε μου, ούτε παρεξηγήθηκα ούτε με έθιξες. Σωστό το σκεπτικό σου, και εγώ απορώ όταν κάποιος αγκομαχάει να μαζέψει πέντε δεκάρες για να πάρει κάτι τόσο ακριβό ενώ δεν του περισσεύουν, όπως βλέπεις πχ κάποιον με πόρσε να μην έχει να βάλει βενζίνη. Βέβαια και πάλι δικαίωμα του καθενός να πάρει οτι θέλει ανεξάρτητα την οικονομική του κατάσταση. Το βασικό μου ερώτημα ηταν η αγορά απο skroutz του εν λόγου κινητού, και με καλύψατε!!!

Καλά αυτο με την πορσε ειναι αστικός μύθος εκτός κ αν ξέρεις κάποιον που δεν έχει λεφτά για βενζίνη γιατι απεναντίας ξέρω πολλούς με iPhone που δεν έχουν λεφτά για σουβλακια κ κανέναν με πορσε που δεν έχει για βενζίνη...;)

#45   oekab1992

oekab1992

    iPH User

  • 119 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 11/03/2015 - 14:40

Προσωπικά είμαι κάτοχος mazda rx8 απο το 2010 και γνωρίζω πολλα άτομα με το ίδιο αμάξι απο φόρουμς και club. Ειναι ένα αμάξι που έκανε κοντά 40.000 ευρώ στην μεγάλη έκδοση όταν βγήκε. Πλέον με την κρίση και λόγω κατανάλωσης έχει απαξιωθεί και το βρίσκεις με 5 χιλιάρικα. Ξέρω άτομα που το πήραν αλλά όντως λεφτά δεν είχαν να του βάλουν. Οπότε... άτομο με πόρσε και να μην έχει λεφτά για βενζίνη δεν ξέρω προσωπικά, όμως ξέρω άτομα που με τον Α ή Β τρόπο κατάφεραν να πάρουν (οχι μόνο rx8) καλα αμάξια τύπου Μ3 κτλ και όχι μόνο, και έφτασαν λόγω κρίσης είτε κακής επιλογής τους (ρίχνοντας όλες τις οικονομίες τους ή και παίρνοντας δάνειο για ένα πανάκριβο sports car) να μην έχουν οχι απλά να το συντηρήσουν, αλλά ούτε να του βάλουν βενζίνη. Αστικός μύθος δεν θα έλεγα πως ειναι, συμβαίνει πιστέψτε με, ειδικά όταν στην Ελλάδα της κρίσης τα πανάκριβα αμάξια έγιναν προσιτά σε λάθος άτομα.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες