Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * - - 2 ψήφοι

Αναφορές για προβλήματα που εκδηλώνονται σε χρήστες έπειτα από αναβάθμιση στο iOS 8.4 στο GPS του iPhone


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
21 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   kostas4

kostas4

    iPH Addict

  • 622 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/07/2015 - 00:44

Καλησπερα εχω μεινει στην 8.1 jb η οποια δουλευει μια χαρα,δεν προχωρησα στην 8.3 επειδη εδω συμβουλευαν να περιμενουμε την 8.4 η οποια θα ερχοταν σε λιγο διαστημα απο την 8.3,κ εκανα λαθος.τι προτεινεται;να παω 8.4 να διορθωσω με hard reset το θεμα του gps το οποιο το χρειαζομαι,κ να υπομεινω το θεμα του πληκτρολογιου;

ακριβως την ιδια σκεψη ειχα κι εγω αλλα μετα απο αυτα που βλεπω για το gps μενω ευκολα στην 8.1.1jb που δουλευει και σε μενα μια χαρουλα :)



Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   xxxxxx

xxxxxx

    iPH Guru

  • 9.340 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/07/2015 - 00:45

Κανένα πρόβλημα όλα καλα σε εμένα αλλά έκανα ota και μετά έκανα dfu itunes και ολοκάθαρη εγκατάσταση. Όλα καλα :)



#18   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/07/2015 - 00:47

ακριβως την ιδια σκεψη ειχα κι εγω αλλα μετα απο αυτα που βλεπω για το gps μενω ευκολα στην 8.1.1jb που δουλευει και σε μενα μια χαρουλα :)


Απλα μενουμε πισω πολυ σιγα σιγα,κ ποιος λεει αν κ ποτε θα γινει το ios9 jb?αυτο με προβληματιζει

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#19   kostas4

kostas4

    iPH Addict

  • 622 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/07/2015 - 01:03

δε μενεις και  πισω μωρε...δεν ειμαστε κανα-δυο ios πριν.εμενα τουλαχιστον οι οποιες διαφορες που εχει η 8.4 απο την 8.1 δεν με ενδιαφερουν.γι αυτο το ειπα,δε βλεπω το λογο να ξε-βολευτω απο αυτη την εκδοση.



#20   dirkdirgler

dirkdirgler

    iPH newbie

  • 93 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 03/07/2015 - 14:15

iPhone 5 όλα κομπλέ εδώ με set up as new...

#21   dimitrisnt

dimitrisnt

    iPH Contributor

  • 1.166 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο

Δημοσίευση 03/07/2015 - 14:19

Το θεμα με το gos κ το πληκτρολογιο αφορα μονο το 6 αρι δηλαδη;;

IPhone 14 pro - Macbook air m2


#22   OhYeah

OhYeah

    iPH User

  • 197 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/07/2015 - 14:15

Παίδες, όσοι είσαστε σε κάποια έκδοση προ-8.3, ΜΗΝ αναβαθμίζετε ακόμα σε 8.3 ή 8.4. Εδώ και καιρό παρέμενα πεισματικά στο 8.1.2 όντας απόλυτα ικανοποιημένος με την απόδοση και σταθερότητα της συσκευής μου, ακόμα και όταν είχε βγει το 8.3 + JB και χρειαζόμουν υποστήριξη για μηλορολόι και emoji. Όταν πλέον βγήκε το 8.4 που συμπεριλαμβάνει το Apple Music (με το οποίο θέλω να αντικαταστήσω την συνδρομή μου στο Spotify) και καπάκια το JB, είπα να πάει στα κομμάτια και προχώρησα σε αναβάθμιση - ΜΕΓΑΛΟ λάθος! Πάγιος και διαχρονικός κανόνας: Ποτέ μην πειράζεις κάτι που δουλεύει!






Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες