Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* - - - - 2 ψήφοι

IPhone 5s η iPad Air? τι να επιλέξω;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
42 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 18/12/2014 - 23:14

Φίλε έχει και κάτι Hummer στα 10000 ευρώ ευκαιρία είναι θα το αγόραζες?

Δεν θέλω να σε ειρωνευτώ αλλα να σου πώ ότι αν δεν το έχεις ανάγκη να μη το πάρεις, ούτε το 5ς ούτε το ipad...Κράτα τα χρήματα για κάτι που θέλεις, μη πάρεις κάτι που δε το χρειάζεσαι μόνο και μόνο επειδή είναι ευκαιρία. Και αν πραγματικά δε θέλεις να χαθεί η ευκαιρία των 489 βοήθησε κάποιον που δε πρόλαβε τη προσφορά.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   stefano23

stefano23

    iPH Enthousiast

  • 520 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • GameCenter:stefano_d23

Δημοσίευση 19/12/2014 - 00:25

βασικα από την στιγμή που δεν παίζει επιδοτηση και τα χρήματα θα βγουν από την τσέπη σου, εφ'οσον έχεις 6plus δεν χρειάζεται να πάρεις το 5s. Όσο καλή κ αν είναι η τιμή του.. τωρα όσον αφορά το tablet, αν πραγματικά πιστευεις οτι το χρειαζεσαι, τσιμπας το 5s, το πουλας την ίδια μέρα και τσιμπας ένα ipad air2.. και έχεις tablet για τα επόμενα 2 χρόνια άνετα. . επαναλαμβάνω όμως, αν πιστεύεις ότι σου χρειάζεται και tablet μαζί με ένα κινητό που όπως είπαν και τα άλλα μέλη συνδυάζει τηλέφωνο και tablet μαζί λόγω μεγέθους οθόνης. .

#33   AZAZ

AZAZ

    iPH Member

  • 337 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 19/12/2014 - 00:44

Τι να λεμε τωρα.....
http://www.bbc.com/n...siness-30532463



#34   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 19/12/2014 - 00:54

Αρχίζω να έχω ενοχές που έχω iPhone & iPad...


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#35   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2014 - 02:16

Αρχίζω να έχω ενοχές που έχω iPhone & iPad...

μια χαρα εισαι...iphone plus με ipad Αir η ipad Air 2 καμμια σχεση και ασε τις ενοχες



#36   SpikeAman

SpikeAman

    iPH newbie

  • 11 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 19/12/2014 - 02:23

Νικο αν σε ενδιαφερει και απλα δεν χρειαζεσαι κατι αυτη τη στιγμη μπορεις να παρεις το 5s και να το πουλησεις απευθειας σε μενα μιας που εχασα αυτη την προσφορα απο τον Γερμανο....  Ειναι και αυτο μια λυση :lol:



#37   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 19/12/2014 - 02:44

μια χαρα εισαι...iphone plus με ipad Αir η ipad Air 2 καμμια σχεση και ασε τις ενοχες

Δεν έχω iPad Air/ Air 2 :(  ένα παλιό iPad 3 4G 32GB αλλά από Σάββατο που θα έχω iPhone 6 Plus 128GB άντε γεια μετά iPad 3  :lol:


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#38   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2014 - 02:48

Δεν έχω iPad Air/ Air 2 :(  ένα παλιό iPad 3 4G 32GB αλλά από Σάββατο που θα έχω iPhone 6 Plus 128GB άντε γεια μετά iPad 3  :lol:

μεγεια :) ....εγω δεν αλλαζω την οθονη του ipad με τιποτα λογω εφαρμογων που τρεχω



#39   Darkoulis

Darkoulis

    iPH Elite Poster

  • 2.313 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Pro 1st gen + 4G
  • GameCenter:Darkoulis

Δημοσίευση 19/12/2014 - 02:51

μεγεια :) ....εγω δεν αλλαζω την οθονη του ipad με τιποτα λογω εφαρμογων που τρεχω

Σ' ευχαριστώ, Να σε καλά φίλε!

 

Το 5S είναι τηλεφωνάρα να μην λέμε λαλακίες, αλλά μικρό στο χέρι μου για να βλέπω email οπότε πάλι μια τσάντα και κουβαλάω iPad μαζί μου. Αγοράζω το 6 καλό μεν αλλά δεν με κάλυψε η οθόνη τόσο είναι ένα λίγο ποιο μεγάλο 5S. Αλλά το 6 Plus με την 5.5 είναι και iPad και τηλέφωνο και έχει 2900mh μπαταρία όποτε τα έχω και τα δύο σε ένα.


Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black iOS 16.7.2 Apple MacBook Air M1 8GB/512GB Gold MacOS 12.7.1


#40   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 19/12/2014 - 04:25

μεγεια :) ....εγω δεν αλλαζω την οθονη του ipad με τιποτα λογω εφαρμογων που τρεχω

Δύο διαφορετικά πράγματα!! Απλά συμφωνώ μαζί σου! :)


@CaLi@


#41   ergocity

ergocity

    iPH Enthousiast

  • 534 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2014 - 08:34

Παιδιά μάλλον άφησα την εντύπωση οτι μου τρέχουν λεφτά απο τα μπατζάκια και οτι θέλω να πετάξω κάπου 500 ευρώ!
Η άποψη οτι μπορείς να βοηθήσεις κάποια παιδάκια που πεινάνε είναι η πιο σωστή και ειλικρινά σκέφτομαι σοβαρά να πάνε τα χρήματα σε ενα τέτοιο σκοπό.
Να εξηγήσω μόνο οτι σκοπος της ερώτησης μου ήταν να ακούσω γνώμες για το ποιο απο τα δυο θα ήταν η καλύτερη αγορά την δεδομένη στιγμή,ανεξάρτητα απο την χρησιμότητα του σε εμένα...


Το να αφήνεις εντυπώσεις οτι σου τρέχουν απο τα μπατζάκια, εσύ δες το. Πως παρουσιάζεις τον εαυτό σου και τις επιλογές σου.
Πραγματικά πιστεύω, οτι ειναι μεγάλη πρόκληση το ποστάρισμα σου, σε σημείο που μου μπαινουν ιδέες οτι απλα θελεις να γεμίσεις ενα thread. Ελπίζω, μεσα απο τη καρδιά μου, να ειναι αυτο....

#42   nikosjazz93

nikosjazz93

    iPH User

  • 127 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/12/2014 - 09:23

Το να αφήνεις εντυπώσεις οτι σου τρέχουν απο τα μπατζάκια, εσύ δες το. Πως παρουσιάζεις τον εαυτό σου και τις επιλογές σου.
Πραγματικά πιστεύω, οτι ειναι μεγάλη πρόκληση το ποστάρισμα σου, σε σημείο που μου μπαινουν ιδέες οτι απλα θελεις να γεμίσεις ενα thread. Ελπίζω, μεσα απο τη καρδιά μου, να ειναι αυτο....


Έκανα μια ερώτηση στο φόρουμ για να διαβάσω κάποιες γνώμες,σχετικά με επιλογή ανάμεσα σε δυο συσκευές!
Δεν έκανα ερώτηση για να έρθεις εσυ να μου κανείς νουθεσίες για το πως παρουσιάζω τον εαυτό μου και τις επιλογές μου. Δεν παρουσίασα κανένα εαυτό ούτε με ξέρεις και απο χθες!
Δεν σου ζήτησα να μου κανείς τον ψυχολόγο!
Το εάν θεωρείς μεγάλη πρόκληση το ποστάρισμα μου, είναι θέμα καθαρά δικό σου!
Ούτε έβρισα, ούτε μείωσα κανέναν! Ούτε θα απολογηθώ σε εσένα εάν μάζεψα 50Ο ευρώ και θέλω να κάνω ενα δωράκι στον εαυτό μου!
Αν εχεις να πεις γνώμη πάνω στο θέμα, καλοδεχούμενη!

#43   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 19/12/2014 - 09:39

Βαλτός είσαι!!! 2 ώρες το κοίταγα εχτές και ψήνομαι άσχημα!! :P


@CaLi@





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες