Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 3 ψήφοι

Λουράκια για Apple Watch από 3ους κατασκευαστές


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
1167 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1051   nik75

nik75

    iPH Elite Poster

  • 3.403 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad 3 +4G

Δημοσίευση 25/04/2021 - 22:27

Άφοβα.

Άρα ορμαω να δοκιμασω και τα περιβόητα Milanese


Sent from my iPad using Tapatalk

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1052   supergeorge

supergeorge

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/07/2021 - 16:45

Σήμερα παρέλαβα και το Fullmosa Leather λουράκι από την Amazon. Παραθέτω φωτογραφίες για κάθε ενδιαφερόμενο.
Οι πρώτες εντυπώσεις μου είναι άψογες. Ανοίγεις τη συσκευασία και βγαίνει η άψογη μυρωδιά του δέρματος! Τα τριξίματα (όπως ένα άλλο λουράκι που είχα πάρει) αποτελούν παρελθόν, και η κατασκευή του όπως και τα κουμπώματα του φαίνονται πολύ στιβαρά. Φυσικά να τονίσω πως είναι μεταλλικά (τα οποία είναι πανέμορφα ανθρακί χρώματος), όποτε τα τοποθέτησα με προσοχή στο ρολόι για να μην έχουμε και καμμία γρατζουνιά.
Στο χέρι το νιώθω αρκετά άνετο, φυσικά λιγότερο από το Nike Strap, αλλά το θεωρώ λογικό για ένα δερμάτινο λουράκι σε σχέση με το σιλικονουχο το οποίο έχει φτιαχτεί για άνεση προπόνησης κτλ.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ξεθάβω το ποστ για να ρωτήσω σχετικά με τις γρατσουνιές.

 

Κάνει σημάδια στο εσωτερικό ή και εξωτερικά με κάποιο τρόπο;



#1053   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.574 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 19/07/2021 - 18:30

Ξεθάβω το ποστ για να ρωτήσω σχετικά με τις γρατσουνιές.

Κάνει σημάδια στο εσωτερικό ή και εξωτερικά με κάποιο τρόπο;


Το έχω φορέσει λίγες φορές, πιο πολύ σε καλύτερες περιστάσεις επειδή στην καθημερινότητα μου έχω ένα braided λουράκι.

#1054   supergeorge

supergeorge

    iPH Member

  • 318 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 19/07/2021 - 20:40

Το έχω φορέσει λίγες φορές, πιο πολύ σε καλύτερες περιστάσεις επειδή στην καθημερινότητα μου έχω ένα braided λουράκι.

Και εγώ θα το αγοράσω απλά για να υπάρχει, αν χρειαστεί. Απλά με φόβισε η αναφορά στις γρατσουνιές που έκανες (και εσύ και άλλοι βέβαια).

 

Φαντάζομαι αν γίνουν θα είναι στο μέσα κομμάτι που δε φαίνεται.



#1055   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.574 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 19/07/2021 - 20:44

Και εγώ θα το αγοράσω απλά για να υπάρχει, αν χρειαστεί. Απλά με φόβισε η αναφορά στις γρατσουνιές που έκανες (και εσύ και άλλοι βέβαια).

Φαντάζομαι αν γίνουν θα είναι στο μέσα κομμάτι που δε φαίνεται.


Ε ναι αν είναι να γίνουν θα γίνει από μέσα, αλλά το κούμπωμα είναι αρκετά ποιοτικό. Έχει και τα δυο πλαστικά αντιολισθητικά όποτε κουμπώνει καλά και σφιχτά, και για αυτό το λόγο μειώνεται η τριβή που ίσως έχουν αλλα που παίζουν!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1056   apostkourtis

apostkourtis

    iPH User

  • 165 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/08/2021 - 18:21

Υπάρχει κάποιο μέλος που έχει λουράκι milanese αγορασμένο απο Urvoi Aliexpress το οποίο δεν χρησιμοποιεί και θέλει να το πουλήσει;



#1057   due

due

    iPH Member

  • 247 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 27/09/2021 - 09:57

Έχει δοκιμάσει κανείς κάποιο Nato strap λουράκι? Το site Που έπαιρνα για τα προηγούμενα ρολόγια δεν βγάζει για AW....



#1058   Gianniskaz

Gianniskaz

    iPH Enthousiast

  • 575 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:Gianniskaz

Δημοσίευση 20/11/2021 - 11:40

Κάποιες γρήγορες ερωτήσεις, πέρα από τα urvoi sportloop, milanese και και solo braided που απ ότι κατάλαβα είναι καλής ποιότητας, διορθώστε με αν κάνω λάθος.

 

Έχει κανείς δοκιμάσει τα αντίστοιχα Leather Link ή έχει να προτείνει κάποιος κάποιο καλής ποιότητας και χαμηλού προφίλ δερμάτινο λουράκι;

Τέλος όλες αυτά τα brand στο skroutz, Spigen, Devia, Tech-Protect είναι decent ποιότητας; Γιατί χρειάζομαι κάτι άμεσα όσο περιμένω τα λουράκια απο urvoi.

 

Ευχαριστώ και συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, απλά είμαι νέος κάτοχος watch και έχω πελαγώσει λίγο στο θέμα λουράκια.



#1059   zerokill

zerokill

    iPH Enthousiast

  • 459 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad mini +4G

Δημοσίευση 20/11/2021 - 11:50

Κάποιες γρήγορες ερωτήσεις, πέρα από τα urvoi sportloop, milanese και και solo braided που απ ότι κατάλαβα είναι καλής ποιότητας, διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Έχει κανείς δοκιμάσει τα αντίστοιχα Leather Link ή έχει να προτείνει κάποιος κάποιο καλής ποιότητας και χαμηλού προφίλ δερμάτινο λουράκι;
Τέλος όλες αυτά τα brand στο skroutz, Spigen, Devia, Tech-Protect είναι decent ποιότητας; Γιατί χρειάζομαι κάτι άμεσα όσο περιμένω τα λουράκια απο urvoi.

Ευχαριστώ και συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, απλά είμαι νέος κάτοχος watch και έχω πελαγώσει λίγο στο θέμα λουράκια.

Urvoi silicon strap και sport loop που δοκίμασα ποιότητα καλή μόνο to silicon με ξενέρωσε με το κουμπωμά του που είναι τελείως ανάποδα.
Τελικά έμεινα με το γνήσιο apple και τα υπόλοιπα 2 δεν τα φόρεσα ουτε 1 μέρα και εμειναν στα σακουλάκια.



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#1060   dimpup

dimpup

    iPH User

  • 191 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:iPad Air

Δημοσίευση 20/11/2021 - 11:57

Κάποιες γρήγορες ερωτήσεις, πέρα από τα urvoi sportloop, milanese και και solo braided που απ ότι κατάλαβα είναι καλής ποιότητας, διορθώστε με αν κάνω λάθος.

Έχει κανείς δοκιμάσει τα αντίστοιχα Leather Link ή έχει να προτείνει κάποιος κάποιο καλής ποιότητας και χαμηλού προφίλ δερμάτινο λουράκι;
Τέλος όλες αυτά τα brand στο skroutz, Spigen, Devia, Tech-Protect είναι decent ποιότητας; Γιατί χρειάζομαι κάτι άμεσα όσο περιμένω τα λουράκια απο urvoi.

Ευχαριστώ και συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις, απλά είμαι νέος κάτοχος watch και έχω πελαγώσει λίγο στο θέμα λουράκια.

To καλης ποιότητας είναι σχετικο… Εγω από τα 4 που πήρα το 1 φοράω μονο. Ναι το υλικό ειναι καλό και αντέχει καλα στο χρόνο, αλλα τα κουμπώματα με το ρολόι στα αλλα 3 ήταν πολυ χαλαρα με αποτελεσμα να δείχνουν άσχημα και φτηνα πανω στο ρολόι.

Της Spigen ενα μεταλλικό που πήρα αξίζει. Ειμαι ευχαριστημένος.


Sent from my iPad using Tapatalk

#1061   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 31/12/2021 - 11:50

Για όποιον ενδιαφέρεται, βάζω αυτά εδώ τα Sport Loops με παραγγελία 14/12 και παραλαβή χθες(!).

 

Ποιότητα θα έλεγα ίδια, ίσως και καλύτερη στα σημεία με αυτά απο URVOI.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1062   petervgr

petervgr

    iPH Elite Poster

  • 2.594 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 31/12/2021 - 12:35

Πάει το link


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#1063   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.560 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 31/12/2021 - 12:37

Μη το ανοίγεις απο Tapa.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1064   jim clarinetist

jim clarinetist

    iPH Addict

  • 688 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/01/2022 - 20:33

Για όποιον ενδιαφέρεται, βάζω αυτά εδώ τα Sport Loops με παραγγελία 14/12 και παραλαβή χθες(!).

 

Ποιότητα θα έλεγα ίδια, ίσως και καλύτερη στα σημεία με αυτά απο URVOI.

Δεν λειτουργεί ο σύνδεσμος

Ξαφνικά δουλεύει....


Τελευταία επεξεργασία από: jim clarinetist, 02/01/2022 - 20:34


#1065   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.574 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 03/01/2022 - 00:17

Για όποιον ενδιαφέρεται, βάζω αυτά εδώ τα Sport Loops με παραγγελία 14/12 και παραλαβή χθες(!).

Ποιότητα θα έλεγα ίδια, ίσως και καλύτερη στα σημεία με αυτά απο URVOI.


Οκ τιμήθηκε το λινκ με παραγγελία για τη γυναίκα! Εντωμεταξύ με τι ήρθαν και τα πήρες χθες που ήταν Σάββατο;

Btw καμία φθηνή λύση προς τα μέρη μας για braided solo έχουμε βρει; Θέλω να αλλάξω πάλι γιατί αδυνάτησα και ήμουν στο όριο και άμα παραγγείλω από urvoi θα κάνουν 2 μήνες να πούμε…

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες