Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 2 ψήφοι

Cinder: the first 3D curved tempered glass screen protector


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
66 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#61   djkokalis

djkokalis

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 14/01/2016 - 17:26

μόλις παρήγγειλα το ice max. Άντε να δούμε...



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#62   djkokalis

djkokalis

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/02/2016 - 17:32

Καλησπέρα. Μόλις εγκατέστησα το 3d ice max της godosmith και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

 

Πρώτη εντύπωση από την συσκευασία. Εντυπωσιακή! Σίγουρα σε προϊδεάζει για ένα πολύ καλό προϊόν. Ισχύει! Η ποιότητα του γυαλιού είναι πάρα πολύ καλή. Όμως πολύ δύσκολο στην εγκατάστασή του.

 

Μοιράζομαι μαζί σας και μερικές φωτογραφίες! Ήμουν άτυχος... :( Όσες φορές και να το έβγαλα και το ξαναέβαλα στο ίδιο αποτέλεσμα φτάνω. Βέβαια κάποιες φορές μου κολλάει σωστά από την δεξιά πλευρά και οι φουσκάλες εμφανίζονται στην αριστερή πλευρά. Τι κάνω λάθος ρε παιδιά; Αυτό το πράγμα για να το εγκαταστήσεις θέλει αλφάδι...

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: djkokalis, 26/02/2016 - 17:35


#63   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2016 - 17:56

Καλησπέρα. Μόλις εγκατέστησα το 3d ice max της godosmith και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

 

Πρώτη εντύπωση από την συσκευασία. Εντυπωσιακή! Σίγουρα σε προϊδεάζει για ένα πολύ καλό προϊόν. Ισχύει! Η ποιότητα του γυαλιού είναι πάρα πολύ καλή. Όμως πολύ δύσκολο στην εγκατάστασή του.

 

Μοιράζομαι μαζί σας και μερικές φωτογραφίες! Ήμουν άτυχος... :( Όσες φορές και να το έβγαλα και το ξαναέβαλα στο ίδιο αποτέλεσμα φτάνω. Βέβαια κάποιες φορές μου κολλάει σωστά από την δεξιά πλευρά και οι φουσκάλες εμφανίζονται στην αριστερή πλευρά. Τι κάνω λάθος ρε παιδιά; Αυτό το πράγμα για να το εγκαταστήσεις θέλει αλφάδι...



#64   grovolis

grovolis

    iPH Member

  • 224 μηνύματα
  • Twitter:@georgerovolis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:grovolis

Δημοσίευση 26/02/2016 - 18:58

Καλησπέρα. Μόλις εγκατέστησα το 3d ice max της godosmith και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

 

Πρώτη εντύπωση από την συσκευασία. Εντυπωσιακή! Σίγουρα σε προϊδεάζει για ένα πολύ καλό προϊόν. Ισχύει! Η ποιότητα του γυαλιού είναι πάρα πολύ καλή. Όμως πολύ δύσκολο στην εγκατάστασή του.

 

Μοιράζομαι μαζί σας και μερικές φωτογραφίες! Ήμουν άτυχος... :( Όσες φορές και να το έβγαλα και το ξαναέβαλα στο ίδιο αποτέλεσμα φτάνω. Βέβαια κάποιες φορές μου κολλάει σωστά από την δεξιά πλευρά και οι φουσκάλες εμφανίζονται στην αριστερή πλευρά. Τι κάνω λάθος ρε παιδιά; Αυτό το πράγμα για να το εγκαταστήσεις θέλει αλφάδι...

αφήνει καθόλου περιθώριο περιμετρικά μπας και χωρέσει καμία θήκη η καλύπτει μέχρι τα τέρματα? 



#65   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2016 - 20:07

αφήνει καθόλου περιθώριο περιμετρικά μπας και χωρέσει καμία θήκη η καλύπτει μέχρι τα τέρματα? 

εξαρταται απο τη θηκη...αυτο που μενει ειναι οριακο.Δεν ειναι case friendly οι 3D edge to edge προστασιες παρολα αυτα αρκετες θηκες ειναι συμβατες



#66   djkokalis

djkokalis

    iPH User

  • 199 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 26/02/2016 - 21:50

αφήνει καθόλου περιθώριο περιμετρικά μπας και χωρέσει καμία θήκη η καλύπτει μέχρι τα τέρματα? 

Το κατάφερα!  :)  Μετά από 1000 επανατοποθετήσεις το εγκατέστησα σωστά! Απλά πρέπει να παίξεις (λίγο πιο αριστερά, λίγο πιο δεξιά) με τις άκρες και boom! ;)

 

Εγώ το χρησιμοποιώ με apple leather case και δουλεύει μια χαρά



#67   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 24/03/2016 - 11:14

Παιζει κανενα coupon code για την cinder?

 




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες