Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Tempered Glass


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2185 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1531   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 01/01/2018 - 22:41

Πέρα των άλλων 40 μέρες σχεδόν τώρα, έκανα την παραγγελία σήμερα για αυτό

https://www.ebay.com...XQAAOSw9gRaMPm8

Για να δουμε



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1532   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 01/01/2018 - 23:51

Πέρα των άλλων 40 μέρες σχεδόν τώρα, έκανα την παραγγελία σήμερα για αυτό

https://www.ebay.com...XQAAOSw9gRaMPm8

Για να δουμε

Μια που θα το βάλεις και μια που θα το βγάλεις . Θα πρέπει να έχεις τέρμα την φωτεινότητα και θα τρώει πολύ μπαταρία χωρίς λόγο . Για μένα είναι άχρηστο αλλά πλέον το παράγγειλες οπότε θα το δεις κι εσύ .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1533   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/01/2018 - 09:29

Μια που θα το βάλεις και μια που θα το βγάλεις . Θα πρέπει να έχεις τέρμα την φωτεινότητα και θα τρώει πολύ μπαταρία χωρίς λόγο . Για μένα είναι άχρηστο αλλά πλέον το παράγγειλες οπότε θα το δεις κι εσύ .

Φίλος που το παράγγειλε ειναι σουπερ μου λέει... Θα το δω στην πορεία και σ λεω.. αλλα εχω παραγγείλει και κανονικο  (5 κομμάτια)

το δυσκολο ειναι να το ευθυγραμμίσω με τους φακούς



#1534   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/01/2018 - 11:39

Φίλος που το παράγγειλε ειναι σουπερ μου λέει... Θα το δω στην πορεία και σ λεω.. αλλα εχω παραγγείλει και κανονικο  (5 κομμάτια)

το δυσκολο ειναι να το ευθυγραμμίσω με τους φακούς

Μακάρι εμένα ναι μεν σου είπα μου άρεσε το όλο στυλ αλλά έπρεπε να έχεις την φωτεινότητα στο τέρμα και μου έτρωγε την μπαταρία σαν νερό .


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1535   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/01/2018 - 13:14

Μακάρι εμένα ναι μεν σου είπα μου άρεσε το όλο στυλ αλλά έπρεπε να έχεις την φωτεινότητα στο τέρμα και μου έτρωγε την μπαταρία σαν νερό .

Θα σου πω πιστεύω εντος της βδομάδας.. Τ



#1536   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/01/2018 - 13:15

Μακάρι εμένα ναι μεν σου είπα μου άρεσε το όλο στυλ αλλά έπρεπε να έχεις την φωτεινότητα στο τέρμα και μου έτρωγε την μπαταρία σαν νερό .

θΑ σου πω εντος βδομάδας λογικά , ξέρεις με γλυτώνει απο περιέργα βλέμματα :P αλλα αν ειναι να αυξήσω την φωτεινότητα δεν θα το αφήσω , θα βάλω τα διάφανα..σ ημερα ήρθαν οι ζελατίνες αλλα δεν τις εβαλα σωστά.. πρέπει να πάρω καμια ταινία να τραβάει ρε γμτ τις σκονες



#1537   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/01/2018 - 13:25

θΑ σου πω εντος βδομάδας λογικά , ξέρεις με γλυτώνει απο περιέργα βλέμματα :P αλλα αν ειναι να αυξήσω την φωτεινότητα δεν θα το αφήσω , θα βάλω τα διάφανα..σ ημερα ήρθαν οι ζελατίνες αλλα δεν τις εβαλα σωστά.. πρέπει να πάρω καμια ταινία να τραβάει ρε γμτ τις σκονες

Θέλει πολύ καλό φωτισμό εκεί που τις κολλάς και να μην υπάρχει καθόλου σκόνη πχ σε ξύλο όσο γίνεται να ελαχιστοποιήσεις τις πιθανότητες . 


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1538   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/01/2018 - 13:29

Θέλει πολύ καλό φωτισμό εκεί που τις κολλάς και να μην υπάρχει καθόλου σκόνη πχ σε ξύλο όσο γίνεται να ελαχιστοποιήσεις τις πιθανότητες . 

Με προβολέα απο πάνω ήμουν και το έκανα πολυ προσεχτικά..Βεβαια νομίζω οτι απλα είχανσκονες πανω οι ζελατίνες στα σημεία αυτα γιατι νομιζω και οι αλλες 2 που ήρθαν έχουν.. Βεβαια τι περιμένεις με 50 λεπτα να μ πεις..σωστα...



#1539   KostasRodos29

KostasRodos29

    iPH Intergalactic Leader

  • 19.675 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS Max
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/01/2018 - 14:23

Με προβολέα απο πάνω ήμουν και το έκανα πολυ προσεχτικά..Βεβαια νομίζω οτι απλα είχανσκονες πανω οι ζελατίνες στα σημεία αυτα γιατι νομιζω και οι αλλες 2 που ήρθαν έχουν.. Βεβαια τι περιμένεις με 50 λεπτα να μ πεις..σωστα...

Πάντα προτιμώ κάτι επώνυμο αλλιώς τίποτα να σου πω την αλήθεια . 


                                                                                                                ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΙΡΑΖΟΥΜΕ...!!!!


#1540   metallurgy

metallurgy

    iPH Addict

  • 832 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/01/2018 - 14:28

Πάντα προτιμώ κάτι επώνυμο αλλιώς τίποτα να σου πω την αλήθεια . 

Συμφωνώ απόλυτα έπρεπε απο την αρχη να τα σκασω να τελειωνω



#1541   agnostos13

agnostos13

    iPH Contributor

  • 1.823 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α
  • Κινητό: iPhone 3G
  • Tablet:iPad Air 2

Δημοσίευση 08/01/2018 - 13:24

Αναζητείται Tempered Glass γιά πλάτη iPhone 7 (jet black)...
Έχει κανείς να προτείνει τίποτα αξιοπρεπές;


Τελευταία επεξεργασία από: agnostos13, 08/01/2018 - 13:25


#1542   poison

poison

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 08/01/2018 - 17:38

Καλησπέρα στην παρέα επέστρεψα μετά από καιρό στη παρέα και θα ήθελα τα φώτα σας πήγα στα media και βρήκα με 18 ευρώ μια ζελατίνα από καουτσούκ της invisible shield η οποία εφαρμόζει καλύτερα στο iPhone 7 που έχω σε σχέση με το τζαμάκι που φοράω τώρα,το πρόβλημα μου είναι ότι αυτοί υποστηρίζουν ότι αν πέσει παρέχει την ίδια προστασία με το τζαμί αλλά είμαι λίγο δύσπιστος γενικά με το υλικό της.Εχει δοκιμάσει κάποιος την εν λόγω ζελατίνα να μου πει εντυπώσεις;

#1543   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 09/01/2018 - 01:18

Το HDX μήπως λες?

 

Υπάρουν πολύ καλύτερες επιλογές πλέον. Και με λιγότερα χρήματα.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1544   poison

poison

    iPH User

  • 144 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 09/01/2018 - 08:24

Καλημέρα αυτό που είδα στα media το κόβουν με ειδικό μηχάνημα σύμφωνα με το κινητό σε ένα ειδικό μηχάνημα και υποτίθεται τεριαζει πιο καλά στην οθόνη.Τι θα μπορούσα να βάλω που να καλύπτει και να προστατεύει καλύτερα την οθόνη σε σχέση με τα φθηνά τζαμάκι που καλύπτουν μόνο την οθόνη και καθόλου τα bezel?

#1545   arxontas77

arxontas77

    iPH Member

  • 230 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 09/01/2018 - 09:12

Καλημέρα αυτό που είδα στα media το κόβουν με ειδικό μηχάνημα σύμφωνα με το κινητό σε ένα ειδικό μηχάνημα και υποτίθεται τεριαζει πιο καλά στην οθόνη.Τι θα μπορούσα να βάλω που να καλύπτει και να προστατεύει καλύτερα την οθόνη σε σχέση με τα φθηνά τζαμάκι που καλύπτουν μόνο την οθόνη και καθόλου τα bezel?

 

 

Μην το βαλεις καν.Πηγα κ εγω για το note 8 (που ειχα για 2 μερες και το εδωσα) και ειχε καποιο παληκαρι μπροστα μου που του εβαζε σε ενα plus και η ζελατινα ειναι οτι πιο χαλια ποιοτητα υπαρχει.Μεσα στον κυματισμο ηταν δεν υπηρχε ευθεια να δεις πανω στην ζελατινα.Μου εκαναν επιστροφη χρηματων κ εφυγα.



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 5 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες


    Google (2)