Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Apple Watch: Οι πρώτες παραλαβές, τα εγκαίνια του Apple Watch store και 3 νέες διαφημίσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
111 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 17/07/2015 - 15:33

2 ερωτήσεις οποιος γνωριζει......ποτε επιτελους θα δουμε επισημα στα καταστήματα το Apple watch....και ποτε θα βγει το καινουργιο Apple watch 2 ?σεπτεμβριο μαζι με το iphone 6s?η θα το τραβήξουν για κανα χρονο ακομα..?

Τελευταία επεξεργασία από: iThanos, 17/07/2015 - 15:33


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   Velkus

Velkus

    iPH Hero

  • 5.457 μηνύματα
  • Twitter:@SpyVeProductions
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:Velinikus

Δημοσίευση 17/07/2015 - 20:36

Νομίζω ότι δεν ισχύει αυτό που λες... Αλλά καλό θα ήταν, κάποιος που το έχει απορία για να κάνει την αγορά του να μιλήσει απ' ευθείας με την Apple.


Αν ήταν έτσι όλοι στην Ελλάδα να είχαν Apple care + Μόνο στα Apple Store ισχύει αυτό από όσο γνωρίζω και μιλάμε πάντα μόνο για τηλέφωνο και ρολόι ...

@CaLi@


#93   chaostar

chaostar

    iPH newbie

  • 85 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 18/07/2015 - 10:34

Η μεγαλυτερη απατη ειναι τα smartwatches εξαιρουμενων αυτων που ειναι αποκλειστικα για αθλητικες δραστηριοτητες.

Για να μπουμε και λιγο στο θεμα ας μου πει καποιος ποια ακριβως ηταν η χρησημοτητα του applewatch μεσα απο τα βιντεο γιατι ακομα ψαχνομαι.

Εχει ξεφυγει ο κοσμος ο υπερκαταναλωτισμος μας εχει κυριευσει και αγοραζουμε χωρις την παραμικρη συνηδειση για ποιο λογο το κανουμε.



#94   karpoutzidid

karpoutzidid

    iPH Contributor

  • 1.218 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:karpoutzidis

Δημοσίευση 18/07/2015 - 11:10

παιδιά αξίζει τα λεφτά του?πόσο κρατάει η μπαταριά και με τι χρίση?

 

 

ευχαριστώ!



#95   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 18/07/2015 - 11:50

Η μεγαλυτερη απατη ειναι τα smartwatches εξαιρουμενων αυτων που ειναι αποκλειστικα για αθλητικες δραστηριοτητες.
Για να μπουμε και λιγο στο θεμα ας μου πει καποιος ποια ακριβως ηταν η χρησημοτητα του applewatch μεσα απο τα βιντεο γιατι ακομα ψαχνομαι.
Εχει ξεφυγει ο κοσμος ο υπερκαταναλωτισμος μας εχει κυριευσει και αγοραζουμε χωρις την παραμικρη συνηδειση για ποιο λογο το κανουμε.


Σε υποχρέωσε κανείς να το αγοράσεις; Σου έκλεψε τα λεφτά; Επιλογή του καθενός είναι το τι θα αγοράσει. Ανάλογα με τις ανάγκες και τις δυνατότητες ο καθένας θα επιλέξει. Αυτό δεν είναι αποτελεί σε καμία περίπτωση απάτη. Δεν σε κοροϊδεύει.

#96   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 18/07/2015 - 11:52

παιδιά αξίζει τα λεφτά του?πόσο κρατάει η μπαταριά και με τι χρίση?
Το αν αξίζει τα λεφτά του μόνο εσύ το ξέρεις. Αν αξίζει για σένα το αγοράζεις. Η μπαταρία κρατάει με βαριά χρήση άνετα μια μέρα.

ευχαριστώ!



#97   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 18/07/2015 - 11:53

2 ερωτήσεις οποιος γνωριζει......ποτε επιτελους θα δουμε επισημα στα καταστήματα το Apple watch....και ποτε θα βγει το καινουργιο Apple watch 2 ?σεπτεμβριο μαζι με το iphone 6s?η θα το τραβήξουν για κανα χρονο ακομα..?

υπάρχει ήδη στα καταστήματα. Εκτός αν εννοείς Ελλάδα που δεν έχω ιδέα. Το 2 απίθανο να βγει Σεπτέμβριο.

#98   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 18/07/2015 - 11:57

υπάρχει ήδη στα καταστήματα. Εκτός αν εννοείς Ελλάδα που δεν έχω ιδέα. Το 2 απίθανο να βγει Σεπτέμβριο.

Ελλαδα εννοώ..με δεδομένο οτι δεν πουλάει τρέλα οπως iPhones ..γιατι ακόμη να το φέρουν;;;λες να το παει ανα 2 χρόνια..;

#99   astalavista

astalavista

    iPH Enthousiast

  • 357 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 18/07/2015 - 12:40

Η μεγαλυτερη απατη ειναι τα smartwatches εξαιρουμενων αυτων που ειναι αποκλειστικα για αθλητικες δραστηριοτητες.

Για να μπουμε και λιγο στο θεμα ας μου πει καποιος ποια ακριβως ηταν η χρησημοτητα του applewatch μεσα απο τα βιντεο γιατι ακομα ψαχνομαι.

Εχει ξεφυγει ο κοσμος ο υπερκαταναλωτισμος μας εχει κυριευσει και αγοραζουμε χωρις την παραμικρη συνηδειση για ποιο λογο το κανουμε.

χρησιμοποιούσα nike fuel band που με βοήθησε πολύ ακόμα και ψυχολογικά στο να πετυχαίνω  τους στόχους μου..

φαντάσου το το ρολόι της αππλε κάνει ότι κάνουν οι πολύ καλοί επαγγελματικοί μετρητές ίσως με περισσότερη ακρίβεια και σου δίνει άπειρα έχτρα

σε καλύτερη τιμή.

εσύ διαλέγεις.



#100   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 18/07/2015 - 13:08

Ελλαδα εννοώ..με δεδομένο οτι δεν πουλάει τρέλα οπως iPhones ..γιατι ακόμη να το φέρουν;;;λες να το παει ανα 2 χρόνια..;

Ελλάδα δεν ξέρω καθόλου. δεν ξέρω για δυο χρόνια αλλά λογικά 1 χρόνο απο την κυκλοφορία δεν θα πάρει;

#101   iThanos

iThanos

    iPH Enthousiast

  • 474 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 18/07/2015 - 16:12

1 χρονο απτην παρουσίαση μήπως..εγω θελω βασικα να ανανεωθεί για να το αγοράσω..θα ήθελα FaceTime camera..καλύτερη μπαταρία..ανεξαρτησία απο το iPhone και γιατι όχι στρογγυλό design..

#102   gerasimos

gerasimos

    iPH newbie

  • 62 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2015 - 01:42

Απο εξωτερικό απο που μπορούμε να το αγοράσουμε?Όπως φαίνεται δεν θα έρθει ποτέ στην ελλάδα!



#103   Stelios21R

Stelios21R

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 19/07/2015 - 11:23

Απο εξωτερικό απο που μπορούμε να το αγοράσουμε?Όπως φαίνεται δεν θα έρθει ποτέ στην ελλάδα!

Κατσε να μπορέσουμε να κανουμε πρωτα αγορες απο το εξωτερικο ..γιατι ακομα δεν μπορούμε και βλεπουμε .


 



#104   Reaver

Reaver

    iPH Elite Poster

  • 2.011 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen

Δημοσίευση 19/07/2015 - 15:15

1 χρονο απτην παρουσίαση μήπως..εγω θελω βασικα να ανανεωθεί για να το αγοράσω..θα ήθελα FaceTime camera..καλύτερη μπαταρία..ανεξαρτησία απο το iPhone και γιατι όχι στρογγυλό design..


Δεν νομίζω σε καμία περίπτωση να βγάλει το δεύτερο σε ένα χρόνο απο την παρουσίαση του πρώτου. Καλά καλά δεν έχει βγει το πρώτο σε όλες τις αγορές. Δεν συμφέρει να κάνει ανανέωση τόσο γρήγορα και δεν το συνηθίζει η Apple.

#105   mantsag1

mantsag1

    iPH newbie

  • 57 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 19/07/2015 - 18:51

δεν κατάλαβα ακόμη αν τα βίντεο αυτά είναι για διαφήμιση ή για δυσφήμηση... Και μιλάω φυσικά για τον εαυτό μου, δε μπορώ να σκεφτώ τι χρησιμότητα θα μου παρείχε το συγκεκριμένο αφού αν απομακρυνθεί κάποιος κάτοχος του 10 μέτρα από το iPhone του από smartwatch μεταμορφώνεται σε ένα μπλιχλιμπίδι στο χέρι του... :(



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες