Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

LG G4: Όλα τα τεχνικά χαρακτηριστικά


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
22 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 29/04/2015 - 23:32

οχι απλα βλεπω οτι πολυ κουβεντα γινεται για αυτα τα κινητα,τα θεωρουν απο τα αξιοπιστα κινεζικα και απο θεμα specs και τιμης.και δεν ξερω ποιος ειναι ο λογος να εμπιστευτεις την συγκεκριμενη μαρκα απο το να παρεις επωνυμο lg πχ που το g3 εχει 300€ και δεν εχει κλεισει ουτε χρονο κυκλοφοριας.


Πρώτα απολα η Xiaomi ειναι Ν1 στην Κίνα.

Δεύτερον το κινητό απο άποψη specs ειναι οτι καλύτερο με SD810, 4gigs Ram, 64gb, Uhd display, 20mpx camera με ois και 3000mAh μπαταρία. Το συγκεκριμένο ειναι μια ιδέα πιο μικρό απο το iPhone 6plus παρόλο που έχει 5,7" και όχι 5,5" επιςης είμαι και πιο λεπτό.
Κατα την γνώμη μου ειναι πολύ καλύτερο απο το G3. Επίσης ξεχνά όσα ήξερες για τα "κινεζικά" κινητά εδώ μιλάμε για κινητά που κοστίζουν 550€+ και όχι 100€.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 29/04/2015 - 23:53

Πρώτα απολα η Xiaomi ειναι Ν1 στην Κίνα.

Δεύτερον το κινητό απο άποψη specs ειναι οτι καλύτερο με SD810, 4gigs Ram, 64gb, Uhd display, 20mpx camera με ois και 3000mAh μπαταρία. Το συγκεκριμένο ειναι μια ιδέα πιο μικρό απο το iPhone 6plus παρόλο που έχει 5,7" και όχι 5,5" επιςης είμαι και πιο λεπτό.
Κατα την γνώμη μου ειναι πολύ καλύτερο απο το G3. Επίσης ξεχνά όσα ήξερες για τα "κινεζικά" κινητά εδώ μιλάμε για κινητά που κοστίζουν 550€+ και όχι 100€.

 

Σιγουρα ειναι ενα αξιολογο κινητο αλλα πολλα ατομα δεν θα εδιναν 550€+ για κινεζικο κινητο.να ειχε μεγαλη διαφορα με τα υπολοιπα 150€+ να το δοκιμασω εφοσον εχει ιδια χρηματα με τα επωνυμα δεν το ρισκαρουν.ασε που δεν εχουν καμια μεταπωληση και αναβαθμισεις μετα.πρεπει να τα σκεφτεις ολα πριν κανεις ενα τετοιο βημα.εφοσον μιλαμε για τοσα χρηματα παντα.



#18   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 30/04/2015 - 17:53

Σιγουρα ειναι ενα αξιολογο κινητο αλλα πολλα ατομα δεν θα εδιναν 550€+ για κινεζικο κινητο.να ειχε μεγαλη διαφορα με τα υπολοιπα 150€+ να το δοκιμασω εφοσον εχει ιδια χρηματα με τα επωνυμα δεν το ρισκαρουν.ασε που δεν εχουν καμια μεταπωληση και αναβαθμισεις μετα.πρεπει να τα σκεφτεις ολα πριν κανεις ενα τετοιο βημα.εφοσον μιλαμε για τοσα χρηματα παντα.


Φίλε μου πάλι μπερδεύεσαι. Τα συγκεκριμένα Xiaomi, Meizu, OpO κτλ δεν έχουν καμία απολύτως σχέση με τα κινεζικά των 100-200€ που ακόμη τρέχουν με jellybean. Τα συγκεκριμένα έχουν το τελευταίο λειτουργικό out of the box και παίρνουν αναβαθμίσεις όσο γρήγορα παίρνουν και τα επώνυμα (αν όχι πιο γρήγορα ) !

Τέλος που νομίζεις οτι κατασκευάζονται σχεδόν όλα τα κινητά ? (ακόμη και το Iphone που έχεις στα χέρια στα χέρια στην Κίνα κατασκευάζεται. )

#19   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/04/2015 - 19:20

Φίλε μου πάλι μπερδεύεσαι. Τα συγκεκριμένα Xiaomi, Meizu, OpO κτλ δεν έχουν καμία απολύτως σχέση με τα κινεζικά των 100-200€ που ακόμη τρέχουν με jellybean. Τα συγκεκριμένα έχουν το τελευταίο λειτουργικό out of the box και παίρνουν αναβαθμίσεις όσο γρήγορα παίρνουν και τα επώνυμα (αν όχι πιο γρήγορα ) !

Τέλος που νομίζεις οτι κατασκευάζονται σχεδόν όλα τα κινητά ? (ακόμη και το Iphone που έχεις στα χέρια στα χέρια στην Κίνα κατασκευάζεται. )

Το γνωριζω αυτο φιλε μου.προτιμησεις ειναι αυτες.εμενα με βλεπω για G4 μετα το καλοκαιρι που η τιμη θα κυμαινεται σε φυσιολογικα επιπεδα.οταν παρεις το δικο σου με το καλο πες μας εντυπωσεις :)



#20   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 30/04/2015 - 19:28

Το γνωριζω αυτο φιλε μου.προτιμησεις ειναι αυτες.εμενα με βλεπω για G4 μετα το καλοκαιρι που η τιμη θα κυμαινεται σε φυσιολογικα επιπεδα.οταν παρεις το δικο σου με το καλο πες μας εντυπωσεις :)


Φοβερή κάμερα το G4. Γενικά φοβερό κινητό.

#21   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 30/04/2015 - 23:21

Φοβερή κάμερα το G4. Γενικά φοβερό κινητό.

Είναι.το δερμα δεν ξερω κατα ποσο θα βολεψει τον κοσμο καθως πρωτη φορα υλοποιειται κατι τετοιο.



#22   dsmpampis

dsmpampis

    iPH Contributor

  • 935 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:dsmpampis

Δημοσίευση 01/05/2015 - 00:28

Είναι.το δερμα δεν ξερω κατα ποσο θα βολεψει τον κοσμο καθως πρωτη φορα υλοποιειται κατι τετοιο.


Σε removable back cover ειναι πρώτη φορά. Αλλά υπαρχει και τον moto X που αν θέλεις το παίρνεις με δέρμα αντί για πλαστικό ή ξύλο.

#23   EchiDNA

EchiDNA

    iPH Enthousiast

  • 359 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 01/05/2015 - 07:08

Και κάποια limited edition Galaxy s4 έχω δει με δέρμα




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες