Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 2 ψήφοι

Mπλόκαρε το κράτος την πιστωτική και δείτε:


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
102 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/07/2015 - 11:43

Κύριοι σταματήστε άμεσα την πολιτική συζήτηση.Όλοι ζούμε και βιώνουμε τραγικές καταστάσεις και το καταλαβαίνουμε και οι διαχειριστές - συντονιστές του φόρουμ αλλά ας το αφήσουμε έξω από το φόρουμ αυτό.


Τελευταία επεξεργασία από: thanasis, 02/07/2015 - 11:43

ezgif_com_crop_2.gif


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   astalavista

astalavista

    iPH Enthousiast

  • 357 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad 4

Δημοσίευση 02/07/2015 - 11:46

Κύριοι σταματήστε άμεσα την πολιτική συζήτηση.Όλοι ζούμε και βιώνουμε τραγικές καταστάσεις και το καταλαβαίνουμε και οι διαχειριστές - συντονιστές του φόρουμ αλλά ας το αφήσουμε έξω από το φόρουμ αυτό.

τότε κύριε μοντ ας αλλάξει ο τιτλος του νήματος που από μόνος του είναι εριστικός για όλους μας σε αυτές τις ιστορικές στιγμές που ζούμε.



#18   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/07/2015 - 11:48

δεν αναφερόταν σε σένα καλέ μου. μην εξάπτεσαι.

αλλά και 10 χρόνια να έχεις σε αυτό το φόρουμ και κολλητός με τον ιδιοκτήτη να είσαι δεν σε δίνει περισσότερα δικαιώματα η μειονεκτήματα.

φιλικά πάντα.

και ο τίτλος που έβαλες είναι το λιγότερο προβοκατόρικος στις εποχές που ζούμε..

Σου επιστρέφω τους χαρακτηρισμούς και σταματάω να μιλάω μαζί σου. Τα "καλέ μου" κράτατα για τους φίλους σου. Όσο για τον τίτλο αν θεωρείται "προβοκατόρικος" ας τον αλλάξει κάποιος mod. Επαναλαμβάνω για τελευταία φορά: ΜΑΖΕΨΟΥ

 

Ποιος την μπλόκαρε την πιστωτική? ΠΡΑΞΗ ΝΟΜΟΘΕΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ. Facts NOT propaganda.


Τελευταία επεξεργασία από: igogos, 02/07/2015 - 11:49


#19   thanasis

thanasis

    iPH Guru

  • 9.488 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 02/07/2015 - 11:49

Επαναλαμβάνω.Σταματήστε να προβάλετε πολιτικές πεποιθήσεις και θέσεις μέσα στο φόρουμ . Ο Τίτλος ότι και να γράφει δεν είναι σε θέση να αλλάξει γεγονότα και καταστάσεις.


ezgif_com_crop_2.gif


#20   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/07/2015 - 11:51

Επαναλαμβάνω.Σταματήστε να προβάλετε πολιτικές πεποιθήσεις και θέσεις μέσα στο φόρουμ . Ο Τίτλος ότι και να γράφει δεν είναι σε θέση να αλλάξει γεγονότα και καταστάσεις.

O τίτλος αναφέρεται σε πραγματικό γεγονός και απεικονίζει ρεαλιστικά αυτό που μου συνέβη χωρίς καμία πολιτική πρόθεση. Εγώ θέλω να απελευθερωθεί το τηλέφωνο μου. Παρακαλώ να με προστατεύσεις από κακόβουλα σχόλια και χαρακτηρισμούς. Ευχαριστώ.



#21   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 02/07/2015 - 18:02

Αγόρασα και εγώ μια gift card των 15€ την πέρασα μέσα και πλέον μου γράφει στο iTunes κάτω απο το email μου 2,02€ πίστωση. Αυτό σημαίνει οτι μου κράτησε τα αλλά 12,98;;; Εγώ χρωστάγα μόνο 1,98€. Που μπορώ να δω τις τελευταίες αγορές και χρεώσεις ;;;; Ευχαριστώ

Τελευταία επεξεργασία από: AvgoustisP, 02/07/2015 - 18:03


#22   venos

venos

    iPH Contributor

  • 1.021 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S Plus
  • Tablet:iPad mini Retina

Δημοσίευση 02/07/2015 - 18:11

Αγόρασα και εγώ μια gift card των 15€ την πέρασα μέσα και πλέον μου γράφει στο iTunes κάτω απο το email μου 2,02€ πίστωση. Αυτό σημαίνει οτι μου κράτησε τα αλλά 12,98;;; Εγώ χρωστάγα μόνο 1,98€. Που μπορώ να δω τις τελευταίες αγορές και χρεώσεις ;;;; Ευχαριστώ



Μεσω Itunes---account---view account---κανεις log in ----purchase history---view alll
discord.gg/ajkUM8J

#23   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/07/2015 - 18:35

Αγόρασα και εγώ μια gift card των 15€ την πέρασα μέσα και πλέον μου γράφει στο iTunes κάτω απο το email μου 2,02€ πίστωση. Αυτό σημαίνει οτι μου κράτησε τα αλλά 12,98;;; Εγώ χρωστάγα μόνο 1,98€. Που μπορώ να δω τις τελευταίες αγορές και χρεώσεις ;;;; Ευχαριστώ

Εμένα με το που έβαλα τον κωδικό της κάρτας τράβηξε τα 2.99 και μου απελευθέρωσε τις εφαρμογές κτλ. Εκεί που βλέπεις τις οφειλές αν υπάρχει κάποια ένσταση έχει κουμπί να κάνεις Report. Υπολόγισε πάντως χονδρικά ότι από 25-26 Ιουνίου και μετά μάλλον δεν εκτελέστηκε καμία αγορά οπότε αν αγόρασες πολλές εφαρμογές μπορεί να μην χρεώθηκαν.



#24   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 02/07/2015 - 18:49

Ευχαριστώ θα το δω και θα επανέλθω

#25   kospankavv98

kospankavv98

    iPH Addict

  • 705 μηνύματα
  • Twitter:@kospankavv
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:iPad Pro 3rd gen + 4G

Δημοσίευση 02/07/2015 - 18:51

Προσπαθώ στον ελληνικό μου λογαριασμό να βάλω μια χρεωστική και δεν την δέχεται
Γνωρίζει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό ;
Ευχαριστώ

#26   AvgoustisP

AvgoustisP

    iPH Elite Poster

  • 2.254 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:avgoustisp

Δημοσίευση 02/07/2015 - 18:55

Δεν τι δέχεται διότι η χρεώσεις γίνονται στο εξωτερικό. Εάν αγοράσεις δηλαδή μια εφαρμογή το ποσό που χρεώνεται φεύγει για Αμερική όποτε ητραπεζα αυτομάτως το κόβει. Μπορούν να γίνουν ηλεκτρονικές αγορές μόνο εντός Ελλάδας

#27   dream21

dream21

    iPH Hero

  • 3.897 μηνύματα
  • Twitter:@dream2100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:iPhonegr

Δημοσίευση 02/07/2015 - 18:56

Και μετά ηρθαν οι Μέλισσες ΕΛΕΟΣ



#28   igogos

igogos

    iPH Contributor

  • 1.044 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/07/2015 - 19:18

Aπλά να ξέρετε ότι αν έχετε ήδη χρεωστική registered κ πλέον δεν λειτουργεί με την gift card παρακάμπτει τα πάντα και μπορείτε και εφαρμογές να αγοράσετε και συνδρομή στο music app αμα θέλετε και καλύπτει κ περασμένες χρεώσεις. Πραγματικά ησύχασα διότι την έπαθα αμέσως μετά από restore και jailbreak και δεν είχα ούτε μια εφαρμογή μέσα στη συσκευή.



#29   ikariofil

ikariofil

    iPH Enthousiast

  • 503 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/07/2015 - 19:25

από που παίρνουμε μια itunes gift card;



#30   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 02/07/2015 - 19:32

από που παίρνουμε μια itunes gift card;

Από public σίγουρα δεν ξέρω αν έχει και κάπου αλλου....

Knowledge Is Power


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες