Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * * 1 ψήφοι

Apple Watch: Ξεπέρασε τις 2.79 εκατομμύρια πωλήσεις


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
20 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 21/06/2015 - 16:10

Το λειτουργικό ξεκίνησε κλειστό και ανοίγει στις τελευταίες εκδόσεις.
Σαν εταιρία διορθώνει πολλά κενά αρκετά γρήγορα. Και πάντα θα υπάρχουν νέα κενά. Έτσι είναι η πληροφορική.
Στο μαύρο χρώμα του iPhone 5 υπήρχε θέμα. Το λύγισμα ήταν hype upping από youtubers. Όλα τα υλικά έχουν τα όρια τους.

Αν θες ένα κινητό να το πετάς στο κεφάλι κάποιου και να επιστρέφει, στείλε email στην Nokia να φτιάξει ένα 3310, αφού προσλάβει έναν Αυστραλό ειδικό στα μπούμερανγκ.

Όσο για τις μειονότητες των τατουάζ...

Η Apple δίνει περισσότερη υποστήριξη σε ΑΜΕΑ από οποιαδήποτε άλλη εταιρία λογισμικού. Μειονότητα είναι και αυτή και θα έπρεπε να είχε προτεραιότητα για μια εταιρία μεγάλη, αλλά και για όλους τους tech bloggers.
Βέβαια οι δεύτεροι αρκούνται να κράξουν τα τατουάζ και όχι να εξυμνήσουν/προωθήσουν τις δυνατότητες πρόσβασης σε ΑΜΕΑ.
Και υπάρχει κόσμος, και εδω στην Ελλάδα που το χρησιμοποιεί έστω και περιορισμένα.
Αλλά ας κράξουμε λίγο ακόμα που δεν βγάζει και για ακρωτηριασμένους.

Δεν θέλω να υποστηρίξω την Apple ως εσχάτων. Απλά βλέπω ότι τα καταφέρνει πολύ καλύτερα από όλους τους άλλους σε πολλούς τομείς. Και έτσι θα της δίνω απλόχερα τα λεφτά μου, αφού έχω βεβαιωθεί ότι χρειάζομαι τα προϊόντα και της υπηρεσίες της.

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 21/06/2015 - 16:13

Το λειτουργικό ξεκίνησε κλειστό και ανοίγει στις τελευταίες εκδόσεις.
Σαν εταιρία διορθώνει πολλά κενά αρκετά γρήγορα. Και πάντα θα υπάρχουν νέα κενά. Έτσι είναι η πληροφορική.
Στο μαύρο χρώμα του iPhone 5 υπήρχε θέμα. Το λύγισμα ήταν hype upping από youtubers. Όλα τα υλικά έχουν τα όρια τους.

Αν θες ένα κινητό να το πετάς στο κεφάλι κάποιου και να επιστρέφει, στείλε email στην Nokia να φτιάξει ένα 3310, αφού προσλάβει έναν Αυστραλό ειδικό στα μπούμερανγκ.

Όσο για τις μειονότητες των τατουάζ...

Η Apple δίνει περισσότερη υποστήριξη σε ΑΜΕΑ από οποιαδήποτε άλλη εταιρία λογισμικού. Μειονότητα είναι και αυτή και θα έπρεπε να είχε προτεραιότητα για μια εταιρία μεγάλη, αλλά και για όλους τους tech bloggers.
Βέβαια οι δεύτεροι αρκούνται να κράξουν τα τατουάζ και όχι να εξυμνήσουν/προωθήσουν τις δυνατότητες πρόσβασης σε ΑΜΕΑ.
Και υπάρχει κόσμος, και εδω στην Ελλάδα που το χρησιμοποιεί έστω και περιορισμένα.
Αλλά ας κράξουμε λίγο ακόμα που δεν βγάζει και για ακρωτηριασμένους.

Δεν θέλω να υποστηρίξω την Apple ως εσχάτων. Απλά βλέπω ότι τα καταφέρνει πολύ καλύτερα από όλους τους άλλους σε πολλούς τομείς. Και έτσι θα της δίνω απλόχερα τα λεφτά μου, αφού έχω βεβαιωθεί ότι χρειάζομαι τα προϊόντα και της υπηρεσίες της.

και γω να ξερεις δεν κραζω την apple γι αυτα που διαβαζω διαβαζουμε ολοι μιλαω!!!η γνωμη μου τα αμεα μαζι σου!!!απλα λενε το καλο καλυτερο και σε σχεση με το ios 7 κι 8 παει το καλο χειροτερο!!!οτι ειναι κοντα σε εμας σαν εταιρεια ενα email να στειλουμε να μας βοηθησουν σε οτιδηποτε ειναι κι αυτο σωστο!!!!για το iphone 6 και το λυγισμα δεν ειναι μονο στο youtube φιλε μου κι εδω μεσα εχω διαβασει παιδι που το ειχε στην τσεπη του και λυγισε!!!αλλα να μου πεις εαν εβγαζε η apple ενα τηλ σαν το 3310 σε iphone δεν θα πουλουσαν και θηκες!!!ας ελπισουμε γενικα μιλαω να διορθωσουν πραγματα και να μην διορθωσουν καποια κι ανοιξουν αλλες τρυπες γενικα!!!!οσο για το ρολοι εγω δεν θα το παρω για την ωρα ας με πεισει η aople οτι ειναι αναγκαιο ειναι καλο κι υστερα το συζηταμε!!!ειμαι ενας απο αυτους με τα τατουαζ στο χερι να ξερεις
Rafael Nadal

#18   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 21/06/2015 - 16:20

Διορθώνουν συνέχεια πολλά από τα λάθη τους.

Και εσύ έπεσες στην παγίδα των site που κάθε παραμικρή τρίχα την κάνουν τριχιά. Απόλαυσε την συσκευή σου. Μάθε πως δουλεύει σωστά και βάλε λίγο την κοινή λογική για το αν αντέχει ένα σφυροκόπημα ή όχι. Άσε τις χαζομάρες του Ίντερνετ. Διάβασε για φήμες και ιδέες που βγαίνουν από στόματα ανθρώπων που ακολουθούν την Apple χρόνια τώρα και έχουν να σου δώσουν κάτι παραπάνω από αναμασημένη τροφή. Μην την αναμασάς και εσύ μαζί.

#19   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 21/06/2015 - 16:26

Διορθώνουν συνέχεια πολλά από τα λάθη τους.

Και εσύ έπεσες στην παγίδα των site που κάθε παραμικρή τρίχα την κάνουν τριχιά. Απόλαυσε την συσκευή σου. Μάθε πως δουλεύει σωστά και βάλε λίγο την κοινή λογική για το αν αντέχει ένα σφυροκόπημα ή όχι. Άσε τις χαζομάρες του Ίντερνετ. Διάβασε για φήμες και ιδέες που βγαίνουν από στόματα ανθρώπων που ακολουθούν την Apple χρόνια τώρα και έχουν να σου δώσουν κάτι παραπάνω από αναμασημένη τροφή. Μην την αναμασάς και εσύ μαζί.

δεν το κανα και δεν το κανω ποτε αυτο που λες συζηταμε σου λεω τι ακουσα τι διαβασα ο καθενας λεει την αποψη του την γνωμη του!!!γενικα μου αρεσει να ψαχνομαι κι αυτο κανω οπως εκανα root android συσκευες κι εδω τα ιδια κανω και δεν αφηνω τιποτα να πεσει κατω μαθαινω ενημερονωμαι!!!απολαυανω της συσκευη μου καθημερινα γι αυτο κι εγω δωσει πανω απο πεντε χιλιαδες ευρω γενικα σε οτι εφαρμογες γουσταρω και μου αρεσουν δεν κοιταω κοστος κανενα
Rafael Nadal

#20   iAthanasios

iAthanasios

    iPH Addict

  • 835 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:AthanasiosPap

Δημοσίευση 21/06/2015 - 16:31

Αν είσαι προγραμματιστής, συνέχισε. Αλλιώς δώσε βάσει σε αυτό που ξέρεις να κάνεις καλύτερα και έχε ως εργαλεία τις gadget-ιές. Εργαλεία για αυξημένη αποδοτικότητα.
Και μετά μετά υπάρχει και ο ελεύθερος χρόνος. Τον κάνεις ότι θέλεις.

#21   Dejang

Dejang

    iPH User

  • 137 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone X

Δημοσίευση 07/08/2015 - 13:29

Συμβαίνουν και αυτά στο Αμέρικα..

 

''Apple Helps Push U.S Watch Sales to Biggest Drop in Seven Years''

 

 

http://www.bloomberg...-in-seven-years

 






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες