Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

καταλαθος σε 8.1.3


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   nikolas00

nikolas00

    iPH newbie

  • 12 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS

Δημοσίευση 13/03/2015 - 16:06

Καλησπερα παιδια ειχα την 8.1.2 στο 5s και απο βλακεια γιατι πιστευα οτι θα βγει jb γρηγορα πηγα στην 8.1.3 αλλα τπτ downgrade στην 1.2 δεν παιζει αλλα ειδα για την 8.2 την beta αλλα οπως και να το κανουμε εχω ενδιασμους γτ η beta ειναι beta οπως και να το κανουμε μπορει να εχει bug προβληματα και συν της αλλης ειδα και κατι με ενεργοποιησεις μυστηρια αν εισαι developer κτλ τελος παντων εναν σωστο συνδεσμο ωστε να καταφερω να κατεβασω ενα ipsw δεν εχω βρει και ποιο συγκεκριμενα για την (8.2 beta 2) και συν της αλλης καπου διαβασα και για κενα ασφαλιας σε σχεση με τις stable version αλλα αυτα μπορει να ειναι και προπαγανδα της apple για να μην παιζουμε με το jb.Τελος παντων τι πρωτεινεται να κανω εχω λιγο καιρο την συσκευη αλλα ολη την ωρα παιζω με το 3gs που εχω το jb γτ με το un-jb 5s τα εχω κανει σχεδον ολα αυτα που ηθελα πανω κατω χωρις jb.

 

ευχαριστω για τον χρονο σας,

Νικος



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/03/2015 - 16:29

Καλησπερα παιδια ειχα την 8.1.2 στο 5s και απο βλακεια γιατι πιστευα οτι θα βγει jb γρηγορα πηγα στην 8.1.3 αλλα τπτ downgrade στην 1.2 δεν παιζει αλλα ειδα για την 8.2 την beta αλλα οπως και να το κανουμε εχω ενδιασμους γτ η beta ειναι beta οπως και να το κανουμε μπορει να εχει bug προβληματα και συν της αλλης ειδα και κατι με ενεργοποιησεις μυστηρια αν εισαι developer κτλ τελος παντων εναν σωστο συνδεσμο ωστε να καταφερω να κατεβασω ενα ipsw δεν εχω βρει και ποιο συγκεκριμενα για την (8.2 beta 2) και συν της αλλης καπου διαβασα και για κενα ασφαλιας σε σχεση με τις stable version αλλα αυτα μπορει να ειναι και προπαγανδα της apple για να μην παιζουμε με το jb.Τελος παντων τι πρωτεινεται να κανω εχω λιγο καιρο την συσκευη αλλα ολη την ωρα παιζω με το 3gs που εχω το jb γτ με το un-jb 5s τα εχω κανει σχεδον ολα αυτα που ηθελα πανω κατω χωρις jb.
 
ευχαριστω για τον χρονο σας,
Νικος

καλησπερα φιλε μου.η 8.2 δεν ειναι πλεον beta μιας και την θεση της πηρε η (8.3 beta).οποτε αφου εχεις παει στην 8.1.3 και εχεις χασει πλεον και την επιλογη του jailbreak πηγαινε αν θες και στην 8.2....αλλοι λενε οτι εχει θεμα με την μπαταρια αυτη η εκδοση (οπως εγω) και αλλοι λενε οτι ειναι μια χαρα και ακομα καλυτερη η μπαταρια.οποτε κρινε και κανε οτι θες!

#3   GARFITO

GARFITO

    iPH Guru

  • 7.595 μηνύματα
  • Twitter:@vaggelisg77
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:garfito2

Δημοσίευση 13/03/2015 - 16:53

πας 8.2 μιας και εκει θα δοθει jb απ οτι λενε ειναι ετοιμο


3gs, 4, 4s, 5, s4, 5s, 6,6+,6s+,6s, se, 7+,7,8+,Χ, XS max, xs  - MacBookAir-Pro iPad 1,2,3,air. mini ipod4,ipod5,iPod nano,apple watch 1,2,3,4,5 ,  AirPods 1,2


#4   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 13/03/2015 - 17:15

πας 8.2 μιας και εκει θα δοθει jb απ οτι λενε ειναι ετοιμο

που το λενε;;;




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες