Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

με δειχνει συνεχεια online στο facebook και δε θελω!?


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
5 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#1   sodimitris

sodimitris

    iPH Member

  • 274 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad 2 +3G

Δημοσίευση 07/06/2015 - 00:59

καλησπερα στην παρεα εχω iphone 6 χωρις jb στην 8.1.3, εχω τον messenger και στην συνομιλια του ειμαι ανενεργος και επεισης στην εφαρμογη του φβ στην δεξια καρτελα εχω απενεργοποιησει την συνομιλια.

δεν ξερω γιατι αλλα με διχνει ή συνεχεια ονλινε ή λεει 1λεπτο πριν..τ ο εχουν και αλλοι αυτο το προβλημα αποσο εχω μιλισει με φιλους. αλλαζω κωδικο σχεδον μια φορατην εβδομαδα γιατι ελεγα μηπως καποιος μου εχει παραβιασει τον λογαριασμο και ειναι μεσα αλλα τιποτα!

 

ρε παιδια υπαρχει καποια λυση :huh:να παταω ενα κουμμπι ή καπως ετσι και ή να μη με δειχνει ονλινε ή οπως λεει 1 λεπτο πριν αλλα να ανεβαινει πχ. 3ωρες πριν

 

και οταν κλεινω το wifi παλι τα ιδια εκει ον λινε

 

αυτο!


Τελευταία επεξεργασία από: sodimitris, 07/06/2015 - 01:06


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#2   DjVassel

DjVassel

    iPH Master

  • 6.775 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:djvassel

Δημοσίευση 07/06/2015 - 08:15

Δοκιμασε να κανεις αποσυνδεση απ το προφιλ σου να δεις αν διορθωνεται

#3   iMarilina

iMarilina

    -

  • 13.499 μηνύματα
  • Twitter:@Ivory_Marilina
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Κινητό: Άλλο
  • GameCenter:MarilinaTz

Δημοσίευση 07/06/2015 - 10:06

καλησπερα στην παρεα εχω iphone 6 χωρις jb στην 8.1.3, εχω τον messenger και στην συνομιλια του ειμαι ανενεργος και επεισης στην εφαρμογη του φβ στην δεξια καρτελα εχω απενεργοποιησει την συνομιλια.

δεν ξερω γιατι αλλα με διχνει ή συνεχεια ονλινε ή λεει 1λεπτο πριν..τ ο εχουν και αλλοι αυτο το προβλημα αποσο εχω μιλισει με φιλους. αλλαζω κωδικο σχεδον μια φορατην εβδομαδα γιατι ελεγα μηπως καποιος μου εχει παραβιασει τον λογαριασμο και ειναι μεσα αλλα τιποτα!

 

ρε παιδια υπαρχει καποια λυση :huh:να παταω ενα κουμμπι ή καπως ετσι και ή να μη με δειχνει ονλινε ή οπως λεει 1 λεπτο πριν αλλα να ανεβαινει πχ. 3ωρες πριν

 

και οταν κλεινω το wifi παλι τα ιδια εκει ον λινε

 

αυτο!

Δεν έχει να κάνει με παραβίαση λογαριασμού. Δοκίμασε από τον υπολογιστή να κλείσεις το chat, πήγαινε στις ρυθμίσεις της συνομιλίας και κλείσε τη από εκεί, εμένα αυτό με βοήθησε, γιατί από το κινητό δεν καταλάβαινε. Τώρα αν ζητάς tweak που σε βοηθάει να κρυφτείς από κάποιον ως προς το πριν πόσες ώρες μπήκες στο φέισμπουκ μέσσετζερ, δεν ξέρω :)


Τελευταία επεξεργασία από: iMarilina, 07/06/2015 - 10:07

Whatsapp doc?

#4   tselpemts

tselpemts

    iPH Hero

  • 3.760 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:T S E L

Δημοσίευση 07/06/2015 - 18:10

Έτσι λειτουργεί σε όλους κι εμένα αυτο κάνει

#5   lefteristz

lefteristz

    iPH Elite Poster

  • 2.132 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 3GS
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 07/06/2015 - 18:31

καλησπερα στην παρεα εχω iphone 6 χωρις jb στην 8.1.3, εχω τον messenger και στην συνομιλια του ειμαι ανενεργος και επεισης στην εφαρμογη του φβ στην δεξια καρτελα εχω απενεργοποιησει την συνομιλια.

δεν ξερω γιατι αλλα με διχνει ή συνεχεια ονλινε ή λεει 1λεπτο πριν..τ ο εχουν και αλλοι αυτο το προβλημα αποσο εχω μιλισει με φιλους. αλλαζω κωδικο σχεδον μια φορατην εβδομαδα γιατι ελεγα μηπως καποιος μου εχει παραβιασει τον λογαριασμο και ειναι μεσα αλλα τιποτα!

 

ρε παιδια υπαρχει καποια λυση :huh:να παταω ενα κουμμπι ή καπως ετσι και ή να μη με δειχνει ονλινε ή οπως λεει 1 λεπτο πριν αλλα να ανεβαινει πχ. 3ωρες πριν

 

και οταν κλεινω το wifi παλι τα ιδια εκει ον λινε

 

αυτο!

εδω και χρονια ειναι ετσι φιλε.δεν μπορεις να το αλλαξεις.και να απενεργοποιησεις την συνομιλια αν μπει φιλος σου στο messenger και πατησει το ονομα σου θα του βγαζει ενεργος τωρα.



#6   PanosK0

PanosK0

    iPH Member

  • 323 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 11/06/2015 - 22:19

Όταν βγαίνεις θα απενεργοποιεί την συνομιλία έτσι όταν ξαναμπεις θα σε δείχνει εκτός , μετά τ ξανανοιγεις αν περιμένεις κανένα μαναρι να σ στείλει χεχε




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες