Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

iOS 8.4 Jailbreak


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
37 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 25/04/2015 - 01:31

To JB δε σταματάει. Το 'χα πει και πιο παλιά, το λέω ξανά. Υπάρχει μια παροιμία που λέει..

 

"Κράτα με να σε κρατώ.." Μπορεί άτομα να έχουν φύγει και οι επιλογές να έχουν λιγοστέψει, πάντα όμως θα υπάρχει κάτι.

 

Όσο για τους κινέζους.. Ας τους κάνει κανά ιδιαίτερο ο i0n1c όπως και τη προηγούμενη να πάρουν μπρός.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   Dukat0s

Dukat0s

    iPH Member

  • 221 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 25/04/2015 - 01:50

Συμφωνώ Νίκο.Ας του τα σκάσουν για την δουλεια του και να αγορασουν τα Exploits του ...Δεν εφυγα απο ios προσωπικα κρατησα το 6+ μου Μόνο και ανυπομονώ να παραλάβω το apple watch.



#33   istan

istan

    iPH Enthousiast

  • 570 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4 +4G

Δημοσίευση 25/04/2015 - 08:17

Το σίγουρο είναι ότι μάλλον πριν τον Ιούνιο δεν βλέπουμε jailbreak. Ήλπιζα ότι θα βγει στην 8.3 και αναβαθμισα από την 8.1.2 αλλά δεν μου λείπει και τόσο πολύ αν εξαιρέσεις τους διακόπτες στο c.c και λίγα tweaks. Ότι θέμα αγόρασα ήταν προβληματικό ειδικά το core με τα respring αλλά και το golden σε μικρότερο βαθμό. Μόνο το lion ήταν απροβληματιστο αν και free αλλά δεν μπορούσα να βγάλω άκρη με τα sprigboard widget και τα ls. Δεν μπορούσα να τα κάνω να παίξουν από τη μεταφορά από το pc. Οπότε δεν σκάω αλλά ελπίζω με την 8.4 να το δώσουν.

Τελευταία επεξεργασία από: istan, 25/04/2015 - 08:23


#34   fraris

fraris

    iPH User

  • 159 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 08/05/2015 - 14:57

Ακόμα στην αναμονή είμαστε .... Έχει ακουστεί ποτέ περιμένουμε iOS 9 ή JB εδώ που είμαστε ;;;

#35   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 08/05/2015 - 15:15

Ακόμα στην αναμονή είμαστε .... Έχει ακουστεί ποτέ περιμένουμε iOS 9 ή JB εδώ που είμαστε ;;;

iOS 9 στο συνεδριο WWDC 2015 της Apple στις 8 Ιουνιου.

 

jb αναμενουμε.



#36   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 08/05/2015 - 17:23

iOS 9 στο συνεδριο WWDC 2015 της Apple στις 8 Ιουνιου.

jb αναμενουμε.

Σωστά τα λες αλλά άλλο ρώτησε ο φίλος και με την διατύπωση που έχει σωστά σε μπέρδεψε βασικά ρώτησε jailbreak θα έχουμε εδώ που είμαστε ή στο iOS 9;....

Knowledge Is Power


#37   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 08/05/2015 - 21:48

Σωστά τα λες αλλά άλλο ρώτησε ο φίλος και με την διατύπωση που έχει σωστά σε μπέρδεψε βασικά ρώτησε jailbreak θα έχουμε εδώ που είμαστε ή στο iOS 9;....

δεν το διατυπωσε σωστα.λογικα θα εχουμε σε λιγες βδομαδες οχι στο IOS 9.το λυσαμε :P :P



#38   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 08/05/2015 - 22:37

δεν το διατυπωσε σωστα.λογικα θα εχουμε σε λιγες βδομαδες οχι στο IOS 9.το λυσαμε :P :P

Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω αν μου λείπει η όχι αν δώσει εκτός από πληκτρολόγιο και θέματα νομίζω ότι όλο και λιγότερο θα μου χρειάζεται άντε και ένα καλύτερο control center όσο αφορά την παραμετροποίηση.....για να δούμε λογικά θα δούμε κάποια κίνηση αφού βγει το 8.4 γνώμη μου 8 Ιουνίου παίζει να δούμε public το 8.4 και σίγουρα την πρώτη beta του 9 άρα αν δεν κάψουν exploit και να δώσουν κάτι στην 8.3 μέχρι τότε δεν βλέπω να δούμε κάτι.....

Knowledge Is Power





Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες