Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

World TV Plus: Όλα τα κανάλια OTE TV Sports, δωρεάν στο iPhone/iPad σας!


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
171 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#46   lallasgr

lallasgr

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/03/2015 - 16:48

υπαρχει περιπτωση να μπουκαρει η αστυνομια για να σε παει αυτοφορο επειδη βλεπουν βλεπεις απο πειρατικο server??εδω δεν πιανουν εγκληματιες θα ασχοληθουν με εσενα ή εμενα;

Μέσα στο θέμα είσαι!Ευτυχώς που κατάλαβες τι γράφω και δεν απαντάς απλά τα δικά σου!!!! :/



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#47   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 31/03/2015 - 16:53

διαφημιστικο κολπο του οτε tv βλεπω να ειναι καταρχην εαν εδειχνε κωδικο επανω αμεσως θα ειχε βρεθει ο κατοχος και θα το ειχαν ριξει αυτοματα το σημα οποτε παπαλα!!!δευτερον οι πιο πολλοι το πηραμε δευτερα που ετσι κι αλλιως δεν εχει τιποτα αυτες της ημερες να δουμε μεχρι παρασκευη το βλεπω οχι απλα να χει καταιβει αλλα να ειναι αναμνηση απο το apple store τριτο ειναι και σε hd εδω δεν μπορουσαμε τα απλα και ξαφνικα hd τεταρτο ο οτε το ξερει τοσες μερες και δεν εχει κανει τιποτα!!!ειναι παρα πολλα που δεν ξερουμε και λεμε ο καθενας το ενα και το αλλο

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 31/03/2015 - 16:54

Rafael Nadal

#48   lallasgr

lallasgr

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/03/2015 - 17:02

διαφημιστικο κολπο του οτε tv βλεπω να ειναι καταρχην εαν εδειχνε κωδικο επανω αμεσως θα ειχε βρεθει ο κατοχος και θα το ειχαν ριξει αυτοματα το σημα οποτε παπαλα!!!δευτερον οι πιο πολλοι το πηραμε δευτερα που ετσι κι αλλιως δεν εχει τιποτα αυτες της ημερες να δουμε μεχρι παρασκευη το βλεπω οχι απλα να χει καταιβει αλλα να ειναι αναμνηση απο το apple store τριτο ειναι και σε hd εδω δεν μπορουσαμε τα απλα και ξαφνικα hd τεταρτο ο οτε το ξερει τοσες μερες και δεν εχει κανει τιποτα!!!ειναι παρα πολλα που δεν ξερουμε και λεμε ο καθενας το ενα και το αλλο

Έχει όντως λογική αυτό που λες!Ίσως να έχει βγει και από τον ίδιο το ΟΤΕ σαν να κάνει testdrive για την επίσημη εφαρμογή που λένε και άλλοι ότι ετοιμάζει να βγάλει!!!Το θέμα είναι ότι εμφανίζει πάνω δεξιά άνα φάσεις κάποιον κωδικό.Τώρα τι ακριβώς παίζει από πίσω δεν θα μάθουμε ποτέ!! :P



#49   paparainbow

paparainbow

    iPH Contributor

  • 1.875 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 31/03/2015 - 17:07

Άντε, γιατί με τα πνευματικά δικαιώματα μας έχουν ζαλίσει!


Εσυ φιλε εργαζεσαι δωρεαν η αμοιβεσαι για αυτα που προσφερεις; Κατι αναλογο παιζει κ με τα πνευματικα δικαιωματα.

legit


#50   amvro

amvro

    iPH Member

  • 221 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 31/03/2015 - 17:07

ναι αλλα αν ξαναμιλησει κανεις για το appcake θα τρωει μπαν........ελεος στην κεντρικη σελιδα του iphonehellas ειδηση για παρανομη θεαση καναλιων.



#51   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 31/03/2015 - 17:09

Ενταξει ρε παιδια μη τρελλαινεστε, θα κοπει αργα η γρηγορα. Αλλωστε μεσα απο την εφαρμογη βλεπεις και ξενα καναλια τα οποια δεν εχεις τη δυνατοτητα να τα δεις Ελλαδα ουτε επι πληρωμης.  Την εχω καταβρει με το FoxSports που δειχνει UFC ολη μερα :)



#52   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 31/03/2015 - 17:14

Έχει όντως λογική αυτό που λες!Ίσως να έχει βγει και από τον ίδιο το ΟΤΕ σαν να κάνει testdrive για την επίσημη εφαρμογή που λένε και άλλοι ότι ετοιμάζει να βγάλει!!!Το θέμα είναι ότι εμφανίζει πάνω δεξιά άνα φάσεις κάποιον κωδικό.Τώρα τι ακριβώς παίζει από πίσω δεν θα μάθουμε ποτέ!! :P


ξερω καφετερια στην περιοχη μου που περσι γινοταν ματς ολυμπιακος παναθηναικος σε μια ωρα το βρηκε και πολυ σου λεω το εντοπισε και το εκοψε!!!δευτερο πατα να κανεις rate την εφαρμογη και πατα ισοτοπος προγραμματιστη δεν εχει σελιδα Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1427814598.287741.jpg   40,35KB   90 λήψεις

τριτο δες το ονομα του world ongo γιατι μου φαινεται εχει κοινα με το nova go κι αυτο κατι βρωμαει αφου ειναι on go γιατι δεν εβαλε και νοβα και μεταξυ μας πιο ευκολα nova μπορουσες να δωσεις παρα ote tv κι hd καναλια
Rafael Nadal

#53   lallasgr

lallasgr

    iPH newbie

  • 27 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad 2

Δημοσίευση 31/03/2015 - 17:21

ξερω καφετερια στην περιοχη μου που περσι γινοταν ματς ολυμπιακος παναθηναικος σε μια ωρα το βρηκε και πολυ σου λεω το εντοπισε και το εκοψε!!!δευτερο πατα να κανεις rate την εφαρμογη και πατα ισοτοπος προγραμματιστη δεν εχει σελιδα attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1427814598.287741.jpg

τριτο δες το ονομα του world ongo γιατι μου φαινεται εχει κοινα με το nova go κι αυτο κατι βρωμαει αφου ειναι on go γιατι δεν εβαλε και νοβα και μεταξυ μας πιο ευκολα nova μπορουσες να δωσεις παρα ote tv κι hd καναλια

Μα ναι αυτό λέω και γω!Συμφωνώ με αυτά που έχεις γράψει!! :)



#54   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 31/03/2015 - 17:29

Ας κανει ότι θελει ο ΟΤΕ ,ετσι κ αλλιώς οι περισσότεροι εχουν ήδη συνδρομή. Τα ESPN,NFL,NHL,NBA να μην κοπούν μόνο !! :-)

απο το στόμα μου το πήρες...τα υπόλοιπα κανάλια κι εμένα με καίνε παρά του ΟΤΕ

#55   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 31/03/2015 - 17:32

Εγώ ενα HBO ψάχνω ο κακομοίρης αλλά τίποτα.... (αν μπορούσα να κανω συνδρομή θα την έκανα , γιατί OTE TV / Nova μονο για να βλέπω Game of Thrones κ άλλες σειρές δεν πληρώνω... δεν ειναι οτι βλέπω αθλητικά κλπ...)


Τελευταία επεξεργασία από: PanosMouz, 31/03/2015 - 17:33

| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#56   dinosppc

dinosppc

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 31/03/2015 - 18:03

Αυτό το είδατε; Συνημμένο αρχείο  IMG_0813.PNG   62,94KB   98 λήψεις Το βγάζει όταν ανοίγεις τα μηνύματα της εφαρμογής!!!



#57   dinosppc

dinosppc

    iPH Member

  • 324 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 1st gen

Δημοσίευση 31/03/2015 - 18:14

διαφημιστικο κολπο του οτε tv βλεπω να ειναι καταρχην εαν εδειχνε κωδικο επανω αμεσως θα ειχε βρεθει ο κατοχος και θα το ειχαν ριξει αυτοματα το σημα οποτε παπαλα!!!δευτερον οι πιο πολλοι το πηραμε δευτερα που ετσι κι αλλιως δεν εχει τιποτα αυτες της ημερες να δουμε μεχρι παρασκευη το βλεπω οχι απλα να χει καταιβει αλλα να ειναι αναμνηση απο το apple store τριτο ειναι και σε hd εδω δεν μπορουσαμε τα απλα και ξαφνικα hd τεταρτο ο οτε το ξερει τοσες μερες και δεν εχει κανει τιποτα!!!ειναι παρα πολλα που δεν ξερουμε και λεμε ο καθενας το ενα και το αλλο

... και έχει διαφήμιση του ΟΤΕ VDSL. Να τους "κλέβουν"  τα HD αθλητικά του ΟΤΕ TV και να τους δίνουν και λεφτά, είναι λίγο παράδοξο.


Τελευταία επεξεργασία από: dinosppc, 31/03/2015 - 18:15


#58   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 31/03/2015 - 18:19

θα δειξει της επομενες μερες !!!μας βλεπω να ζηταμε απο νοβα παλι δυο κωδικους να δινει δυο κι ο οτε να κανουμε τραμπες!!!!!!μακαρι να μην κοπει αλλα δεν το κοβω ο τυπος site δεν εχει εχει πεσει καταγγελια οπως λετε και θα μεινει στο apple store πολυ δυσκολο εως απιθανο

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 31/03/2015 - 18:20

Rafael Nadal

#59   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 31/03/2015 - 18:42

 ειμαστε πολυ διακριτικοι παρατηρω :D ...ειναι πολυ περιεργο παντως το πως "διαφημιστηκε" η εφαρμογη η οποια ολως τυχαιως εχει σε ξεχωριστο tab τα otesport .Τωρα επι μια εβδομαδα( η λιγοτερο) θα λεμε ποτε θα κοπει και μετα θα συζηταμε το γιατι κοπηκε.



#60   alej

alej

    iPH Elite Poster

  • 3.327 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 8
  • Tablet:iPad Air +4G
  • GameCenter:ALEJSALONICA

Δημοσίευση 31/03/2015 - 18:43

Εσυ φιλε εργαζεσαι δωρεαν η αμοιβεσαι για αυτα που προσφερεις; Κατι αναλογο παιζει κ με τα πνευματικα δικαιωματα.

Εγώ φίλε εργάζομαι και μάλιστα παράγω πνευματικό έργο. Αλλά δεν χρεώνω δύο φορές τον πελάτη όταν παίρνει το παραγόμενο προϊόν, μια σε CD και άλλη σε hard copy...

Γιατί αυτό γίνεται ακριβώς. Να ζητάς να πληρωθείς δύο φορές επειδή του δίνεις του πελάτη και CD και HardCopy!

 

Θέτω κάποια ερωτήματα ακριβώς για να δείξω τον παραλογισμό

 

1. Πληρώνω ναι ή όχι για να δω ένα προϊόν π.χ. έναν αγώνα; Για ποιο λόγο να το πληρώνω 2-3 φορές; Σε πλήρωσα φίλε; Όπως θέλω θα το δω!

2. Προπληρώνω για να δω ένα προϊόν στο Cinema το οποίο μπορεί να είναι μάπα; Που είναι τα δικά μου δικαιώματα;

3. Αν δεν μου αρέσει η ταινία θα πάρω τα λεφτά μου πίσω;

4. Αν πληρώσω π.χ. για μια ταινία γιατί να πρέπει να την πληρώσω 2-3 φορές; Μια για DVD μια για Bluray και άλλη μια από το iTunes;

 

Αν διαβάσεις καλά αυτά που γράφω θα δεις ότι έχω σκοπό να πληρώσω, όχι όμως 2-3 φορές το ίδιο προϊόν. Να αρχίσουν ας πούμε και άλλες τέτοιες χρεώσεις.

Μήπως να πληρώνουμε και κάθε φορά που φοράμε μια μπλούζα..;



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1

0 μέλη, 1 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες