Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 8 ψήφοι

iPhone 6S με 2GB Ram και τεχνολογία ''Force Touch'', όπως στο Apple Watch (;)


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
659 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#646   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/10/2015 - 12:16

πιστευετε αξιζει να παρω το s η καλυτερα να παρω το εξι? να γλιτωσσω μια κατοσταρα....

Περιμενε να πάρεις το 7 για μένα. Τα s τα θεωρώ πεταμένα λεφτά.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#647   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2015 - 12:22

Περιμενε να πάρεις το 7 για μένα. Τα s τα θεωρώ πεταμένα λεφτά.


Sent from my iPhone using Tapatalk

όχι να περιμένει καλύτερα για το iphone 25 το οποια σίγουρα θα είναι καλύτερο.

Ο άνθρωπος από 5s είναι και του λες να περιμένει το 7,δηλαδή σε ένα χρόνο από τώρα !!!!

Να προεβει αν έχει τα χρήματα φυσικά στο 6s 

Σε ένα χρόνο ποιος ζει ποιος πεθαίνει φιλε μου 


Τελευταία επεξεργασία από: entzo, 22/10/2015 - 12:22


#648   manosvitacar

manosvitacar

    iPH Community Leader

  • 12.833 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 22/10/2015 - 12:28

όχι να περιμένει καλύτερα για το iphone 25 το οποια σίγουρα θα είναι καλύτερο.

Ο άνθρωπος από 5s είναι και του λες να περιμένει το 7,δηλαδή σε ένα χρόνο από τώρα !!!!

Να προεβει αν έχει τα χρήματα φυσικά στο 6s 

Σε ένα χρόνο ποιος ζει ποιος πεθαίνει φιλε μου 

σωστός !!!!



#649   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/10/2015 - 12:35

όχι να περιμένει καλύτερα για το iphone 25 το οποια σίγουρα θα είναι καλύτερο.
Ο άνθρωπος από 5s είναι και του λες να περιμένει το 7,δηλαδή σε ένα χρόνο από τώρα !!!!
Να προεβει αν έχει τα χρήματα φυσικά στο 6s
Σε ένα χρόνο ποιος ζει ποιος πεθαίνει φιλε μου

Αντιπαρέρχομαι την ειρωνία σου καταρχάς. Νταξει το λες σαν να έχει κανένα 4αρι ας πούμε. 5s έχει ο άνθρωπος. Είναι η γνώμη μου. Και με 5αρι αν ήταν πάλι θα του έλεγα να περιμένει. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό σε αυτό. Άν εσύ το πήρες μεγεια σου με χαρά σου καλοδουλευτο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#650   petran17

petran17

    iPH Enthousiast

  • 372 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S

Δημοσίευση 22/10/2015 - 12:45

Εγω θεωρω οτι αν ειναι να παρεις, καλυτερα ειναι να επιλεγεις τα S μοντελα γιατι διορθωνουν τα απλα...



#651   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2015 - 12:45

Αντιπαρέρχομαι την ειρωνία σου καταρχάς. Νταξει το λες σαν να έχει κανένα 4αρι ας πούμε. 5s έχει ο άνθρωπος. Είναι η γνώμη μου. Και με 5αρι αν ήταν πάλι θα του έλεγα να περιμένει. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό σε αυτό. Άν εσύ το πήρες μεγεια σου με χαρά σου καλοδουλευτο.


Sent from my iPhone using Tapatalk

δεν ήμουν ειρωνικός απέναντι σου , αλλα σε αυτό που ποσταρες ...

Θεωρώ το να λες κάποιον να περιμένει ένα χρόνο για κάτι το οποιο δεν ξέρουμε καν αν θα υπάρξει και αν τελικά υπάρξει μπορεί εμείς να μην υπάρχουμε μέχρι τότε ,ειναι σαν να κοροιδευομαστε μεταξύ μας .

Όπως επίσης το να θεωρείς πεταμενα χρήματα την τελευταία και καλύτερη πρόταση της apple (κατ-εμε) πάλι αισθάνομαι ότι κοροιδευεις ,μιας και ασχολείσαι και γνωρίζεις 5 πράγματα όσων αφορα προιοντα της .

Το ότι εσύ δεν το απέκτησες(αν φυσικά δεν το απέκτησες ) δεν σημαίνει ότι εγώ που το αγόρασα είναι μάπα και δεν αξίζει τα λεφτά του.

Αξίζει και παραξιζει και φυσικά θα αξίζει εννοείται όταν και άμα πρώτα θεος εμφανιστεί ποτέ το νέο iphone 7-8-9 kok



#652   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/10/2015 - 13:11

δεν ήμουν ειρωνικός απέναντι σου , αλλα σε αυτό που ποσταρες ...
Θεωρώ το να λες κάποιον να περιμένει ένα χρόνο για κάτι το οποιο δεν ξέρουμε καν αν θα υπάρξει και αν τελικά υπάρξει μπορεί εμείς να μην υπάρχουμε μέχρι τότε ,ειναι σαν να κοροιδευομαστε μεταξύ μας .
Όπως επίσης το να θεωρείς πεταμενα χρήματα την τελευταία και καλύτερη πρόταση της apple (κατ-εμε) πάλι αισθάνομαι ότι κοροιδευεις ,μιας και ασχολείσαι και γνωρίζεις 5 πράγματα όσων αφορα προιοντα της .
Το ότι εσύ δεν το απέκτησες(αν φυσικά δεν το απέκτησες ) δεν σημαίνει ότι εγώ που το αγόρασα είναι μάπα και δεν αξίζει τα λεφτά του.
Αξίζει και παραξιζει και φυσικά θα αξίζει εννοείται όταν και άμα πρώτα θεος εμφανιστεί ποτέ το νέο iphone 7-8-9 kok

Άκου να δεις για να τελειώνουμε γιατί δεν θα αςχοληθω παραπάνω με αυτά που λες και μου προσάπτεις ότι κοροϊδεύω κλπ. Πάμε πάλι τώρα... Ούτε είπα ότι είναι μάπα ούτε είπα του ανθρώπου να μην το πάρει. Κουμάντο στη τσέπη μας κάνουμε εμείς οι ίδιοι. Είπα τη γνώμη μου διότι από το 4 και μετά που παίρνω iPhone όταν έπαιρνα S μοντέλο πάντα το μετανιωνα, εξού κ η έκφραση ότι το θεωρώ πεταμένα λεφτά. Για μένα μετράει το redesign που κάνουνε μεταξύ των 4-5-6-7 κοκ. Τώρα αν κάποιος θέλει specs και βελτιωμένα μοντέλα δεν αποτελεί κατακριτέο. Ειχα 6αρι μέχρι πριν 20 μέρες. Δεν θα έπαιρνα 6s γιατί ούτε το design του 6 με ενθουσίασε. Το πήρα γιατί μου βγήκε σχεδόν τσάμπα με επιδοτήσεις τιμολόγια κλπ. Αλλιώς θα εμένα με 5s και ΝΑΙ: θα πήγαινα και θα πάω απευθείας στο 7. Ούτε σε είπα χαζό που το αγόρασες ούτε ασχολήθηκα κιόλας. Ειναι το καλύτερο τηλέφωνο τς εταιρίας όπως λες πολύ σωστά. Έχω δικαίωμα όμως κι εγώ αν θεωρώ ότι δεν αξίζει να το πάρω ή να το πάρει κάποιος άλλος να πω τη γνώμη μου και να την υποστηρίξω. Εκτός αν θέλετε όσοι το πήρατε να σας λέμε ότι κάνατε την αγορά του αιώνα για να είστε ευχαριστημένοι....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: giolnts, 22/10/2015 - 13:12


#653   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2015 - 13:21

Άκου να δεις για να τελειώνουμε γιατί δεν θα αςχοληθω παραπάνω με αυτά που λες και μου προσάπτεις ότι κοροϊδεύω κλπ. Πάμε πάλι τώρα... Ούτε είπα ότι είναι μάπα ούτε είπα του ανθρώπου να μην το πάρει. Κουμάντο στη τσέπη μας κάνουμε εμείς οι ίδιοι. Είπα τη γνώμη μου διότι από το 4 και μετά που παίρνω iPhone όταν έπαιρνα S μοντέλο πάντα το μετανιωνα, εξού κ η έκφραση ότι το θεωρώ πεταμένα λεφτά. Για μένα μετράει το redesign που κάνουνε μεταξύ των 4-5-6-7 κοκ. Τώρα αν κάποιος θέλει specs και βελτιωμένα μοντέλα δεν αποτελεί κατακριτέο. Ειχα 6αρι μέχρι πριν 20 μέρες. Δεν θα έπαιρνα 6s γιατί ούτε το design του 6 με ενθουσίασε. Το πήρα γιατί μου βγήκε σχεδόν τσάμπα με επιδοτήσεις τιμολόγια κλπ. Αλλιώς θα εμένα με 5s και ΝΑΙ: θα πήγαινα και θα πάω απευθείας στο 7. Ούτε σε είπα χαζό που το αγόρασες ούτε ασχολήθηκα κιόλας. Ειναι το καλύτερο τηλέφωνο τς εταιρίας όπως λες πολύ σωστά. Έχω δικαίωμα όμως κι εγώ αν θεωρώ ότι δεν αξίζει να το πάρω ή να το πάρει κάποιος άλλος να πω τη γνώμη μου και να την υποστηρίξω. Εκτός αν θέλετε όσοι το πήρατε να σας λέμε ότι κάνατε την αγορά του αιώνα για να είστε ευχαριστημένοι....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Άκου να δεις για να τελειώνουμε γιατί δεν θα αςχοληθω παραπάνω με αυτά που λες και μου προσάπτεις ότι κοροϊδεύω κλπ. Πάμε πάλι τώρα...

 

οταν κάποιος ξεκινάει έτσι το γραπτό του λόγο καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για εκνευρισμένο άτομο και άτομο το οποιο δεν μπορείς να κανεις κουβέντα .

​Τελος πάντων θα μπορούσες από την αρχή να πεις ότι δεν σου αρέσει το 6-6s όσων αφορα το design του και όχι όλα τα αλλα τα περιττά περί πεταμενων χρήματα και ότι δεν αξίζει η σειρά S

Χαλάρωσε λίγο και απόλαυσε το τώρα ,το τι θα φέρει το αύριο μονο ένας το γνωρίζει ...


Τελευταία επεξεργασία από: entzo, 22/10/2015 - 13:24


#654   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/10/2015 - 13:30

Άκου να δεις για να τελειώνουμε γιατί δεν θα αςχοληθω παραπάνω με αυτά που λες και μου προσάπτεις ότι κοροϊδεύω κλπ. Πάμε πάλι τώρα...

οταν κάποιος ξεκινάει έτσι το γραπτό του λόγο καταλαβαίνεις ότι μιλάμε για εκνευρισμένο άτομο και άτομο το οποιο δεν μπορείς να κανεις κουβέντα .
​Τελος πάντων θα μπορούσες από την αρχή να πεις ότι δεν σου αρέσει το 6-6s όσων αφορα το design του και όχι όλα τα αλλα τα περιττά περί πεταμενων χρήματα και ότι δεν αξίζει η σειρά S
Χαλάρωσε λίγο και απόλαυσε το τώρα ,το τι θα φέρει το αύριο μονο ένας το γνωρίζει ...

Όταν λέω τη γνώμη μου και μου λες ότι κοροϊδεύω προφανώς και θα εκνευριστω. Δεν έκανα sign up χθες στο φόρουμ για να μπαίνω κ να τρολλαρω. Τεσπα ας μην το συνεχίσουμε...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: giolnts, 22/10/2015 - 13:32


#655   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/10/2015 - 13:30

Όταν λέω τη γνώμη μου και μου λες ότι κοροϊδεύω προφανώς και θα εκνευριστω. Δεν έκανα sign up χθες στο φόρουμ για μπαίνω και να τρολλαρω. Τεσπα ας μην το συνεχίσουμε...


Sent from my iPhone using Tapatalk



Sent from my iPhone using Tapatalk

#656   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2015 - 13:33

Περιμενε να πάρεις το 7 για μένα. Τα s τα θεωρώ πεταμένα λεφτά.


Sent from my iPhone using Tapatalk

εχουν ομως λιγο καλυτερη μεταπωλητικη αξια και στη περιπτωση του 6 νομιζω θα φανει λιγο παραπανω.



#657   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2015 - 13:34

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Όταν λέω τη γνώμη μου και μου λες ότι κοροϊδεύω προφανώς και θα εκνευριστω. Δεν έκανα sign up χθες στο φόρουμ για να μπαίνω κ να τρολλαρω. Τεσπα ας μην το συνεχίσουμε...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Χαλάρωσε και μην το συνεχίζεις τότε μιας και είσαι εκνευρισμένος :)



#658   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/10/2015 - 13:36

εχουν ομως λιγο καλυτερη μεταπωλητικη αξια και στη περιπτωση του 6 νομιζω θα φανει λιγο παραπανω.

Συμφωνώ


Sent from my iPhone using Tapatalk

#659   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 22/10/2015 - 13:37

Χαλάρωσε και μην το συνεχίζεις τότε μιας και είσαι εκνευρισμένος :)

Έτσι


Sent from my iPhone using Tapatalk

#660   entzo

entzo

    iPH Addict

  • 747 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/10/2015 - 13:40

Έτσι


Sent from my iPhone using Tapatalk

ακριβώς :)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες