Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iHound: Locate your iPhone (MobileMe-like app)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   valerio

valerio

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/01/2010 - 11:20

Στην Ελλαδα λειτουργει κανονικα το mobileme και με την υπηρεσια find your iphone ?
Το εχει δοκιμασει κανεις ?


Εγώ το έχω δοκιμάσει στην Κύπρο. Πρέπει προφανώς να έχεις ενεργή σύνδεση δεδομένων. Δουλεύει άψογα...

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   iPhoneHellas

iPhoneHellas

    iPH Admin

  • 640.961 μηνύματα
  • Twitter:@iphonehellas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:iPhoneHellas

Δημοσίευση 13/01/2010 - 11:29

Στην Ελλαδα λειτουργει κανονικα το mobileme και με την υπηρεσια find your iphone ?
Το εχει δοκιμασει κανεις ?


Ναι, λειτουργεί κανονικά
Behind the Scenes...

#18   JohnHasio

JohnHasio

    iPH Contributor

  • 1.268 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/02/2010 - 04:35

Το πρόγραμμα προσφέρετε ΔΩΡΕΑΝ για λίγες μέρες μόνο και επιτρέπει και δωρεάν δοκιμή για τις πρώτες 10 μέρες του Φεβρουαρίου!!! :D

[iTunes Link]

Οι τιμές χρήσεις του είναι :

* 2 έτη: 15.99 €
* 3 μήνες: 2.99 €
* 6 μήνες: 4.99 €

#19   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 04/02/2010 - 01:06

Το mobile me πόσο στοιχίζει η συνδρομή??

#20   Jim87

Jim87

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2010 - 01:24

Το mobile me πόσο στοιχίζει η συνδρομή??


99$

#21   Alex0077

Alex0077

    iPH Master

  • 5.732 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • GameCenter:ALEX0077

Δημοσίευση 04/02/2010 - 02:09

99$


Tόση είναι η ταρίφα για το μήνα??

#22   melaslog

melaslog

    iPH Enthousiast

  • 467 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2010 - 20:52

Και αν καποιος το βρεί και του κάνει update .δεν ειπε κανείς ; μπορώ να το δω με καμια απο τις 2 εφαρμογές ή τέλος . Γιατι και εγω αν έβρισκα iphone το πρώτο που θα έκανα θα ήταν firmemware update και jailbrake .


Χωρίς να θέλω να το παίξω ηθικός, αν βρούμε ένα οποιοδήποτε τηλέφωνο, και πολύ περισσότερο ένα iphone, το αφήνουμε ανοικτό να δούμε ποιός θα καλέσει, κάνουμε αναζήτηση στις επαφές ή στισ τελευταίεσ κλήσεις να βρούμε καμία που να λέει "μαμά", "μπαμπάς", "σπίτι", "άντρας", "γυναίκα", "αγάπη" κλπ και καλούμε να ενημερώσουμε συγγενικά πρόσωπα για το τηλέφωνο που βρηκαμε. Κάνουμε ό,τι μπορούμε να βρούμε τον ιδιοκτήτη να του χαρίσουμε το γέλιο που θα του λείπει εκείνη την στιγμή που θα σκάει με την απώλειά του.
Αν αυτό δεν καταστεί δυνατόν, ΤΟΤΕ προχωράμε σε update & jailbreak και κάνουμε χαρές που βρήκαμε ένα τηλέφωνο.

Και μην πει κανείς, σώπα βρε και γιατί δεν το πήγες στην αστυνομία αφού είσαι τόσο ηθικός;;;. Δεν το πήγα γιατί αν ΄κάποιος χάσει το τηλέφωνό του και δεν το αναζητήσει καλώντας το, αν δεν έχει περασμένα συγγενικά πρόσωπα ή φίλους μέσα περασμένα και κανείς δεν τον πάρει τηλέφωνο, τότε σίγουρα δεν θα πάει στην αστυνομία να το ζητήσει και θα χαθεί ή σε τίποτα συρτάρια ή στην τσέπη κάποιου αστυνομικού.

Συγνώμη για το μεγάλο post.

#23   DINFUN

DINFUN

    -

  • 16.182 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 04/02/2010 - 21:07

βασικο ειναι αυτος που θα το βρει να ξερει πως ανοιγει ή πως κλεινει.. καποιος που μου το εκλεψε.. iphone 3g.. μεχρι την επομενη μερα το απογευμα δεν μπορουσε να το κλεισει.. του ειχα στειλει.. 64 μηνυματα.. και πανω απο εκατο αναπαντητες.. δεν ειχα τοτε το mobileme.. τωρα .. ασ τολμησει.. :mad:




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες