Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 6 ψήφοι

Tempered Glass


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
2185 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1831   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 28/11/2019 - 23:36

Souvenir?

 

Είναι απο τα καλύτερα που θα βρείς εκεί έξω.

 

Το χρησιμοποιώ χρόνια και πλέον δεν το αλλάζω. Θα με θυμηθείς.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#1832   PanosK212

PanosK212

    iPH Member

  • 311 μηνύματα
  • Twitter:@paonskarav
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 29/11/2019 - 11:25

Klearlook κι από μένα που άκουσα τον Νίκο κ το έβαλα στο xs max κι είναι φοβερό!!



#1833   DTsuras

DTsuras

    iPH Enthousiast

  • 457 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 29/11/2019 - 12:12

Για Iphone 7 plus με θηκη apple leather case, τι προτείνετε;

 

Παλιότερα ειχα: Caudabe Synthesis + G.D. Smith 3D, τα οποια ηταν πολυ καλος συνδιασμος. Πλεον ομως χαλασαν και τα δυο και πηρα Apple Leather Case και ψάχνω τζαμακι μιας και η Smith δεν υπαρχει στο AliExpress.

 

 

Επισης, γιατι δεν μπορω να βρω το θεμα με Tempered Glass για το 7?


Τελευταία επεξεργασία από: DTsuras, 29/11/2019 - 12:18


#1834   depesto

depesto

    iPH newbie

  • 33 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 4S

Δημοσίευση 29/11/2019 - 12:14

Souvenir?

Είναι απο τα καλύτερα που θα βρείς εκεί έξω.

Το χρησιμοποιώ χρόνια και πλέον δεν το αλλάζω. Θα με θυμηθείς.


Χαχα από το αντίστοιχο της Spigen εννοουσα! Άτιμο οτοκορεκτ..
παρόλα αυτά το παράγγειλα από Amazon όπως ειπες


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1835   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 29/11/2019 - 12:34

Λέω και 'γω.. Κάτι δε κολλάει..

 

Μεγειές λοιπόν :)


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1836   alfa147

alfa147

    iPH newbie

  • 35 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 29/11/2019 - 13:58

καλησπερα σε ολους.

Βλεπω οτι πολλοι προτεινετε την klearlook , προσωπικα δεν την εχω αγορασει ποτε αρα δεν μπορω να εκφερω αποψη.

Προσωπικα χρησιμοποιω τα τελευταια χρονια την BENKS X-PRO 3D και εχω μεινει ενθουσιασμενος ειδικα στο κομματι της καμπυλοτητας περιμετρικα.Ειναι σαν να μην υπαρχει κυριολεκτικα γυαλι , μιας και δεν αφηνει σχεδον καθολου κενο αναμεσα στην οθονη και το tempered glass.

Εχει καποιος εικονα απο την BENKS σε σχεση με την KLEARLOOK ? να μου πει αν αξιζει η αλλαγη σε KLEARLOOK?

Ευχαριστω



#1837   YAz

YAz

    iPH Contributor

  • 1.576 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini

Δημοσίευση 29/11/2019 - 20:48

Για Iphone 7 plus με θηκη apple leather case, τι προτείνετε;

Παλιότερα ειχα: Caudabe Synthesis + G.D. Smith 3D, τα οποια ηταν πολυ καλος συνδιασμος. Πλεον ομως χαλασαν και τα δυο και πηρα Apple Leather Case και ψάχνω τζαμακι μιας και η Smith δεν υπαρχει στο AliExpress.


Επισης, γιατι δεν μπορω να βρω το θεμα με Tempered Glass για το 7?


7αρι εχω με apple leather case, και εχω το klearlook τζαμακι χωρις κανενα προβλημα. Προχωρα αφοβα


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1838   toxotis67

toxotis67

    iPH newbie

  • 36 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2019 - 17:16

Καλησπέρα σας. Ψάχνω tempered για τι iPhone 8. Έχω προβληματιστεί με το klearlook επειδή έχω δει φωτογραφίες στο Amazon και μου φάνηκε ότι αφήνει αρκετό χώρο περιμετρικά της οθόνης, που δεν καλύπτει. Άλλοι προτείνουν να πάω στο I storm και να μου τοποθετήσουν αυτοί. Ξερει κανείς τι κόστος έχει αυτό και αν καλύπτει μεγαλύτερο μέρος της οθόνης;
Ευχαριστω.

#1839   rromeodim

rromeodim

    iPH Guru

  • 9.685 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 30/11/2019 - 20:53

Καλησπέρα σας. Ψάχνω tempered για τι iPhone 8. Έχω προβληματιστεί με το klearlook επειδή έχω δει φωτογραφίες στο Amazon και μου φάνηκε ότι αφήνει αρκετό χώρο περιμετρικά της οθόνης, που δεν καλύπτει. Άλλοι προτείνουν να πάω στο I storm και να μου τοποθετήσουν αυτοί. Ξερει κανείς τι κόστος έχει αυτό και αν καλύπτει μεγαλύτερο μέρος της οθόνης;
Ευχαριστω.

Αν θες Klearlook παιρνεις αυτο που ειναι συμβατο με σχεδον ολες τις θηκες. Ειναι 2.5D και δεν υπαρχουν κενα στην οθονη απλα δεν την αγκαλιαζει εντελως για να υπαρχει συμβατοτητα με τις θηκες.


Τελευταία επεξεργασία από: rromeodim, 30/11/2019 - 20:54


#1840   nikosgnr

nikosgnr

    iPH Legendarious

  • 113.564 μηνύματα
  • Twitter:@nikosgnr
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 2G
  • GameCenter:nikosgnr

Δημοσίευση 30/11/2019 - 22:03

Καλησπέρα σας. Ψάχνω tempered για τι iPhone 8. Έχω προβληματιστεί με το klearlook επειδή έχω δει φωτογραφίες στο Amazon και μου φάνηκε ότι αφήνει αρκετό χώρο περιμετρικά της οθόνης, που δεν καλύπτει. Άλλοι προτείνουν να πάω στο I storm και να μου τοποθετήσουν αυτοί. Ξερει κανείς τι κόστος έχει αυτό και αν καλύπτει μεγαλύτερο μέρος της οθόνης;
Ευχαριστω.

Μη μπλέξεις με αυτά που βάζουν στα εξουσιοδοτημένα.

 

Πολλά λεφτά δίχως λόγο.

 

Επειδή το είχα το συγκεκριμένο στο 7S 8 Plus, μπορώ να σου πω πως είναι αναιπέσθητο.

 

Δεν ενοχλεί, ούτε θα έχεις πρόβλημα.

 

Το μόνο κακό στο Klearlook όπως και στα περισσότερα 2.5D είναι η σκόνη που μαζεύει περιμετρικά.


| JailBreak Means System Customization |

LG8ISzO.gif

#1841   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 21/12/2019 - 16:39

Αυτή εδώ η klearlook Klearlook kompatibel mit Panzerglas kompatibel i'Phone X/XS,100% HD Kristallklar,9H Härte Anti Kratz, Alle Hülle Geeignet,Blasenfrei,2X Hülle Freundlich Hartglas [HD],1x Rückseite Kohlefaser Folier https://www.amazon.d...i_K3I.DbY7HRCBV που είναι για το X κάνει και για το xs; Επίσης θέλω να είναι εντελώς clear χωρίς το μαύρο πλαίσιο γύρω γύρω. Λογικά αυτή εδώ είναι όπως τη θέλω σωστά; Ρωτάω γιατί κάπου πήρε το μάτι μου ότι βγαίνει και με μαύρο πλαίσιο γύρω γύρω.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1842   emminad1925

emminad1925

    iPH Addict

  • 655 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 21/12/2019 - 16:44

Αυτή εδώ η klearlook Klearlook kompatibel mit Panzerglas kompatibel i'Phone X/XS,100% HD Kristallklar,9H Härte Anti Kratz, Alle Hülle Geeignet,Blasenfrei,2X Hülle Freundlich Hartglas [HD],1x Rückseite Kohlefaser Folier https://www.amazon.d...i_K3I.DbY7HRCBV που είναι για το X κάνει και για το xs; Επίσης θέλω να είναι εντελώς clear χωρίς το μαύρο πλαίσιο γύρω γύρω. Λογικά αυτή εδώ είναι όπως τη θέλω σωστά; Ρωτάω γιατί κάπου πήρε το μάτι μου ότι βγαίνει και με μαύρο πλαίσιο γύρω γύρω.


Sent from my iPhone using Tapatalk




Αυτό δεν είναι θήκη .Τζαμακι προστασίας είναι.Εκεινο το μαύρο είναι πλαίσιο για να τοποθετηθεί σωστά το τζαμάκι.δεν είναι θήκη.


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1843   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 21/12/2019 - 16:56

Ναι το γνωρίζω ότι είναι τζαμακι απλά υπάρχει και αυτό με το μαύρο πλαίσιο γύρω γύρω Klearlook Clear Glass Screen Compatible with iPhone X/iPhone XS Screen with Install Tool, (Full Coverage)(Case Friendly) HD Tempered Glass Screen with Edge to Edge Cover+Carbon Fibre Rear Sticker https://www.amazon.c...i_ijJ.Db2G6PWY3


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1844   emminad1925

emminad1925

    iPH Addict

  • 655 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 7 Plus

Δημοσίευση 21/12/2019 - 16:57

Ναι το γνωρίζω ότι είναι τζαμακι απλά υπάρχει και αυτό με το μαύρο πλαίσιο γύρω γύρω Klearlook Clear Glass Screen Compatible with iPhone X/iPhone XS Screen with Install Tool, (Full Coverage)(Case Friendly) HD Tempered Glass Screen with Edge to Edge Cover+Carbon Fibre Rear Sticker https://www.amazon.c...i_ijJ.Db2G6PWY3


Sent from my iPhone using Tapatalk


Το μαύρο πλαίσιο είναι βοηθητικό για να το τοποθετήσεις σωστά!


Sent from my iPhone using Tapatalk

#1845   tryf

tryf

    iPH Enthousiast

  • 479 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen
  • GameCenter:tryf3

Δημοσίευση 21/12/2019 - 17:01

Όχι δε μιλάω για το βοηθητικό πλαίσιο μιλάω για κάθε αυτού το τζαμάκι! Αν παρατηρήσεις στο πρώτο link που έστειλα είναι εντελώς clear χωρίς μαύρο περίγραμμα, απλά είναι για το Χ. Στο δεύτερο link που είναι για το XS υπάρχει πάνω στο τζαμάκι μαύρο περίγραμμα. Ούπς! Λάθος τοπικ! Αν μπορεί κάποιος admin να το μεταφέρει στο σωστό μέρος ! Sorry!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από: tryf, 21/12/2019 - 17:09


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 6

0 μέλη, 6 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες