Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Υπεξαίρεση iPhone


  • Το θέμα είναι κλειδωμένο Το θέμα αυτό είναι κλειδωμένο
49 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#31   agnooumenos1

agnooumenos1

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/05/2015 - 21:32

Τρολ πρεπει να ειναι ή θελει να κανει "επίφοβα" τα σκρουτζομαγαζα.
Αλλιώς γιατι δεν λεει το κατάστημα για να παρει καποιος και να το τσεκάρει ;!

τι να τσεκάρει φιλη μου;;είπα πως ενημερώνουν απο το κατάστημα και τα κινητά έχουν κλειδωθεί απο τον πάροχο!τι να το κανείς το κατάστημα;;;;;

Τελευταία επεξεργασία από: agnooumenos1, 13/05/2015 - 21:33


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#32   agnooumenos1

agnooumenos1

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/05/2015 - 21:35

Το κατάστημα προσφέρθηκε να επιστρέψει τα χρήματα όπως ανέφερα η να αντικαταστήσει τα κινητα;;;αν ήθελα να κάνω επίφοβο κάποιο μαγαζί δεν θα το έλεγα αυτό και θα ανέφερα και το κατάστημα.λιγο σκεφτείτε.ημαρτον

#33   akhs1

akhs1

    iPH User

  • 130 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini 4 +4G
  • GameCenter:akhs_xania

Δημοσίευση 13/05/2015 - 21:39

Οσο δεν τους λες το καταστημα τοσο τους πορωνεις........χχαχαχαα συνεχισε.....ποιο να ειναι αραγε? καποιο μεγαλο! καποιο με μεγαλο πελατολογιο! καποιο που δε θα το περιμενε κανεις! Σιγουρα θα ειναι μεγαλη η εκπληξη αν αποκαλυφθει!!!!    :D  :P   :P  B)



#34   efib

efib

    iPH Elite Poster

  • 2.944 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 13/05/2015 - 21:39

τι να τσεκάρει φιλη μου;;είπα πως ενημερώνουν απο το κατάστημα και τα κινητά έχουν κλειδωθεί απο τον πάροχο!τι να το κανείς το κατάστημα;;;;;


Ανοίγεις ενα νήμα, αρχίζεις και λες-λες δημιουργώντας πανικό , έστω και οτι θα ενημερώσει το κατάστημα μπλα-μπλα-μπλα τους αρχικούς αγοραστές, σε ρωτάνε ενα πεις το κατάστημα για να το εξακριβωσουμε γιατι εγώ προσωπικά εχω μάθει να αμφισβητώ μεχρι να αποκτήσω ολη την πληροφόρηση που χρειάζομαι για το εκάστοτε θεμα και φαντάζομαι και αλλοι.
Για να συνοψίσουμε τωρα, δεν λες την σημαντικότερη πληροφορία και άρα δημιουργείς εντυπώσεις χωρις να δίνεις το "κλειδί" της υποθέσεις οποτε εισαι αναξιόπιστη πηγή/τρολ κλπ.
Ελπιζω να σε κάλυψα.

#35   agnooumenos1

agnooumenos1

    iPH newbie

  • 53 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 13/05/2015 - 21:48

Ανοίγεις ενα νήμα, αρχίζεις και λες-λες δημιουργώντας πανικό , έστω και οτι θα ενημερώσει το κατάστημα μπλα-μπλα-μπλα τους αρχικούς αγοραστές, σε ρωτάνε ενα πεις το κατάστημα για να το εξακριβωσουμε γιατι εγώ προσωπικά εχω μάθει να αμφισβητώ μεχρι να αποκτήσω ολη την πληροφόρηση που χρειάζομαι για το εκάστοτε θεμα και φαντάζομαι και αλλοι.
Για να συνοψίσουμε τωρα, δεν λες την σημαντικότερη πληροφορία και άρα δημιουργείς εντυπώσεις χωρις να δίνεις το "κλειδί" της υποθέσεις οποτε εισαι αναξιόπιστη πηγή/τρολ κλπ.
Ελπιζω να σε κάλυψα.

τι να εξακριβωσεις;;μιλάμε για κλεμμένες συσκευές!και δέκα χέρια να έχει αλλάξει το κινητό θα βρεθεί!αμφισβητησε όσο θέλεις.μπορω να σου πω το κατάστημα και να συνεχίζεις να αμφισβητείς.δεν έχω γράψει τα άπειρα ποστ,δεν έχω ανοίξει ένα σωρό θέματα,δεν γράφω συχνά.ετσι μου τη βάρεσε και έγραψα μια μπούρδα.οσοι πιστεύουν κάτι τέτοιο μπορούν να μην ασχοληθούν άλλο.δηλαδη αν σου πω ειναι το τάδε μαγαζί θα τα πιστέψεις όλα ξαφνικά...

#36   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 13/05/2015 - 22:46

dgbg.gif


∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#37   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 13/05/2015 - 23:01

ΥΠΕΞΑΙΡEΘΕΙΣΑ. Έλεος. :/

 

Σπέσιαλ ντεντικας... 

 

Έλαμπαν>Λαμπαστηκε>Είχε Λαμπει

Πετούσαν>Πετουστηκε>Είχε πετουστει

 

 
(ένας ποδοσφαιρικό ταλέντο γεννιέται)

 

Συνημμένο αρχείο  1501626_10204066179275069_3127394506988051403_o.jpg   95,26KB   66 λήψεις

 

 

 

 

 


Τελευταία επεξεργασία από: iLuxus, 13/05/2015 - 23:01

∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#38   dimitrissg

dimitrissg

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 13/05/2015 - 23:05

Μαλλον λεει αληθεια διοτι μαλλον ξερω τον λογο που εγινε ολο αυτο. Ενας γνωστος μου ειδοποιηθηκε απο την αστυνομια οτι το κινητο του ειναι κλεμμενο. Το ειχε αγορασει απο μαγαζι στο skroutz. Υστερα απο επικοινωνια με το μαγαζι υπευθυνος για αυτο ηταν ο προμηθευτης.



#39   Stelios21R

Stelios21R

    iPH User

  • 151 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 13/05/2015 - 23:34

To διαβαζω αυτο το τοπικ απο την στιγμή που βγήκε .

Αν λοιπόν εγώ ήμουν στην θεση αυτή θα εβγαινα και θα το ελεγα  " εγινε το και το , με το "φουφουτος μαγαζι " και θα μου δωσουν τα λεφτα μου πισω ή ενα καινουργιο κινητο .

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι δεν βγαίνει το ονομα του μαγαζιου ,ωστε να μπορεσει να προστατευτεί καποιος  και να μην βρεθεί προ εκπλήξεως . Οσο δεν λέτε το ονομα του μαγαζιού , τόσο περισσότερη δυσπιστία  θα υπάρχει .


 



#40   agpol07

agpol07

    iPH Contributor

  • 1.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 13/05/2015 - 23:40

Μου εστειλαν και μενα μηνυμα.. Με θυμασαι ρε π.. Ξερω που μενεις και τετοια.. Τι να κανω παιδια??

:rolleyes: :D :rolleyes: ^_^



#41   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 13/05/2015 - 23:47

Επειδη παρακολουθω και γω το θεμα, πιστευω οτι το καλυτερο θα ηταν να μας πει ο TS το μαγαζι να μπορουν να προστατευτουν στο μελλον και αλλοι πιθανοι αγοραστες.

 

Στο παρελθον ειχαν αναφερθει τα ονοματα και μεγαλων αλυσιδων για διαφορες πονηριες που εκαναν.



#42   agpol07

agpol07

    iPH Contributor

  • 1.082 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus

Δημοσίευση 13/05/2015 - 23:49

Εγω πιστευω δεν πρεπει να το πει. Γιατι αν ηταν να το πει, θα επρεπε να το ειχε πει ηδη.



#43   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 14/05/2015 - 00:10

Εγώ πιστεύω ότι πρέπει να κλειδώσει το θέμα, γιατί έχει καταντήσει εκνευριστικό.


∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#44   ChefAlexander

ChefAlexander

    iPH Contributor

  • 1.332 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/05/2015 - 00:15

Ξέρω τα χαρακτηριστικά και το σχέδιο του επερχόμενου iPhone 6S αλλά δεν σας το λέω....... :lol:  :lol:



#45   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 14/05/2015 - 00:27

ολο αυτο το θεμα εχει πλακα να ξερετε οτι και να πουν δεν εχω σκοπο να αγορασω απο γερμανο ουτε απο κωτσοβολους ποτε που εχουν αξιολογους προμηθευτες οπως εχουμε διαβασει ολοι εδω μεσα στο φορουμ!!!!ας ερθει καποιος να με χωσει μεσα για κατι που αγορασα νομιμα με αποδειξη αγορας ας πιαςουν αυτους που μας τα πουλησαν εμεις που φταιμε;;;;και δευτερο και ποιος μου λεει οτι τηλεφωνει η αστυνομια;;;κι εγω σας λεω ειμαι αστυνομικος παρεδωσε το κινητο σου ειναι κλεμενο θα το κανετε;;;ρε σεις μην τα τρωτε αυτα εξαλλου μονο στον φιλο εγινε εαν θελει ας παραδωσει το δικο του κινητο αν τους πιστευει!!!τριτο ενα τηλ ειχε ο φιλος που εχει ιντερνετ και δεν μπορει να απαντησει;;;;κι εμενα με πηραν εξωγηινη και μου παν τα ανδροιντ ειναι πολυ μπροστα απο τα iphone με πιστευετε;;;;;χαχαχαχαχα

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 14/05/2015 - 00:35

Rafael Nadal

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες