Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Λουράκια για Apple Watch από 3ους κατασκευαστές


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1167 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#286   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 15/12/2017 - 17:24

Έχεις link για το λουράκι; Κάνει για series 1? 

Πάει πολύς καιρός και δεν το έχω σου βρήκα ένα που είναι ίδιο όμως . Link 


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#287   leandrosml

leandrosml

    iPH newbie

  • 65 μηνύματα
  • Twitter:@leandrosml73
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X
  • Tablet:iPad Air 2 +4G

Δημοσίευση 15/12/2017 - 19:10

Εγώ τέτοια θέμα με space Black δεν είχα

Παρομοίως. 2 ετών και είναι σα καινούργιο. Ούτε τζάμια ούτε θήκες. Και πολύ θάλασσα ε? Και ας μην είναι water proof.
Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

b52db663c80fc2c92e9c90c33c2d37cc.jpg
18afe80a8b19b0806c6041473eed50f9.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk

#288   aris4me

aris4me

    iPH User

  • 158 μηνύματα
  • Twitter:@aris4me
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 25/12/2017 - 14:29

@kostasrodos Λίγο καθυστερημένα αλλά σε ευχαριστώ, το περιμένω να μου έρθει :) Καλά Χριστούγεννα!


Τελευταία επεξεργασία από: aris4me, 25/12/2017 - 14:30


#289   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 25/12/2017 - 18:40

@kostasrodos Λίγο καθυστερημένα αλλά σε ευχαριστώ, το περιμένω να μου έρθει :) Καλά Χριστούγεννα!


Τίποτα να σαι καλά καλά Χριστούγεννα και σε εσένα :-).

                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#290   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 03/02/2018 - 22:51

Καλησπερα,εχω το aw3 με το sport λουρακι και βλεπω οτι απο την χρηση (με αρκετο ιδρωτα)στον καρπο μου δεν εχει κανει κοκκινιλα βεβαια,αλλα βλεπω οτι ειναι καπως ερεθισμενο το δερμα μου αν το αγγιξω με το δαχτυλο σε συγκεκριμενο σημειο.
Εχω την εντυπωση οτι συμβαινει αυτο επειδη το εχω ψηλα στον καρπο για να μετραει παλμους σε συνδει

#291   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 03/02/2018 - 22:54

Sorry

Και απο τον ιδρωτα,τον εχει καποιος αλλος αυτον τον ερεθισμο στο δερμα;
Επισης το sport loop της apple πως ειναι σαν λουρακι ειναι καλυτερο για αθληση;

#292   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 04/02/2018 - 12:42

Καλησπερα,εχω το aw3 με το sport λουρακι και βλεπω οτι απο την χρηση (με αρκετο ιδρωτα)στον καρπο μου δεν εχει κανει κοκκινιλα βεβαια,αλλα βλεπω οτι ειναι καπως ερεθισμενο το δερμα μου αν το αγγιξω με το δαχτυλο σε συγκεκριμενο σημειο.
Εχω την εντυπωση οτι συμβαινει αυτο επειδη το εχω ψηλα στον καρπο για να μετραει παλμους σε συνδει

Ποιο έχεις ? Εγώ έχω το Nike δεν έχω κανένα πρόβλημα και του χρησιμοποιώ και after market και το χρησιμοποιώ και στο τρέξιμο μια ώρα περίπου εσύ τι χρήση του κάνεις ?

 

Sorry

Και απο τον ιδρωτα,τον εχει καποιος αλλος αυτον τον ερεθισμο στο δερμα;
Επισης το sport loop της apple πως ειναι σαν λουρακι ειναι καλυτερο για αθληση;

Μήπως δεν είναι από το λουράκι ή το ρολόι αλλά έχει πιάσει επαφή το λουράκι σου με κάποιο καθαριστικό πχ και έχει μείνει εκεί και με τον ιδρώτα σε ερεθίζει ? Δοκίμασες να το πλύνεις πολύ καλά ?


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#293   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/02/2018 - 14:29

Ποιο έχεις ? Εγώ έχω το Nike δεν έχω κανένα πρόβλημα και του χρησιμοποιώ και after market και το χρησιμοποιώ και στο τρέξιμο μια ώρα περίπου εσύ τι χρήση του κάνεις ?
 

Μήπως δεν είναι από το λουράκι ή το ρολόι αλλά έχει πιάσει επαφή το λουράκι σου με κάποιο καθαριστικό πχ και έχει μείνει εκεί και με τον ιδρώτα σε ερεθίζει ? Δοκίμασες να το πλύνεις πολύ καλά ?


Εχω το μαμα το space grey με το μαυρο sport λουρακι,δεν το εχω πλυνει με καθαριστικο μονο με νερο,νομιζω οτι το κανει αυτο οταν κολαει στον καρπο με τον ιδρωτα και κολαει ωρα εκει
Γι`αυτο θα ηθελα να μαθω πως καθεται το sport loop που μπορω να ρυθμισω ακριβως τι χαλαροτητα πχ μετα το τρεξιμο να το ρυθμιζω ωστε να μην κολαει τοσο πολυ,και στα χαρακτηριστηκα του λεει οτι αναπνεει!!

#294   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 04/02/2018 - 17:18

Sorry

Και απο τον ιδρωτα,τον εχει καποιος αλλος αυτον τον ερεθισμο στο δερμα;
Επισης το sport loop της apple πως ειναι σαν λουρακι ειναι καλυτερο για αθληση;

Μιας και κατά βάση χρησιμοποιώ το Sport Band που έρχεται με το AW, δεν έχω αντιμετωπίσει τέτοιο πρόβλημα.

 

Απο 'κει και περα είναι καθαρά τι βολεύει εσένα και δε σε ενοχλεί.

 

Και το Sport Loop και αυτό της Nike είναι μια χαρά.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#295   iStar

iStar

    iPH Elite Poster

  • 3.419 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 04/02/2018 - 18:10

Εχω το μαμα το space grey με το μαυρο sport λουρακι,δεν το εχω πλυνει με καθαριστικο μονο με νερο,νομιζω οτι το κανει αυτο οταν κολαει στον καρπο με τον ιδρωτα και κολαει ωρα εκει
Γι`αυτο θα ηθελα να μαθω πως καθεται το sport loop που μπορω να ρυθμισω ακριβως τι χαλαροτητα πχ μετα το τρεξιμο να το ρυθμιζω ωστε να μην κολαει τοσο πολυ,και στα χαρακτηριστηκα του λεει οτι αναπνεει!!

Το sport loop είναι αρκετά πιο ελαφρύ και πιο άνετο στο χέρι, ειδικά αν κάνεις άσκηση. Δοκίμασε το!


 4sB  5sG  6SG  7+B  XB  12ProPB  MiniB  MiniRetinaSG  Pro9.7SG  iPad10.2  MBPRetina13  MBP132017  MacMini2.6  AW42mmSG  AW3Nike+42mmSG  AW444mmG  ATV4Gen  Airpods  Airpods Pro HomePodMiniB 


#296   christoss78

christoss78

    iPH Addict

  • 731 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad

Δημοσίευση 04/02/2018 - 18:19

Το sport loop είναι αρκετά πιο ελαφρύ και πιο άνετο στο χέρι, ειδικά αν κάνεις άσκηση. Δοκίμασε το!


Ευχαριστώ φίλε μου, και γω ετσι πιστευω οτι θα με βολεψει καλυτερα,θα το δοκιμασω καποια στιγμη

#297   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 26/02/2018 - 16:41

Καλησπέρα 99% θα προβώ σε αγορά του aw 3 . Αλλά κολλάω στο λουρί, για την ακρίβεια θέλω ένα μπρασελέ μαύρο κατά προτίμηση 3ου κατασκευαστή υπάρχει κάποια δοκιμασμένη πρόταση? 



#298   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 26/02/2018 - 17:21

Καλησπέρα 99% θα προβώ σε αγορά του aw 3 . Αλλά κολλάω στο λουρί, για την ακρίβεια θέλω ένα μπρασελέ μαύρο κατά προτίμηση 3ου κατασκευαστή υπάρχει κάποια δοκιμασμένη πρόταση? 

Ρίξε μια ματιά στο Amazon έχει πολύ όμορφα εκτός κι αν θες σε κάτι επώνυμο και όχι σε οικονομικό.


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#299   Badass

Badass

    iPH Contributor

  • 1.126 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad mini 4

Δημοσίευση 26/02/2018 - 18:44

Τις apple ειναι εκτος πχ τα θεωρω υπερβολικα κατι με 80 ευρω αντιθετος θα το σκεφτομουν. Θελω να εχει και μοα σχετικη ποιοτητα. Αντοχη, το χρωμα του να μη ξεβαφει τετοια πραγματα. Απλα ελεγα μηπως καποιος εχει δοκιμασει καποιο να μη παω στα τυφλα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#300   dennis97

dennis97

    iPH Contributor

  • 1.292 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 26/02/2018 - 21:36

Εγώ πάντως,έχω αγοράσει δυο σετ αντάπτορες,ένα για 22mm κι ένα για 24mm λουριά,και του βάζω ό,τι θέλω πάνω.

 

Επίσης όποιος θέλει τέτοιους αντάπτορες,να κοιτάξει να έχουν κανονικά lugs με μπαρέτες,και όχι με τα βιδωτά.Tα τελευταία σπάνε,με κίνδυνο να φύγει το ρολόι από το χέρι.

 

Αριστερά με μπαρέτα και δεξιά με τα βιδωτά lugs.

 

Συνημμένα αρχεία


Τελευταία επεξεργασία από: dennis97, 26/02/2018 - 21:44


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 3

0 μέλη, 3 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες