Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Φακελοι φωτογραφιων


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
Θέμα χωρίς απαντήσεις

#1   dimpia

dimpia

    iPH newbie

  • 52 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 14/05/2015 - 14:30

Καλησπέρα, έχω το εξης θέμα:

Συγχρονίζω με το itunes πχ 10 φακέλους με φωτογραφίες (από τους 40 που έχω συνολικά στο pc μου)

Μπαίνω στις φωτογραφίες μου από το iphone την ώρα που είμαι συνδεδεμένος ακόμα με το καλώδιο στο itunes και όλοι οι φάκελοι φαίνονται ακριβώς όπως τους έχω διαλέξει.

Ξεσυνδώ το itunes και αποσυνδέω και το καλώδιο και μετά από λίγη ώρα ξαναμπαίνω στις φωτογραφίες μου από το iphone και εκτός από αυτούς τους 10 φακέλους εμφανίζονται και άλλοι 12 με υπαρκτές ονομασίες μεν (βγαλμένες από τις ονομασίες των υπόλοιπων 30 φακέλων που έχω στο pc) αλλά με άσχετες φωτογραφίες μέσα (άσχετες εννοώ σκόρπιες φωτογραφίες, ότι να'ναι, από τους υπόλοιπους 30 φακέλους)

Ξανασυνδέω το itunes με καλώδιο, συγχρονίζω και ξαναγίνονται όλα όπως πρέπει (βλέπω μόνο τους 10 σωστούς φακέλους)

Και πάει λέγοντας...

Να σημειωθεί οτι έχω κάνει αρκετά renames και cut - paste στους φακέλους αυτούς μέχρι να τους κάνω όπως μου αρέσουν και ότι αρκετές φορές (όταν είχα περισσότερο χώρο στο iphone) έχω βάλει και 15 και 20 ακόμα και τους 40 φακέλους.

Περιτό να πω ότι έχω ξηλώσει και έχω ξαναβάλει ολόκληρη τη βιβλιοθήκη με τις φωτογραφίες, έχω κάνει restore και το κυριότερο το πρόβλημα δεν είναι θέμα συσκευής διότι με ακολουθεί εδώ και 3 συσκευές που έχω αλλάξει κατά καιρούς.

Καμιά ιδέα κανείς?



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες