Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

iphone 4


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
26 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 26/04/2015 - 23:06

Είναι ήδη πίσω όταν η 7.1.2 είναι η τελευταία. F@ck logic.

 

Το iOS 7 δεν έπρεπε ποτέ να δοθεί για το 4.

iphone 4 μεχρι 7.1.2 λεω.το ξερω οτι ειναι η τελευταια.επισης οντως ειναι πολυ βαρια για το 4 οπως το iOS 8 δεν επρεπε να δωθει για 4s.εφοσον ομως ειναι περασμενη σε iphone 4 συγκεκριμενα το iOS 7 δεν χρειαζεται να παει πισω λογω εφαρμογων,κολληματων κλπ.

 

το καλυτερο θα ηταν μια αναβαθμιση iphone.

 

μη πεφτεται να φατε καποιον με τετοιου ειδους απαντησεις.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 26/04/2015 - 23:10

iphone 4 μεχρι 7.1.2 λεω.το ξερω οτι ειναι η τελευταια.επισης οντως ειναι πολυ βαρια για το 4 οπως το iOS 8 δεν επρεπε να δωθει για 4s.εφοσον ομως ειναι περασμενη σε iphone 4 συγκεκριμενα το iOS 7 δεν χρειαζεται να παει πισω λογω εφαρμογων,κολληματων κλπ.

 

το καλυτερο θα ηταν μια αναβαθμιση iphone.

 

μη πεφτεται να φατε καποιον με τετοιου ειδους απαντησεις.

Όταν η απάντηση είναι "μην κάνεις μια δωρεάν υποβάθμιση, δώσε καλύτερα 200-300-400 ευρώ για μια αναβάθμιση συσκευής" (γιατί αυτό λες σε αυτό το post) , τι περιμένεις να σου πει κανεις;

 

Το παιδί έχει ένα iPhone 4, το iOS 7 είναι πάρα πολύ βαρύ. Η καλύτερη λύση είναι το Downgrade. Εξάλλου το iOS 7 πετσοκομένο είναι στο iPhone 4. 

 

Καλύτερα μια υπεργρήγορη έκδοση iOS 5/iOS 6 παρά το iOS 7.

 

Το θέμα είναι να μπορεί να κάνει τη δουλειά του άνετα και χωρίς κολλήματα με τη συσκευή που έχει , όχι να τον στείλουμε να αλλάξει συσκευή.

 

Δεν έχουν όλοι τη δυνατότητα να κατέχουν μια καλύτερη συσκευή πάντα και πρέπει να το σκεφτόμαστε και να το σεβόμαστε αυτό, και να τους προτείνουμε την καλύτερη δυνατή και οικονομική λύση.


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#18   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/04/2015 - 23:11

Και γ@@@ τις συμβουλες...παρε καινουργιο iphone φιλε θα βγει το ios9 τι να το κανεις το iphone4...οτι ναναι.

#19   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 26/04/2015 - 23:15

iphone 4 μεχρι 7.1.2 λεω.το ξερω οτι ειναι η τελευταια.επισης οντως ειναι πολυ βαρια για το 4 οπως το iOS 8 δεν επρεπε να δωθει για 4s.εφοσον ομως ειναι περασμενη σε iphone 4 συγκεκριμενα το iOS 7 δεν χρειαζεται να παει πισω λογω εφαρμογων,κολληματων κλπ.

 

το καλυτερο θα ηταν μια αναβαθμιση iphone.

 

μη πεφτεται να φατε καποιον με τετοιου ειδους απαντησεις.

Λες είναι βαριά και απο την άλλη δε χρειάζεται να πάει πίσω λόγω κολλημάτων? Τα 'χεις μπερδέψει λίιιιιιιιγο.

 

Έχει κάποιος τη δυνατότητα να σώσει τη συσκευή του πηγαίνοντας δε ένα απο τα πιο σταθερά iOS ειδικά για το 4, αλλά καλύτερα να σκάσει το 400αρι να πάρει άλλο. ΟΚ.

 

Το iOS 8 για ποιό ακριβώς λόγο δε θα έπρεπε να δοθεί στο 4S?


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#20   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 26/04/2015 - 23:18

ρε σεις μια λυση προτεινα και πεσατε να με φατε,χαλαρωστε λιγο.συμφωνω σε αυτα που λες panosMouz.
οτι θελει ας κανει το παιδι εγω ειπα απλως οτι θα ειναι πολυ πισω και πολλες εφαρμογες εχουν σχεδιαστει για ios 7+.αν βολευεται ο ανθρωπος ας παει και ios 5.
απλως χαλαρωστε μερικοι με αυτες τις τακτικες.οποιος κανει post να το φαμε.

#21   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 26/04/2015 - 23:20

ρε σεις μια λυση προτεινα και πεσατε να με φατε,χαλαρωστε λιγο.συμφωνω σε αυτα που λες panosMouz.
οτι θελει ας κανει το παιδι εγω ειπα απλως οτι θα ειναι πολυ πισω και πολλες εφαρμογες εχουν σχεδιαστει για ios 7+.αν βολευεται ο ανθρωπος ας παει και ios 5.
απλως χαλαρωστε μερικοι με αυτες τις τακτικες.οποιος κανει post να το φαμε.

Πίστεψε με. Οι εκδόσεις των εφαρμογών στο iOS 6.1.2 , όσο και το ίδιο το iOS είναι ότι καλύτερο έχει δει ποτέ ένα iPhone κατα την άποψη μου.

 

Θες απο άποψη μπαταρίας; Θες απο άποψη σταθερότητας;

 

Το 6.1.2 ήταν ότι πιο σωστό έχει δώσει η Apple μέχρι σήμερα για οποιαδήποτε συσκευή της.


| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#22   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 26/04/2015 - 23:24

Πίστεψε με. Οι εκδόσεις των εφαρμογών στο iOS 6.1.2 , όσο και το ίδιο το iOS είναι ότι καλύτερο έχει δει ποτέ ένα iPhone κατα την άποψη μου.

Θες απο άποψη μπαταρίας; Θες απο άποψη σταθερότητας;

Το 6.1.2 ήταν ότι πιο σωστό έχει δώσει η Apple μέχρι σήμερα για οποιαδήποτε συσκευή της.

γεγονος!

#23   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 27/04/2015 - 06:48

IPhone 4 με 4.3.3 ψηφιζω ως καλυτερη εκδοση! 3 μερες μπαταρια εβγαζε!

#24   akis23

akis23

    iPH Contributor

  • 1.302 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S

Δημοσίευση 27/04/2015 - 09:39

Παιδιά μην τρελενεστε γιατί το κινητό δεν είναι δικό μου,από ένα φιλο μου είναι και τι θέλει μονό να περνει τηλ.δεν ασχολείται με εφαρμογές και τέτοια,είχε ενα galaxy s4 και το έδωσε γιατί ήταν μεγάλο,εγώ απλός ρώτησα για να γίνει λίγο πιο γρήγορο το κινητό και χωρίς πολλά κολλήματα!!!!

#25   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 27/04/2015 - 15:36

Λες είναι βαριά και απο την άλλη δε χρειάζεται να πάει πίσω λόγω κολλημάτων? Τα 'χεις μπερδέψει λίιιιιιιιγο.

 

Έχει κάποιος τη δυνατότητα να σώσει τη συσκευή του πηγαίνοντας δε ένα απο τα πιο σταθερά iOS ειδικά για το 4, αλλά καλύτερα να σκάσει το 400αρι να πάρει άλλο. ΟΚ.

 

Το iOS 8 για ποιό ακριβώς λόγο δε θα έπρεπε να δοθεί στο 4S?

κολληματα λογω εφαρμογων εννοω που δεν θα μπορουν να ανταποκριθουν γιατι πρεπει να περασεις 10 εκδοσεις πισω.

 

κοιταξε αν πουλησεις το ip4 130 ευρω και βαλει ακομα ενα 100σταρικο για iphone 5 που τρεχει μια χαρα.μην σκεφτεσαι καινουργια συσκευη ip6,6+

 

για τον ιδιο λογω που δεν επρεπε να δωθει και στο ip4 iOS 7.σερνεται απλα.

 

Πίστεψε με. Οι εκδόσεις των εφαρμογών στο iOS 6.1.2 , όσο και το ίδιο το iOS είναι ότι καλύτερο έχει δει ποτέ ένα iPhone κατα την άποψη μου.

 

Θες απο άποψη μπαταρίας; Θες απο άποψη σταθερότητας;

 

Το 6.1.2 ήταν ότι πιο σωστό έχει δώσει η Apple μέχρι σήμερα για οποιαδήποτε συσκευή της.

Μπορω να σου πω με βεβαιοτητα φιλε μου οτι θα βρω αρκετα ατομα που θα υποστηριξουν οτι η καλυτερη ηταν η 5.1.1.

 

Παιδιά μην τρελενεστε γιατί το κινητό δεν είναι δικό μου,από ένα φιλο μου είναι και τι θέλει μονό να περνει τηλ.δεν ασχολείται με εφαρμογές και τέτοια,είχε ενα galaxy s4 και το έδωσε γιατί ήταν μεγάλο,εγώ απλός ρώτησα για να γίνει λίγο πιο γρήγορο το κινητό και χωρίς πολλά κολλήματα!!!!

αν ειναι ετσι και το θελει σαν απλο τηλεφωνο μπορει να παει και iOS 4 και δεν θα εχει κανενα θεμα.

 

Ξαναλεω μην απαντατε μονο και μονο για να την πειτε σε καποιον εδω μεσα που λεει μια γνωμη,που ουτος η αλλιως γι'αυτο δημιουργηθηκε και το φορουμ.και δεν το λεω για μενα υπαρχουν καποια ατομα που το κανουν συνεχεια σε πολλους συμφορουμητες.καλο θα ηταν να σταματησει.εδω ειμαστε για να βοηθησουμε και να βοηθηθουμε.οι ειρωνιες και τα περιττα σχολια καλο θα ηταν να λειπουν για το καλο του φορουμ.αυτα τα λιγα απο μενα.καλο απογευμα.



#26   PanosMouz

PanosMouz

    iPH Master

  • 7.098 μηνύματα
  • Twitter:@PanosMouz
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad 3 +4G
  • GameCenter:PanosMouz

Δημοσίευση 27/04/2015 - 15:39

κολληματα λογω εφαρμογων εννοω που δεν θα μπορουν να ανταποκριθουν γιατι πρεπει να περασεις 10 εκδοσεις πισω.

κοιταξε αν πουλησεις το ip4 130 ευρω και βαλει ακομα ενα 100σταρικο για iphone 5 που τρεχει μια χαρα.μην σκεφτεσαι καινουργια συσκευη ip6,6+

για τον ιδιο λογω που δεν επρεπε να δωθει και στο ip4 iOS 7.σερνεται απλα.

Μπορω να σου πω με βεβαιοτητα φιλε μου οτι θα βρω αρκετα ατομα που θα υποστηριξουν οτι η καλυτερη ηταν η 5.1.1.

αν ειναι ετσι και το θελει σαν απλο τηλεφωνο μπορει να παει και iOS 4 και δεν θα εχει κανενα θεμα.

Ξαναλεω μην απαντατε μονο και μονο για να την πειτε σε καποιον εδω μεσα που λεει μια γνωμη,που ουτος η αλλιως γι'αυτο δημιουργηθηκε και το φορουμ.και δεν το λεω για μενα υπαρχουν καποια ατομα που το κανουν συνεχεια σε πολλους συμφορουμητες.καλο θα ηταν να σταματησει.εδω ειμαστε για να βοηθησουμε και να βοηθηθουμε.οι ειρωνιες και τα περιττα σχολια καλο θα ηταν να λειπουν για το καλο του φορουμ.αυτα τα λιγα απο μενα.καλο απογευμα.


Που μοιράζουν 100ρικα να πάω να πάρω μερικά....;
| Jailbreak your iDevice - make it Unique |

#27   vdkour

vdkour

    iPH Master

  • 5.829 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 27/04/2015 - 16:09

κολληματα λογω εφαρμογων εννοω που δεν θα μπορουν να ανταποκριθουν γιατι πρεπει να περασεις 10 εκδοσεις πισω.

κοιταξε αν πουλησεις το ip4 130 ευρω και βαλει ακομα ενα 100σταρικο για iphone 5 που τρεχει μια χαρα.μην σκεφτεσαι καινουργια συσκευη ip6,6+

για τον ιδιο λογω που δεν επρεπε να δωθει και στο ip4 iOS 7.σερνεται απλα.

Μπορω να σου πω με βεβαιοτητα φιλε μου οτι θα βρω αρκετα ατομα που θα υποστηριξουν οτι η καλυτερη ηταν η 5.1.1.

αν ειναι ετσι και το θελει σαν απλο τηλεφωνο μπορει να παει και iOS 4 και δεν θα εχει κανενα θεμα.

Ξαναλεω μην απαντατε μονο και μονο για να την πειτε σε καποιον εδω μεσα που λεει μια γνωμη,που ουτος η αλλιως γι'αυτο δημιουργηθηκε και το φορουμ.και δεν το λεω για μενα υπαρχουν καποια ατομα που το κανουν συνεχεια σε πολλους συμφορουμητες.καλο θα ηταν να σταματησει.εδω ειμαστε για να βοηθησουμε και να βοηθηθουμε.οι ειρωνιες και τα περιττα σχολια καλο θα ηταν να λειπουν για το καλο του φορουμ.αυτα τα λιγα απο μενα.καλο απογευμα.

σχετικα με την τελευταια παραγραφο που γραφεις θα σε παρακαλεσω να διαβασεις καλα τι ειπες στον ανθρωπο που ζηταει βοηθεια συγκεκριμενη και να δωσεις απαντηση μονος σου στον εαυτο σου οκ;και σταματα να νομιζεις οτι ολη η γη γυριζει γυρω σου.στο εχω ξαναπει νομιζω(αυτο παει εκει που γραφεις συνεχεια οτι απαντανε ολοι για να στην πουνε).καλο απογευμα επισης.




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες