Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * - - - 3 ψήφοι

Πως σας φάνηκε το νέο Tapatalk των Χριστουγέννων ;


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
96 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 28/05/2015 - 15:19

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1432819094.674868.jpg   21,27KB   31 λήψειςειχα χασει τους παλιους κωδικους μου κι ειχα φτιαξει καινουργειους δεν με βγαζει σαν vip χρηστη τους εστειλα email
Rafael Nadal

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   parafron4

parafron4

    iPH Elite Poster

  • 3.006 μηνύματα
  • Twitter:@parafron4
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:parafron4-

Δημοσίευση 28/05/2015 - 15:23

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1432819094.674868.jpgειχα χασει τους παλιους κωδικους μου κι ειχα φτιαξει καινουργειους δεν με βγαζει σαν vip χρηστη τους εστειλα email

κανε οτι λεει εδω 

 

 

 

How To Get VIP Status

  • First, you must check whether you have VIP already:
    Please install Tapatalk Free latest version and log in first to see if you aren't already VIP. We automatically converted a majority of users already to VIP when PRO was retired. Updating your status on the forum here is a courtesy we are extending to the few who missed the boat yet purchased PRO, or registered a Tapatalk ID too late.

    To confirm your VIP status is active, just hit the "edit profile" option after you've logged into Tapatalk Free. The field where your Tapatalk ID appears should display:
    • ( VIP ) if you are a VIP
    • ( TESTER* ) if you are a tester (don't worry if you're a BETA tester and don't see the VIP badge)
      *this is for ad testing and mostly internal / BETA use. If however you see this and you're not an ad tester let us know so you don't see any unnecessary advertising.
  • Private message me (@mikeo) the following info, in the following format:
    Android / iOS flag, First name, Last name, Apple ID or Google Account email address (separated by commas, no spaces)

    Example:
    iOS, John, Appleseed, appleseed_john@mac.com
    Android, Peter, Piper, petep@gmail.com
    .
  • A screenshot is required in your Private message of your iTunes or Google Play purchase history. In order to identify your purchase needle in the haystack.


#93   magnet

magnet

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/05/2015 - 12:08

Να κάνω μια ερώτηση και εγώ ...
Είχα αγοράσει το PRO όταν είχα Apple τώρα πλέον το γύρισα σε Android μπορώ να στείλω και εγώ για να το κάνει vip? Έχω βρει την απόδειξη αγοράς από το appstore/i tunes όπως λέει παραπάνω. .. δώστε καμιά συμβουλή. ..
Ευχαριστώ!

Τελευταία επεξεργασία από: magnet, 30/05/2015 - 12:13


#94   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 30/05/2015 - 12:15

Να κάνω μια ερώτηση και εγώ ...
Είχα αγοράσει το PRO όταν είχα Apple τώρα πλέον το γύρισα σε Android μπορώ να στείλω και εγώ για να το κάνει vip? Έχω βρει την απόδειξη αγοράς από το appstore/i tunes όπως λέει παραπάνω. .. δώστε καμιά συμβουλή. ..
Ευχαριστώ!


Τις θεωρούν διαφορετικές εφαρμογές στις διαφορετικές πλατφόρμες (και λογικα) , όποτε πρεπει να την ξανά αγοράσεις, φίλε.

#95   magnet

magnet

    iPH User

  • 108 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 30/05/2015 - 12:19

Ναι λογικό ακούγεται. ..αν και στο play Store δεν έχω βρει το PRO πάρα μόνο το απλό. .. όπως και να εχει εγώ θα το κάνω αυτό που λέει παραπάνω μια που έχω ακόμα ένα παλιο i phone στο σπίτι πέρα από το δικό μου που το έδωσα αλλα και γιατί μπορεί να ξαναπάρω αργότερα κανένα i phone σαν πρώτη συσκευή. Ευχαριστώ.

#96   kiriakosa

kiriakosa

    iPH Elite Poster

  • 2.088 μηνύματα
  • Twitter:@Kiriakosa
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:kiriakosa

Δημοσίευση 01/06/2015 - 07:29

Ναι λογικό ακούγεται. ..αν και στο play Store δεν έχω βρει το PRO πάρα μόνο το απλό. .. όπως και να εχει εγώ θα το κάνω αυτό που λέει παραπάνω μια που έχω ακόμα ένα παλιο i phone στο σπίτι πέρα από το δικό μου που το έδωσα αλλα και γιατί μπορεί να ξαναπάρω αργότερα κανένα i phone σαν πρώτη συσκευή. Ευχαριστώ.

εννοειται πως θα το κανεις, και όπως αναφέρεις, στο μέλλον μπορείς να επιστρέψεις στο iOS. Η έκδοση Pro δεν υπάρχει ούτε στο iOS App Store, όποτε είναι λογικό.

#97   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 16/06/2015 - 18:48

Μετα απο 1 μηνα που εχω το απλο δεν μπορω να πω οτι μου λειπει το pro εγινα και vip γιατι ειχα αγορασει και το pro για την ωρα ολα οκ το κραταω και βλεπουμε...ετσι και αλλιως μονο για το iphonhellas το εχω τωρα αν με πιο πολυ χρηση και για αλλα forum δεν βολευει δεν ξερω αλλα γι αυτο που το θελω αναθεωρω και λεω οτι καλο ειναι κι αυτο........


Knowledge Is Power





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες