Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 2 ψήφοι

Mπλόκαρε το κράτος την πιστωτική και δείτε:


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
102 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#91   IreneK1990

IreneK1990

    iPH Elite Poster

  • 3.236 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 09/07/2015 - 20:42

Μια βολτίτσα στην Ερμού για καφεδάκι το Σάββατο και το πρόβλημα λύνεται εύκολα. Πλησιάζουμε ευγενικότατα ένα τουρίστα (οι Κινεζούληδες είναι πάρα πολύ καλοί), του δίνουμε 20€ μετρητά και μας περνάει από το τηλ του μέσω PayPal τα χρήματα στο Mail του δικού μας PayPal. Έτσι γίνεται συναλλαγή. :)

χαχαχα να δουμε ποιος εχει το θαρρος να το ζητησει!!



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#92   daskalakispavlos

daskalakispavlos

    iPH Elite Poster

  • 3.421 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6S
  • Tablet:iPad 4
  • GameCenter:daskalakisp

Δημοσίευση 09/07/2015 - 21:14

χαχαχα να δουμε ποιος εχει το θαρρος να το ζητησει!!

Στην κατάσταση που είμαστε παίζει να σου πει κρατά τα στα περνάω ετσι τα 20€ παίζει να σου πει είσαι εντάξει ή να σου βάλω και 10€ παραπάνω......;

Knowledge Is Power


#93   Morpheas75

Morpheas75

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 10/07/2015 - 14:43

εγω αγορασα μια itunes gift card την περασα αλλα τιποτα ..... ουτε ενημερωσεις, ουτε αγορες και συνεχιζει να μου βγαζει επιλεξτε αλλο τροπο πληρωμης ....δεν μπορω να καταλαβω εκανα κατι λαθος?? για βοηθηστε ρε παιδια λιγο γιατι εχω σαλταρει .....


Τελευταία επεξεργασία από: Morpheas75, 10/07/2015 - 14:50


#94   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 10/07/2015 - 14:59

εγω αγορασα μια itunes gift card την περασα αλλα τιποτα ..... ουτε ενημερωσεις, ουτε αγορες και συνεχιζει να μου βγαζει επιλεξτε αλλο τροπο πληρωμης ....δεν μπορω να καταλαβω εκανα κατι λαθος?? για βοηθηστε ρε παιδια λιγο γιατι εχω σαλταρει .....

πες στο ιντερνετ και παρε τωρα την apple εδω στην ελλαδα τηλεφωνο τσαμπα ειναι ισως η δικες σου αγορες εχουν ξεπερασει το οριο που πηρες καρτα τι να πω
Rafael Nadal

#95   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 10/07/2015 - 14:59

εγω αγορασα μια itunes gift card την περασα αλλα τιποτα ..... ουτε ενημερωσεις, ουτε αγορες και συνεχιζει να μου βγαζει επιλεξτε αλλο τροπο πληρωμης ....δεν μπορω να καταλαβω εκανα κατι λαθος?? για βοηθηστε ρε παιδια λιγο γιατι εχω σαλταρει .....

πες στο ιντερνετ και παρε τωρα την apple εδω στην ελλαδα τηλεφωνο τσαμπα ειναι ισως η δικες σου αγορες εχουν ξεπερασει το οριο που πηρες καρτα τι να πω!!!και ξανατσεκαρε οτι τα εκανες ολα σωστα στην εξαργυρωση μπαινεις και βαζεις τον κωδικο που πηρες στην καρτα

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 10/07/2015 - 15:01

Rafael Nadal

#96   Morpheas75

Morpheas75

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 10/07/2015 - 15:52

μα δεν εχω αγορες σε εκκρεμοτητα ...... μονο ενημερωσεις που δεν με αφηνει να κανω και θελω να αγορασω κατι για ενα παιχνιδι που παιζω 4,99 δλδ.......κι εβαλα 15 ευρω καρτα....τελοσπαντων σε ευχαριστω πολυ για την συμβουλη θα παρω τηλ να δω.....



#97   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 10/07/2015 - 16:33

μα δεν εχω αγορες σε εκκρεμοτητα ...... μονο ενημερωσεις που δεν με αφηνει να κανω και θελω να αγορασω κατι για ενα παιχνιδι που παιζω 4,99 δλδ.......κι εβαλα 15 ευρω καρτα....τελοσπαντων σε ευχαριστω πολυ για την συμβουλη θα παρω τηλ να δω.....

φιλε μου δεν ξερω τι εχεις κανει για να σου πω στανταρ ειναι αυτο η εκεινο γι αυτο σου ειπα ειναι καλυτερο να παρεις την ιδια την apple να μιλησεις αυτοι ξερουν σιγουρα και πιο καλα!!!!εγω να βοηθησω στο ειπα το παραπανο!!!εγω εαν ερχομουν και σου ελεγα οτι μου λες τι θα μου ελεγες η δεν εχεις βαλει σωστα την καρτα η η αγορες σου ειναι παραπανο απο 15€
Rafael Nadal

#98   Morpheas75

Morpheas75

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 10/07/2015 - 16:33

πες στο ιντερνετ και παρε τωρα την apple εδω στην ελλαδα τηλεφωνο τσαμπα ειναι ισως η δικες σου αγορες εχουν ξεπερασει το οριο που πηρες καρτα τι να πω!!!και ξανατσεκαρε οτι τα εκανες ολα σωστα στην εξαργυρωση μπαινεις και βαζεις τον κωδικο που πηρες στην καρτα

εχεις δικιο εχει να κανει με αγορες 24/6 - 26/6 που δεν εχουν πληρωθει και στο συνολο ειναι 19.94 ευρω κι εγω εβαλα 15 ευρω καρτα οποτε και για αυτο συνεχιζει το προβλημα.....ερωτηση...αν βαλω αλλη μια 15 ευρω και πληρωθει το υπολοιπο και ολα οκ.....οταν ξεμπλοκαρει το προβλημα με τις τραπεζες υπαρχει περιπτωση να ξανατραβηξει το ποσο απο τη χρεωστικη? γιατι ναι μεν δεν πληρωθηκαν οι εγαρμογες αλλα εγω τις κατεβασα τις εχω.......



#99   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 10/07/2015 - 16:36

εχεις δικιο εχει να κανει με αγορες 24/6 - 26/6 που δεν εχουν πληρωθει και στο συνολο ειναι 19.94 ευρω κι εγω εβαλα 15 ευρω καρτα οποτε και για αυτο συνεχιζει το προβλημα.....ερωτηση...αν βαλω αλλη μια 15 ευρω και πληρωθει το υπολοιπο και ολα οκ.....οταν ξεμπλοκαρει το προβλημα με τις τραπεζες υπαρχει περιπτωση να ξανατραβηξει το ποσο απο τη χρεωστικη? γιατι ναι μεν δεν πληρωθηκαν οι εγαρμογες αλλα εγω τις κατεβασα τις εχω.......

ναι φιλε μου διαβασε παραπανο και τα παιδια πιο πανω τα ιδια εκανας!!!θα παρεις αλλη μια καρτα θα την βαλεις και θα εχεις και υπολοιπο για αγορες μεχρι να στρωσουν κι αν στρωσουν τα πραγματα!!!!μετα μοναχα οταν την περασεις θα το γυρισεις σε κανενα εκει στης πληρωμες οτι αγορα πχ να κανεις θα τραβαει απο την gift card το υπολοιπο που θα χεις μεχρι να ανοιξουν οι τραπεζες και βαλεις την καρτουλα σου παλι κανονικα!!!θα πληρωθουν ως εδω και για οσο καιρο αφου θα το εχεις γυρισει σε κανενα θα τραβαει λεφτα απο την gift card!!!!

Τελευταία επεξεργασία από: gismo301278, 10/07/2015 - 16:38

Rafael Nadal

#100   Morpheas75

Morpheas75

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 10/07/2015 - 16:42

ναι φιλε μου διαβασε παραπανο και τα παιδια πιο πανω τα ιδια εκανας!!!θα παρεις αλλη μια καρτα θα την βαλεις και θα εχεις και υπολοιπο για αγορες μεχρι να στρωσουν κι αν στρωσουν τα πραγματα!!!!μετα μοναχα οταν την περασεις θα το γυρισεις σε κανενα εκει στης πληρωμες οτι αγορα πχ να κανεις θα τραβαει απο την gift card το υπολοιπο που θα χεις μεχρι να ανοιξουν οι τραπεζες και βαλεις την καρτουλα σου παλι κανονικα!!!θα πληρωθουν ως εδω και για οσο καιρο αφου θα το εχεις γυρισει σε κανενα θα τραβαει λεφτα απο την gift card!!!!

καλως φιλε σε ευχαριστω πολυ για την υπομονη σου και το χρονο σου.......μηπως μπορεις να μου πεις και απο που το γυριζω σε αγορες μεσω gift card? itunes? πληροφοριες λογαριασμου επιλογη αλλαγη μεθοδου πληρωμης?



#101   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 10/07/2015 - 16:49

καλως φιλε σε ευχαριστω πολυ για την υπομονη σου και το χρονο σου.......μηπως μπορεις να μου πεις και απο που το γυριζω σε αγορες μεσω gift card? itunes? πληροφοριες λογαριασμου επιλογη αλλαγη μεθοδου πληρωμης?

μπα μην τρελενεσαι εδω ειμαστε κι οπως μπορουμε να βοηθησουμε ο ενας τον αλλων!!!το εχω βαλλει πιο πισω κατω απο την εξαργηρωση εχει το email σου πατας πανω και πατας προβολη apple id βαζεις το id σου και μπανεις εδω

 

Συνημμένο αρχείο  ImageUploadedByTapatalk1436539741.327655.jpg   127,96KB   42 λήψεις

 

πατας το πρωτο εκει που λεει στοιχεια πληρωμης και σε βγαζει εκει που ειναι η καρτες κτλ εκει το γυρνας μετα απο λιγο που θα πληρωσεις σε κανενα


Rafael Nadal

#102   Morpheas75

Morpheas75

    iPH newbie

  • 5 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6

Δημοσίευση 10/07/2015 - 17:03

μπα μην τρελενεσαι εδω ειμαστε κι οπως μπορουμε να βοηθησουμε ο ενας τον αλλων!!!το εχω βαλλει πιο πισω κατω απο την εξαργηρωση εχει το email σου πατας πανω και πατας προβολη apple id βαζεις το id σου και μπανεις εδω, πατας το πρωτο εκει που λεει στοιχεια πληρωμης και σε βγαζει εκει που ειναι η καρτες κτλ εκει το γυρνας μετα απο λιγο που θα πληρωσεις σε κανενεισαι αψογος....

εισαι αψογος ....σε ευχαριστω πολυ...!!!!!!! θα το δοκιμασω.



#103   Soulgiannis

Soulgiannis

    iPH newbie

  • 88 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • GameCenter:soulgiannis@me.com

Δημοσίευση 11/07/2015 - 10:18

Χθες έλαβα και μια απάντηση απο την Apple για το θέμα με τον χώρο στο iCloud

Dear iCloud customer,
To prevent interruption in your iCloud service during the current fiscal crisis, and to make sure you have access to your content, we’ve extended your iCloud storage plan for an extra 30 days at no additional cost.

We won’t attempt to charge you for your plan until 30 days after your original renewal date. If we are unable to renew your plan, you may need to reduce the amount of iCloud storage you use.!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 7

0 μέλη, 7 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες