Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iPhone 6 Plus battery drain


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
168 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#166   Paris1986

Paris1986

    iPH Community Leader

  • 12.704 μηνύματα
  • Twitter:@par1scha
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 1st gen
  • GameCenter:Par1s

Δημοσίευση 30/03/2015 - 18:36

Σταματήστε να ασχολείστε με την μπαταρία και ευχαριστηθείτε το τηλέφωνο σας. Λογικό και επόμενο είναι ότι όσο πιο πολύ το χρησιμοποιείς τόσο περισσότερη μπαταρία θα καταναλώνεις.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#167   modifi

modifi

    iPH newbie

  • 23 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 30/03/2015 - 18:52

καλησπέρα παιδιά νέο μέλος στο forum !σκέφτομαι  να αγοράσω το i 6 το πρόβλημα μου είναι ότι κανένας γνωστός μου δεν το έχει και δεν μπορεί να μου πει για την μπαταρία του !το μόνο που με ενοχλεί στα smartphones είναι το θέμα μπαταρίας !! αν και σίγουρα εκεί θα καταλήξω σαν φαν της iphone παρόλο που βλέπω ότι δεν είναι όπως νόμιζα..



#168   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/03/2015 - 18:55

καλησπέρα παιδιά νέο μέλος στο forum !σκέφτομαι  να αγοράσω το i 6 το πρόβλημα μου είναι ότι κανένας γνωστός μου δεν το έχει και δεν μπορεί να μου πει για την μπαταρία του !το μόνο που με ενοχλεί στα smartphones είναι το θέμα μπαταρίας !! αν και σίγουρα εκεί θα καταλήξω σαν φαν της iphone παρόλο που βλέπω ότι δεν είναι όπως νόμιζα..

αν σε ενοχλει η μπαταρια πας σε iphone 6 plus.



#169   Dukat0s

Dukat0s

    iPH Member

  • 221 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 30/03/2015 - 19:06

Εαν το αφηνεις για να βλεπεις την ωρα κοροιδευεις τον εαυτο σου και τιποτα αλλο,για αυτο αλλωστε γραφει αναλυτικα το καθε τι που τρώει μπαταρία..Εαν θελεις κατι καλυτερο σε μπαταρια οπως ειπε ο φιλος πας καρφι για 6+ .... Κατεχω και τις 2 συσκευες και η διαφορα ειναι χαοτική στο θέμα μπαταρίας.... έχει και ενα 50-60% μεγαλύτερο Capacity το plus λογικό φαίνεται . οτι και αν προτιμησεις απο τα 2 θα εισαι ευχαριστημένος πάντως... Καλές αγορές.


Τελευταία επεξεργασία από: Dukat0s, 30/03/2015 - 19:09





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες