Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Home button iphone 5


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
34 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   akaliptos150

akaliptos150

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/12/2014 - 17:05

Οκ απλά νόμιζα οτι μάλλον ειναι από την πολύ χρήση πατικομενο και έχει τέτοια αίσθηση

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   akaliptos150

akaliptos150

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/12/2014 - 20:57

λοιπον παιδια σας εχω νεα πηγα σημερα ο διος απο το ematrix πηρα ενα σετ επισκευης ενα κατσαβιδι pentabole και ενα flex calbe και ενα κουμπι λευκο ηρθα σπιτι με προσοχη εβγαλα το αλλο το παλιο (δεν χαλασε το κρατησα και εκεινο) και ενα εγκατασταση το καινουριο μπηκε πολυ καλα και με σχετικη ευκολια θα ελεγα αν εξαιρεσεις το αγχος που ειχα (το παλιο κουμπι εχει μπαχρα γυρω γυρω πολυ βρωμα αλλα εγω εβαλα το καινουριο καλου κακου) ξανα εκλεισα προσεκτικα το κινητο εκανα calibration το home button αλλα και παλι αντιδραει καπως αργα τι φταιει σε αυτο παιδια εχετε καμια ιδεα ??

 

 

ευχαριστω προκαταβολικα



#33   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 05/12/2014 - 21:46

λοιπον παιδια σας εχω νεα πηγα σημερα ο διος απο το ematrix πηρα ενα σετ επισκευης ενα κατσαβιδι pentabole και ενα flex calbe και ενα κουμπι λευκο ηρθα σπιτι με προσοχη εβγαλα το αλλο το παλιο (δεν χαλασε το κρατησα και εκεινο) και ενα εγκατασταση το καινουριο μπηκε πολυ καλα και με σχετικη ευκολια θα ελεγα αν εξαιρεσεις το αγχος που ειχα (το παλιο κουμπι εχει μπαχρα γυρω γυρω πολυ βρωμα αλλα εγω εβαλα το καινουριο καλου κακου) ξανα εκλεισα προσεκτικα το κινητο εκανα calibration το home button αλλα και παλι αντιδραει καπως αργα τι φταιει σε αυτο παιδια εχετε καμια ιδεα ??

 

 

ευχαριστω προκαταβολικα

τα συναρμολογησες καλα?



#34   akaliptos150

akaliptos150

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 05/12/2014 - 22:34

Nominee pws nai na anaivasw kamia foto an deite????

#35   akaliptos150

akaliptos150

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 06/12/2014 - 04:01

Μετά από πολλές δοκιμές αποφανθηκα ότι σαν το αυθεντικό flex cable δεν έχει όπως επίσης και το κουμπί ναι μεν είναι καινουρια αλλά δεν έχουν απόκριση και μιλάω για το φλεξ όπως το αυθεντικό έτσι καθάρισα πολύ καλά τα αυθεντικά και τα κούμπωσα πάνω στο τηλέφωνο ξανά και είναι μια χαρά και κάτι ακόμη η διαδικασία ήταν πολύ εύκολη χωρίς κόπο και βάσανα μέσα σε 15 λεπτό




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες