Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Θήκη για iPad Air 2


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
118 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 01/06/2015 - 21:35

Ευχαριστώ για την βοήθεια, 22€ βγαίνει σύνολο. Θα το σκεφτώ λίγο ακόμη πριν προχωρήσω στην αγορά γιατί δεν είναι λίγα.

Τίποτα φίλε μου. Εμένα 19,22 είχε βγει τώρα που το βλέπω. Είναι λίγο πολλά άλλα αξίζει πίστεψε με. Όσες πήρα με σκληρό πλαστικό σπάσανε μετά από λίγες μέρες. Η συγκεκριμένη και με την οθόνη να πέσει προστατεύει γιατί σηκώνεται λίγο! Άσε που μπαίνει κουτί και το smart cover.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 02/06/2015 - 01:36

Τίποτα φίλε μου. Εμένα 19,22 είχε βγει τώρα που το βλέπω. Είναι λίγο πολλά άλλα αξίζει πίστεψε με. Όσες πήρα με σκληρό πλαστικό σπάσανε μετά από λίγες μέρες. Η συγκεκριμένη και με την οθόνη να πέσει προστατεύει γιατί σηκώνεται λίγο! Άσε που μπαίνει κουτί και το smart cover.

Κορυφή φαίνεται αυτή
Είχα προσπαθήσει να την παρω παλιότερα αλλα δεν κανει ship δυστυχώς

Τελευταία επεξεργασία από: h8breed, 02/06/2015 - 01:37


#48   VasmaV

VasmaV

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:VASMAV

Δημοσίευση 02/06/2015 - 07:35

Βαλε μια φωτο αν μπορεις σε παρακαλω

Αυτή είναι
Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1433223256.894192.jpg   264,36KB   52 λήψεις
Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1433223272.163429.jpg   232,21KB   49 λήψεις

#49   h8breed

h8breed

    iPH Addict

  • 660 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 02/06/2015 - 10:49

Αυτή είναι
attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1433223256.894192.jpg
attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1433223272.163429.jpg

Τέλεια ευχαριστώ 🏼

#50   VasmaV

VasmaV

    iPH Member

  • 241 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2 +3G
  • GameCenter:VASMAV

Δημοσίευση 02/06/2015 - 12:05

να σαι καλα. 

η θηκούλα πάντως μέχρι στιγμής, με έχει ικανοποιήσει πλήρως. Πολύ λεπτή, κουμπώνει άψογα το smart cover και εύκολο βάλε-βγάλε. Σίγουρα δεν θα προστατέψει από μια γερή πτώση, αλλά από γρατζουνιές κτλπ προστατεύει μια χαρά την πλάτη



#51   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 08/10/2015 - 16:38

Παιδια εχει κανεις link για λεπτη frosted θηκη για το πισω μερος?? Δεν μπορω να βρω κατι αξιολογο.



#52   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/10/2015 - 18:26

Παιδια εχει κανεις link για λεπτη frosted θηκη για το πισω μερος?? Δεν μπορω να βρω κατι αξιολογο.

 

κατι τετοιο?

η τετοιο

στο αγγλικο amazon θα βρεις λυσεις



#53   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 11/10/2015 - 16:35

κατι τετοιο?

η τετοιο

στο αγγλικο amazon θα βρεις λυσεις

http://www.ebay.com/...=STRK:MEBIDX:IT

Αυτη πως σου φαινεται?? Σκεφτομαι σε κιτρινο. Του εστειλα email ρωτωντας τον αν η θηκη εχει το Apple logo πισω αλλα δεν μ απαντησε ακομη.



#54   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.691 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/10/2015 - 19:10

αυτες ειναι αντιγραφες της smart case δηλ και με μπροστινο cover ....εχω παρει και εγω κανα δυο. Μην παρεις με διαφανη πλατη γιατι ξεφτιζουν :huh: . Η συγκεκριμενη εδω δειχνει κανονικη πισω και εχει και μηλο οπως φαινεται στη φωτο.Λογικα καλη θα ειναι.



#55   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 11/10/2015 - 19:32

αυτες ειναι αντιγραφες της smart case δηλ και με μπροστινο cover ....εχω παρει και εγω κανα δυο. Μην παρεις με διαφανη πλατη γιατι ξεφτιζουν :huh: . Η συγκεκριμενη εδω δειχνει κανονικη πισω και εχει και μηλο οπως φαινεται στη φωτο.Λογικα καλη θα ειναι.

Many thanks

#56   giolnts

giolnts

    iPH Elite Poster

  • 3.423 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 25/10/2015 - 16:21

Μια πολυ καλη επιλογη εξισου με την smart case της Apple και σε πολυ καλη τιμη ειναι αυτη της ENKAY  απο το iStore. Το περιγραμμα καλυπτεται απο σιλικονη ενω η υπολοιπη θηκη αποτελειται απο δερμα το οποιο στο λευκο χρωμα (''του παγου'' στα δικα μου ματια) το βρισκω εξαιρετικο. Ενα απο τα πολυ καλα στοιχεια της ειναι οτι το κομματι της σιλικονης καλυπτει πληρως το diamond cut της συσκευης προστατευοντας το απο σκονες που ισως κανουν σημαδια και χωρις να δινει πολυ ογκο στη συσκευη. Προσωπικα απο τοτε που πηρα το μηχανημα δεν το εχω βγαλει απο μέσα. Ταχυτατη αποστολη σε μια μερα την ειχα στα χερια μου και τελεια εξυπηρετηση. Φωτο θα ανεβουν συντομα. Μany thanks @DjVassel.  :)


Τελευταία επεξεργασία από: giolnts, 25/10/2015 - 16:22


#57   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 26/10/2015 - 20:37

Μια πολυ καλη επιλογη εξισου με την smart case της Apple και σε πολυ καλη τιμη ειναι αυτη της ENKAY  απο το iStore. Το περιγραμμα καλυπτεται απο σιλικονη ενω η υπολοιπη θηκη αποτελειται απο δερμα το οποιο στο λευκο χρωμα (''του παγου'' στα δικα μου ματια) το βρισκω εξαιρετικο. Ενα απο τα πολυ καλα στοιχεια της ειναι οτι το κομματι της σιλικονης καλυπτει πληρως το diamond cut της συσκευης προστατευοντας το απο σκονες που ισως κανουν σημαδια και χωρις να δινει πολυ ογκο στη συσκευη. Προσωπικα απο τοτε που πηρα το μηχανημα δεν το εχω βγαλει απο μέσα. Ταχυτατη αποστολη σε μια μερα την ειχα στα χερια μου και τελεια εξυπηρετηση. Φωτο θα ανεβουν συντομα. Μany thanks @DjVassel.  :)

Σε ευχαριστω πολυ Γιώργο, να εισαι καλα για το review !



#58   Caveman

Caveman

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/11/2015 - 17:00

σημερα μου ηρθε απο Αμερικη η θηκη UAG που πηρα για το air2 και τη μοιραζομαι μαζι σας :-)
Ειχα παρει πριν ενα μηνα και την ιδια για το plus και ετσι ειναι σετακι και "αθραυστα" :-P


Καλησπέρα.

Λογικά αυτό το μήνα πάω για ipad air 2 και σκέφτομαι από τώρα για αγορά θήκης. Επειδή κοιτάω κυρίως την προστασία, είδα την παραπάνω και μου άρεσε αρκετά.

Όσοι την έχετε μπορείτε να πείτε εντυπώσεις? Επίσης από που μπορούμε να την προμηθευτούμε?

#59   Caveman

Caveman

    iPH User

  • 184 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 07/11/2015 - 20:34

Από χθες ψάχνω όλο και περισσότερο κάποια θήκη για το ipad air 2.

 

Άρχισα να αναθεωρώ κάπως για την UAG, η οποία παρότι φαίνεται εξαιρετική, σκέφτομαι ότι ίσως να μη χρειάζεται τόση προστασία για το ipad (σε σχέση πάντα με το κινητό μας).

 

Μου άρεσε από αυτές που προτείνατε αρκετά η πρόταση της versacover. Φαίνεται πολύ βολική και λειτουργική. Επίσης δείχνει να παρέχει επαρκή προστασία.

 

Μια ακόμη από τις προτεινόμενες θήκες, είναι αυτή της devicewear. Μια αρκετά κλασική θήκη. 

 

Καλή και όμορφη φαίνεται και η smart case της apple.

 

 

Το θέμα τώρα είναι που τις βρίσκουμε αυτές και σε τι τιμές. 



#60   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 07/11/2015 - 20:39

Από χθες ψάχνω όλο και περισσότερο κάποια θήκη για το ipad air 2.

Άρχισα να αναθεωρώ κάπως για την UAG, η οποία παρότι φαίνεται εξαιρετική, σκέφτομαι ότι ίσως να μη χρειάζεται τόση προστασία για το ipad (σε σχέση πάντα με το κινητό μας).

Μου άρεσε από αυτές που προτείνατε αρκετά η πρόταση της versacover. Φαίνεται πολύ βολική και λειτουργική. Επίσης δείχνει να παρέχει επαρκή προστασία.

Μια ακόμη από τις προτεινόμενες θήκες, είναι αυτή της devicewear. Μια αρκετά κλασική θήκη.

Καλή και όμορφη φαίνεται και η smart case της apple.


Το θέμα τώρα είναι που τις βρίσκουμε αυτές και σε τι τιμές.

kajsa για air 2 την αγόρασα από iStorm την βρίσκεις και στο eBay...ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ !!!!

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες