Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Τώρα μπορείς να στείλεις χρήματα στους φίλους σου μέσω του Facebook Messenger


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
17 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   coolvaggos

coolvaggos

    iPH User

  • 121 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/03/2015 - 03:43

Παιδιά το προσωποβιβλίο πλέον είναι ένα απ τα μεγαλύτερα sites, με τεράστια ασφάλεια... Θεωρώ πως είναι μια πολύ καλή κίνηση η μεταφορά χρημάτων και θα το δείτε θα μπει δυναμικά στον τομέα!! ααα όσο για το άλλο ότι δεν βάζω πληροφορίες στο facebook, εγω θα σας κάνω μια ερώτηση, προφανώς όλοι σας έχετε μπει απο android, iPhone (app), messenger (app) ακόμη και απο την εφαρμογή για τα ericsson τα παλιά :Ο, μάλλον ναι, λοιπόν είτε έχετε, είτε δεν έχετε βάλει το τηλέφωνο του κινητού σας στο προφίλ σας, εκεί δεξια κάπου στο προφίλ στις πληροφορίες, όσα έχετε "κλεισμένα" στους friends (πχ εκπαιδευση κτλ) το facebook στους άλλους εμφανίζει ένα κουμπάκι "ζητήστε το", όταν πατήσετε "ζητήστε το" έρχεται μια ειδοποίηση στο χρήστη και λέει: Ο χρήστης ΤΑΔΕ ζητάει να μάθει τον τηλεφωνικό σας αριθμό. Να εμφανιστεί αυτός 6988888888.? και τον αναφέρει δίχως να τον έχετε βάλει οι ίδιοι, μαντέψτε πως... πως νομίζετε ότι το facebook κάνει το sync με τις επαφές του κινητού...

 

εγώ πάντως τη βλέπω χρήσιμη αυτή την εξέλιξη

αν π.χ. θέλω να κάνω δωρεά σε κάποια σελίδα του fb για κάποιο παιδάκι αμέα που χρειάζεται χρήματα για εγχείρηση

νομίζω πως είναι καλό εγχείρημα

 

 

Εγώ πάντως στο προσωποβιβλίο δεν εμπιστεύομαι ούτε τι νούμερο παπούτσια φοράω...

Γενικά το θεωρώ μεγάλη αλητεία το συστημα τους.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 19/03/2015 - 05:48

Πετρο εδω η Πειραιως μου χρεωνει 1 ευρω για να μεταφερω απο τον δηλωμενο λογαριασμο στο λογαριασμο του Paypal στη Γερμανια 100 ευρω


Θα το ξανακοιτάξω το όλο θέμα και θα επανέλθω με νέα :)

#18   technomonster

technomonster

    iPH Elite Poster

  • 1.905 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 20/03/2015 - 20:11

Πλέον ο καλύτερος τρόπος αποστολής χρημάτων είναι το transferwise.

 

No hidden fees!! και δωρεάν






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες