Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 5s at&


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
18 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   petros29

petros29

    iPH Hero

  • 4.323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad 3

Δημοσίευση 08/02/2015 - 22:55

οχι το ρωταω γιατι μπορει λεω μπορει να το μπλοκαρουν που θα γινει προσπαθεια και απο τους δυο (μπορει να ειναι και βλακεια) αλλα μου δημιουργηθηκε γιατι διαβασα μερικους στο ebay να λενε οτι αν προσπαθησε αλλος να το κανει unlock μην αγορασεις το δικο μου και για αυτο το ρωταω μηπως οταν προσπαθησει μια φορα ενας και δεν μπορεσει μετα δεν γινετε.

 

 

κατι ακομη αυτη η κοπελα μου απαντησε χθες κ μου πε οτι της ειπε λεει η ατ&τ να χρειαστει να βαλω μια καρτα μεσα(ατ&Τ)αρχικα για να περασω τα βηματα τις ενεργοποιησης και μετα μπορω να βαλω την δικια μου κανονικα το εκανα γιατι ετυχε να εχω μια καρτουλα ατ&τ αλλα τιποτα τζιφος μηπω κανω κατι εγω λαθος τελικα :huh:

Να της πείς ότι το service της ΑΤ&Τ είναι για τον π....ο



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   akaliptos150

akaliptos150

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/02/2015 - 22:58

Να της πείς ότι το service της ΑΤ&Τ είναι για τον π....ο

σωραιος μαζι σου εχεις δικιο εδω και 2 βδομαδες εχω το κινητο και ταλαιπωριεμαι με αυτες τις μ@@@@@ς 



#18   akaliptos150

akaliptos150

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/02/2015 - 23:04

Να της πείς ότι το service της ΑΤ&Τ είναι για τον π....ο

το θεμα ειναι τωρα τι κανουμε ?εχω ελπιδες να το ξεκλειδωσει ο αλλος η μπα ?εχεις διαβασει τα μαιλ που εκανα post πιο πανω της ατ&τ?



#19   akaliptos150

akaliptos150

    iPH Member

  • 234 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 11/02/2015 - 22:08

Να της πείς ότι το service της ΑΤ&Τ είναι για τον π....ο

πετρο εγγαψα και στο αλλο θεμα και αυτος που μου προτεινες απο το ebay μου εστειλε σημερα αυτο:

 

 

Unfortunately, your unlock request was denied because:



Your device is currently active on another AT&T customer’s account.

 

τι μου προτεινεις να κανω απο εδω και περα να πω κατι στον πωλητη να συνεχισω με το να δοκιμασω με αλλο unlock service εν το μεταξυ ο πωλητης προχθες μου εστειλε αυτο 

:

I'm on the phone with ATT, he said two things.....1. double check on the Apple website to make sure you are doing it correctly. in the search bar type in unlock and it will take you through the steps. Secondly he is going to resubmit an emergency unlock request to make sure it was done accurately in the system. I will contact you as soon as they get back to me, he said because it is an urgent request it will take 1-2 days instead of 6-8. or please let me know if it ends up working on your end. He was stumped.
Thank you,
Ellen

 

το κινητο ειναι αχρηστο δλδ ? ειναι για πεταμα?






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες