Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Εφαρμογή για κατέβασμα τραγουδιών απο youtube.


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   TrankLL

TrankLL

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/01/2015 - 12:31

Γεια σας, θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρετε κάποια εφαρμογή είτε δωρεάν είτε για αγορά, η οποία θέλω να κάνει το εξής: Να μπαίνω στο youtube να βρίσκω ενα τραγούδι και να μπορώ να το κατεβάσω σε μορφή mp3 στο κινητό μου. Δηλαδή να μετατρέπει το video του youtube σε Mp3 και να το κατεβάζει στο κινητό μου για να το ακούω σαν τραγούδι. Αν έχει και άλλες δυνατότητες θα ήταν πολύ καλό. 'Όπως πχ κατέβασμα video, κατέβασμα άλλης μορφής τραγουδιού-ήχου όχι μόνο mp3.

 

Παιδεία αν μπορείτε και γνωρίζετε κάτι πείτε μου.

 

Ευχαριστώ.  



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 05/01/2015 - 12:45

πολύ απλά δεν θέλεις ούτε εφαρμογή γραφειςστο google << youtube to mp3>> ή ότι άλλο θες (mp4 ) και μπαίνεις σε αναλογη σελίδα που το κάνει και το κατεβάζεις και μετά το κάνεις  ότι θέλεις ....

 

τόσο απλό.....



#3   TrankLL

TrankLL

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/01/2015 - 12:50

Μέσο του iphone γίνετε αυτό ; 



#4   Voidioan

Voidioan

    iPH Addict

  • 727 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 2
  • GameCenter:voidioan

Δημοσίευση 05/01/2015 - 12:53

είχε καποιες εφαρμογές παλία χωρις jb αλλά τις εκοψαν . Δεν έχω υπόψη μου ..... Με jb  στο τηλεφωνο θα έχει σίγουρα ...... είχα δοκιμάσει παλίοτερα . Αλλα επειδή είναι κακλύτερα να κατεβάζεις στο Pc και μετα πέρνα με itunes .Εγώ αυτό βλέπω ως καλύτερο τελικά  



#5   omilitis1987

omilitis1987

    iPH Hero

  • 4.524 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 05/01/2015 - 13:25

Σίγουρα γίνεται μέσω Protube (για κατέβασμα) και Bridge (για ενσωμάτωση στο music app του κινητού) απο Cydia.
Το protube υπάρχει και στο App Store αλλά δεν ξερω τι διαφορες έχουν.

#6   TrankLL

TrankLL

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/01/2015 - 13:55

Jb δεν είναι το κινητό, και δεν θέλω και να μπω στην διαδικασία να το κάνω μόνο για αυτόν τον λόγο. Δεν υπάρχει δηλαδή κάτι στο app store;



#7   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 05/01/2015 - 14:02

Στο AppStore κατα 99.9% δεν θα βρεις τίποτα που να κάνει αυτό που ζητάς. Μόνο μέσω Cydia μπορείς.

#8   TrankLL

TrankLL

    iPH Member

  • 292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 05/01/2015 - 14:04

Κρίμα, οπότε οι λύσεις είναι είτε Jb είτε από υπολογιστή. 



#9   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 05/01/2015 - 14:08

Ναι δυστυχώς ή ευτυχώς αυτές είναι οι μόνες επιλογές που έχεις.

#10   mpa3

mpa3

    iPH Addict

  • 690 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Thanoc2129

Δημοσίευση 05/01/2015 - 19:05

Στο AppStore κατα 99.9% δεν θα βρεις τίποτα που να κάνει αυτό που ζητάς. Μόνο μέσω Cydia μπορείς.

 

 

Κρίμα, οπότε οι λύσεις είναι είτε Jb είτε από υπολογιστή. 

με συγχωρεις παρη αλλα ποτε μην εισαι σιγουρος..μιας και το protube απο το appstore εχει 2 βασικοτατες ιδιοτητες παιζει youtube βιντεο και στο background και μπορεις να αποθηκεύσεις μεσα απο την εφαρμογη τραγουδια σε mp3..ετσι μπορεις να ακουσεις τραγουδια offline απο αυτα που εχεις κατεβασει με το μοναδικο μειον οτι τα τραγουδια αποθηκευονται μεσα στο protube και οχι στhn μουσική..φιλε trankll αυτο να κατεβασεις παιζει απροβληματιστα. ;)



#11   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 06/01/2015 - 00:06

εγω χρησιμοποιω οποτε θελω να κατεβασω βιντεακι καποιο site που θα μου βγαλει το google και καποιον "download manager" για ios τυπου goodreader/ documents. απλα δεν μπορεις να περασεισωτα τραγουδια στο music app. ολα αυτα χωρις jb.
απλα επειδη ειναι μεσω τρικαλων το αποφευγω.

edit: ο ορος download manager φεν ειναι δοκιμος, αλλα επιτρεπει download/αποθηκευση.
ισως αρκει κ ενα κατεβασμα με safari και open in σε μια εφαρμογη αποθηκευσης/διαχειρισης εγγραφων.

Τελευταία επεξεργασία από: paparainbow, 06/01/2015 - 00:08

legit


#12   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 06/01/2015 - 00:34

με συγχωρεις παρη αλλα ποτε μην εισαι σιγουρος..μιας και το protube απο το appstore εχει 2 βασικοτατες ιδιοτητες παιζει youtube βιντεο και στο background και μπορεις να αποθηκεύσεις μεσα απο την εφαρμογη τραγουδια σε mp3..ετσι μπορεις να ακουσεις τραγουδια offline απο αυτα που εχεις κατεβασει με το μοναδικο μειον οτι τα τραγουδια αποθηκευονται μεσα στο protube και οχι στhn μουσική..φιλε trankll αυτο να κατεβασεις παιζει απροβληματιστα. ;)


Για αυτό έγραψα πιο πάνω ότι κατα 99,9% δεν θα βρει αλλά τελικά ίσχυσε το 0,01 γιατί έδωσες την λύση. Είπα ότι δεν θα βρει γιατί έχω αγοράσει πόσες εφαρμογές που το έκαναν αυτό και μετά από λίγο καιρό είτε τις έβγαζαν από το AppStore είτε με την ενημέρωση της εφαρμογής έβγαζαν την ιδιότητα να κατεβάζεις. Καλό θα είναι οποίος θέλει να την κατεβάσει και αφού το κάνει να βάλει το .ipa σε ένα ξεχωριστό φάκελο κάπου στον υπολογιστή του για στο μέλλον μάλλον θα την αφαιρέσουν αυτή την ιδιότητα. Έτσι γίνεται συνήθως.

Υ.γ Και εγώ το protube έχω αλλά μέσω cydia. :)

#13   nick2012gr

nick2012gr

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 06/01/2015 - 00:34

με συγχωρεις παρη αλλα ποτε μην εισαι σιγουρος..μιας και το protube απο το appstore εχει 2 βασικοτατες ιδιοτητες παιζει youtube βιντεο και στο background και μπορεις να αποθηκεύσεις μεσα απο την εφαρμογη τραγουδια σε mp3..ετσι μπορεις να ακουσεις τραγουδια offline απο αυτα που εχεις κατεβασει με το μοναδικο μειον οτι τα τραγουδια αποθηκευονται μεσα στο protube και οχι στhn μουσική..φιλε trankll αυτο να κατεβασεις παιζει απροβληματιστα. ;)


Ισχύει οτι μπορείς να αποθηκέυσεις τραγούδια για να τα ακούσεις offline στο ipad?

#14   mpa3

mpa3

    iPH Addict

  • 690 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:Thanoc2129

Δημοσίευση 09/01/2015 - 08:19

Ισχύει οτι μπορείς να αποθηκέυσεις τραγούδια για να τα ακούσεις offline στο ipad?

ναι..απλα θα αποθηκευτουν στην εφαρμογη και οχι στην μουσικη..:)

#15   SirAlex

SirAlex

    iPH Contributor

  • 1.643 μηνύματα
  • Twitter:@AlexisKoskinas
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:Sir Alex7

Δημοσίευση 09/01/2015 - 08:56

Η γνωμη μου είναι ότι θα πρέπει να κάνεις τον κοπο να κατεβάσεις ενα προγραμματακι στο pc σου που κάνει αυτή την δουλειά  (υπάρχουν αρκετά δόξα τω θεο) και μετά να τα περνάς μεσω iTunes στην συσκευή σου.

Παλια κ δοκιμασμένη συνταγη


Κοντες μπαλιες και γρηγορες

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες