Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Tempered Glass


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2185 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1486   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/12/2017 - 18:17

μηπως χτυπηθηκε η τσαντα και δεν το καταλαβες?....τελοσπαντων το τηλ επαθε τιποτα?

Δεν χτυπήθηκε  όχι αλλά ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα .  Καλού κακού βγήκε η Caudabe γιατί είναι πανέμορφη αλλά δεν το προστατεύει πιστεύω από μεριάς οθόνης και μπήκε η Spiegen η διάφανη .

 

Με θήκη καλή δεν θα είχες θέμα και γυαλί να μην υπήρχε πάνω στο κινητο εκει που φαινεται οτι εγινε το χτυπημα. Μάλλον κάπου στριμώχτηκε αφου δεν καταλαβες κάποιο χτυπημα στην τσαντα. Αν ειναι οκ το κινητο ουτε γατα ουτε ζημια.  :)

Ναι ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα .

 

Μπορεί να μην είχε το παραμικρό σημάδι αν δεν φόραγες γυαλί. Παρόλο που φοράω γυαλί είμαι λίγο δύσπιστος σε ότι αφορά την αποτελεσματικότητα τους. Ενδεχομένως η οποία πίεση μπορεί να προκλήθηκε στο γυαλί ίσως να συνέβη και λόγω του όγκου που προσθέτει στην συσκευή. Τέλος καλό όλα καλά

Την ίδια σκέψη έχουμε . Μου έχει ξανά τύχει αυτό ξανά χωρίς να πέσει το κινητό να σπάσει το τζάμι .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1487   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 22/12/2017 - 18:47

Εγω μολις δοκιμασα αυτη που ειχα παραλαβει πριν 20 μερες. Ευχαριστημενος, θελει πολυ προσοχη στην ευθυγραμμιση αν και τωρα την βγαζει με οδηγο (το κουφο ειναι οτι με οδηγο δεν στελνει Ελλαδα, χωρις οδηγο μου εστειλε). Καλη αισθηση γυαλιου και με εκ πρωτης οψεως καλη ολεοφοβικη επιστρωση (ο χρονος θα δειξει). Πανω στη συσκευη το γυαλι δειχνει ομορφο και μεχρι στιγμης δεν εχω παρατηρησει καποιο θεμα με το face id αν και το φοβομουν Ειναι το δευτερο ιδιο γυαλι που βαζω σε Χ οπου στο μεν πρωτο κολλησε απροβληματιστα, στο δικο μου εμφανισε σε 2 σημειο φουσκαλες οι οποιες ομως μετα απο 20 λεπτα "σπρωξιματος" με το πλαστικουλι που υπηρχε στη συσκευασια εφυγαν εντελως.

Φωτο θα δοκιμασω να βαλω καποια στιγμη αν και η μαυριλα στην μπροστινη επιφανεια δεν αφηνει πολλα περιθωρια για κατι καλο.

Θηκη εβαλα μια Incipio Esquire η οποια δινει ογκο μεν οπως ολες του ειδους που παρεχουν προστασια αλλα απο την αλλη εχει ομορφη πλατη κατι που για μενα ειναι πολυ σημαντικο.



#1488   konra

konra

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G

Δημοσίευση 22/12/2017 - 18:50

Δεν χτυπήθηκε όχι αλλά ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα . Καλού κακού βγήκε η Caudabe γιατί είναι πανέμορφη αλλά δεν το προστατεύει πιστεύω από μεριάς οθόνης και μπήκε η Spiegen η διάφανη .

Ναι ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα .

Την ίδια σκέψη έχουμε . Μου έχει ξανά τύχει αυτό ξανά χωρίς να πέσει το κινητό να σπάσει το τζάμι .

Για αυτό είμαι υπέρ της ζελατίνας. Η μάλλον και για αυτό. Πάντως σε τζαμάκι εμφανισιακά μου αρέσει της icarez σαν του Δημήτρη.

#1489   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 22/12/2017 - 18:51

Εγω μολις δοκιμασα αυτη που ειχα παραλαβει πριν 20 μερες. Ευχαριστημενος, θελει πολυ προσοχη στην ευθυγραμμιση αν και τωρα την βγαζει με οδηγο (το κουφο ειναι οτι με οδηγο δεν στελνει Ελλαδα, χωρις οδηγο μου εστειλε). Καλη αισθηση γυαλιου και με εκ πρωτης οψεως καλη ολεοφοβικη επιστρωση (ο χρονος θα δειξει). Πανω στη συσκευη το γυαλι δειχνει ομορφο και μεχρι στιγμης δεν εχω παρατηρησει καποιο θεμα με το face id αν και το φοβομουν Ειναι το δευτερο ιδιο γυαλι που βαζω σε Χ οπου στο μεν πρωτο κολλησε απροβληματιστα, στο δικο μου εμφανισε σε 2 σημειο φουσκαλες οι οποιες ομως μετα απο 20 λεπτα "σπρωξιματος" με το πλαστικουλι που υπηρχε στη συσκευασια εφυγαν εντελως.

Φωτο θα δοκιμασω να βαλω καποια στιγμη αν και η μαυριλα στην μπροστινη επιφανεια δεν αφηνει πολλα περιθωρια για κατι καλο.

Θηκη εβαλα μια Incipio Esquire η οποια δινει ογκο μεν οπως ολες του ειδους που παρεχουν προστασια αλλα απο την αλλη εχει ομορφη πλατη κατι που για μενα ειναι πολυ σημαντικο.

Ωραίος και αυτός ο τύπος γυαλιού όντως αν δεν έχει πρόβλημα με το face id γιατί τα κυκλάκια φαίνονται για εμάς που είμαστε παράξενοι άλλος δεν το καταλαβαίνει καν. Η πλάτη και για μένα είναι πολύ σημαντικό να δείχνει υπέροχη και γι αυτό και δεν έχω αγοράσει καμία φέτος χρώμα δερμα κτλ .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1490   konra

konra

    iPH User

  • 142 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3G

Δημοσίευση 22/12/2017 - 19:00

Ωραίος και αυτός ο τύπος γυαλιού όντως αν δεν έχει πρόβλημα με το face id γιατί τα κυκλάκια φαίνονται για εμάς που είμαστε παράξενοι άλλος δεν το καταλαβαίνει καν. Η πλάτη και για μένα είναι πολύ σημαντικό να δείχνει υπέροχη και γι αυτό και δεν έχω αγοράσει καμία φέτος χρώμα δερμα κτλ .

για την πλάτη του συμφωνώ απολύτως! Αν και πήρα και δυο official..το τζαμάκι λογικά δεν έχει θέμα αλλά περιμένω να μας πει και ο Δημήτρης. Το ίδιο κόλλημα με τις τρύπες...

#1491   christos1414

christos1414

    iPH Contributor

  • 1.662 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 23/12/2017 - 12:39

Θα ηθελα τη γνωμη σας για τις παρακατω προσοψεις:

https://www.amazon.c...uct/B01JBUAZ04/ για μενα

http://goo.gl/JYBM7e  για τη συζυγο μου

Και οι δυο ειναι απο Amazone UK.

Συνηθως αποστολη μεσω courier ή ΕΛΤΑ::


Τελευταία επεξεργασία από: christos1414, 23/12/2017 - 12:40


#1492   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 23/12/2017 - 12:47

Είναι πολύ καλές της Klearlook. Άφοβα..

 

Πήγαινε στο .de όμως, θα 'ρθουν πιο γρήγορα. Με ΕΛΤΑ θα παραλάβεις.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1493   ktsak

ktsak

    iPH Enthousiast

  • 545 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 23/12/2017 - 14:12

Nillkin δοκίμασε κανεις ?

Λεω να παραγγείλω αυτό https://www.banggood...ur_warehouse=CN


Τελευταία επεξεργασία από: ktsak, 23/12/2017 - 14:15


#1494   eliac7

eliac7

    iPH Addict

  • 779 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:eliac7

Δημοσίευση 23/12/2017 - 14:19

Καλησπέρα στην ομάδα. Προετοιμάζομαι και εγώ για το Χ και ψάχνομαι για glass protector. Θα βάζω θηκούλες, οπότε όχι 3D, 2.5D. Προτείνετε τίποτα μέσω Amazon ή κάτι που να έρχεται από Ευρώπη γιατί δεν είμαστε και για τελωνεία :P 



#1495   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 23/12/2017 - 14:39

Καλησπέρα στην ομάδα. Προετοιμάζομαι και εγώ για το Χ και ψάχνομαι για glass protector. Θα βάζω θηκούλες, οπότε όχι 3D, 2.5D. Προτείνετε τίποτα μέσω Amazon ή κάτι που να έρχεται από Ευρώπη γιατί δεν είμαστε και για τελωνεία :P

Orzly


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1496   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/12/2017 - 15:33

Καλησπέρα στην ομάδα. Προετοιμάζομαι και εγώ για το Χ και ψάχνομαι για glass protector. Θα βάζω θηκούλες, οπότε όχι 3D, 2.5D. Προτείνετε τίποτα μέσω Amazon ή κάτι που να έρχεται από Ευρώπη γιατί δεν είμαστε και για τελωνεία :P

το iCarez που σου δείχνει ο Νίκος το είδα είναι πολύ καλό παράγγειλα και εγώ και περιμένω να μου έρθει .;-)


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1497   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2017 - 17:58

iCarez...πως δειχνει στo επιμαχο σημειο.

 

IMG_0426.jpg?v=5e8603ab



#1498   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 23/12/2017 - 20:09

iCarez...πως δειχνει στo επιμαχο σημειο.

 

IMG_0426.jpg?v=5e8603ab

 

Σε καλό επίπεδο το βλέπω παρόλο που δεν τοποθετήθηκε 100% πράγμα βέβαια καθαρά θέμα τύχης να το πετύχεις είναι αλήθεια πάντα έχεις το περιθώριο να πάει λίγο αριστερά ή δεξιά το χέρι .Αυτή η θήκη τι είναι για το Βιετνάμ ?  :P  :lol:  :lol:


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1499   christos1414

christos1414

    iPH Contributor

  • 1.662 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7
  • Tablet:iPad Pro 2nd gen

Δημοσίευση 23/12/2017 - 20:20

Είναι πολύ καλές της Klearlook. Άφοβα..

 

Πήγαινε στο .de όμως, θα 'ρθουν πιο γρήγορα. Με ΕΛΤΑ θα παραλάβεις.

ΟΚ,ευχαριστω πολυ!!



#1500   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 23/12/2017 - 21:07

Σε καλό επίπεδο το βλέπω παρόλο που δεν τοποθετήθηκε 100% πράγμα βέβαια καθαρά θέμα τύχης να το πετύχεις είναι αλήθεια πάντα έχεις το περιθώριο να πάει λίγο αριστερά ή δεξιά το χέρι .Αυτή η θήκη τι είναι για το Βιετνάμ ?  :P  :lol:  :lol:

καλα εχει τοποθετηθει, η γωνια ληψης σε ξεγελαει. Οντως η θηκη ειναι και για μαχες ;)

IMG_E2740.JPG?v=e94e41c2



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες