Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
* * * * - 14 ψήφοι

Στοπ σε αγορές με Ελληνικές κάρτες και Paypal


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
3275 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#796   Dev

Dev

    iPH Enthousiast

  • 401 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad Air 2 +4G
  • GameCenter:deves000

Δημοσίευση 02/08/2015 - 13:10

Σωστά αλλά ανάλογα την απόδοση που δίνει στο over under στο ένα μπορεί να χρειαστεί να ποντάρεις λιγότερα από τα μισά ενώ στο άλλο περισσότερα

Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#797   GayWarrior

GayWarrior

    iPH newbie

  • 30 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: Άλλο
  • Tablet:Άλλο

Δημοσίευση 02/08/2015 - 13:18

η λύση είναι moneysafe+ φόρτωμα virtual mastercard της neteller  από moneysafe κ στα καπάκια η virtual ως primary card στο paypal.Η μόνη εγγύηση για να γίνονται κανονικά αγορές ebay-paypal κτλ.Όσοι δεν προλάβατε να πάρετε την κάρτα πάρτε την online αν κ θα καθυστερήσει μέχρι κ 30 μέρες να έρθει σπίτι πλέον λόγω ζήτησης.


Τελευταία επεξεργασία από: GayWarrior, 02/08/2015 - 13:21


#798   aristidis7

aristidis7

    iPH Addict

  • 758 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:aris_volos@yahoo.com

Δημοσίευση 02/08/2015 - 13:37

η λύση είναι moneysafe+ φόρτωμα virtual mastercard της neteller από moneysafe κ στα καπάκια η virtual ως primary card στο paypal.Η μόνη εγγύηση για να γίνονται κανονικά αγορές ebay-paypal κτλ.Όσοι δεν προλάβατε να πάρετε την κάρτα πάρτε την online αν κ θα καθυστερήσει μέχρι κ 30 μέρες να έρθει σπίτι πλέον λόγω ζήτησης.


Το voucher που ζητάει από online παραγγελία τι είναι ; Δεν έχω καταλάβει ... Στον Βόλο που έψαξα σε 4 μαγαζιά περίπτερα μου είπαν ότι δεν δουλεύει το σύστημα ... Αν μπορεί κάποιος να με εξυπηρετήσει από Αθήνα θα του ήμουν υποχρεως....

#799   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 02/08/2015 - 13:50

η λύση είναι moneysafe+ φόρτωμα virtual mastercard της neteller  από moneysafe κ στα καπάκια η virtual ως primary card στο paypal.Η μόνη εγγύηση για να γίνονται κανονικά αγορές ebay-paypal κτλ.Όσοι δεν προλάβατε να πάρετε την κάρτα πάρτε την online αν κ θα καθυστερήσει μέχρι κ 30 μέρες να έρθει σπίτι πλέον λόγω ζήτησης.

και εγώ moneysafe πήρα... απλά δεν είναι και η καλύτερη τελικά...!  ένταξει όλα δουλεύουνε κομπλέ.... απλά χρειάζεσαι 20 euro το χρόνο από 1,5 για να συντηρείς την κάρτα..!!!

 

δεν είναι πολλά.... αλλα ok δεν μου αρέσει να χάνω τώρα κάθε μηνα αυτό το 1,5 euro...  θα πρότεινα να τα δίνω μια φορα το χρόνο...!

 
η καλύτερη λύση αυτή την στιγμή είναι για μένα η paysafe mastercard που η χρώσεις της είναι πιο οικονομικές και μονο με 10 euro το χρόνο...
 
το θέμα τώρα με τις "παυσαφε" είναι ότι δεν βρίσκεις εύκολα κάρτες... αλλα σε διαφορες "διαμιστικες" εταιρίες που έχουνε voucher έχουνε και pin για PaySafe


#800   vkouk

vkouk

    iPH Contributor

  • 951 μηνύματα
  • Twitter:@vkoukoutis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:v.kouk

Δημοσίευση 02/08/2015 - 15:02

εφαγα ακυρο απο godaddy και με τις δυο καρτες.

 

πως το εξηγεις αυτο τωρα ;



#801   Ultralord

Ultralord

    iPH Contributor

  • 953 μηνύματα
  • Twitter:@levasval
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6 Plus
  • Tablet:iPad mini
  • GameCenter:val lev

Δημοσίευση 02/08/2015 - 15:36

εγω neteller ολα τα εκανα και καρτα τωρα περιμενω το οκ για ταυτοποιηση απλα δεν φαινετε ο αριθμος της virtual καρτας.. ενω την εκανε δεν μου εδειξε ποτε το code expire και ccv number.. τι να πω.. πως μπορω να δω τον αριθμο της καρτας...?



#802   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 02/08/2015 - 15:47

Τιποτα ακομα απο paypal ετσι;;;εχει καταντησει κουραστικο ολο αυτο!!!τους εστειλα κι email κι απαντηση καμια
Rafael Nadal

#803   vkouk

vkouk

    iPH Contributor

  • 951 μηνύματα
  • Twitter:@vkoukoutis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:v.kouk

Δημοσίευση 02/08/2015 - 16:37

gismo τρελενεσαι ασχημα φιλε . 

 

παρτο φιλικα αλλα σε σχεση με εσενα εχουν πιο σοβαρα προβληματα αγορων , αυτη τη στιγμη οσο και να βριζεις νευριαζεις δεν κανεις τιποτα. ισα ισα σε γραφουν κιολασ .αραξε και σιγα σιγα θα φτιαξει το πραγμα . και εγω θελω ενα domain αλλα οκ αραχτα , οταν ερθει η ωρα

 

παρτο σαν συμβουλη , οτι και να κανεις τωρα σε εχουν λιγο κλασμενο οι τραπεζες & paypal .



#804   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 02/08/2015 - 16:58

Τι να κανω ρε συ vkouk δεν γουσταρω να μας εχουν γραμμενους η τραπεζες το paypal ολοι!!!ξερω οτι σε σχεση με εμενα εχουν ανθρωποι εταιρειες σοβαροτερα προβληματα γι αυτο και τους στελνω email δεν στελνω μοναχα για εμενα!!!πρεπει να φτιαξουν τα πραγματα συντομα κι οχι να μην μας απαντανε φιλε μου,τοσα χρονια μας παρακαλουσαν ολοι ειμαστε σαν χωρα πληρωναμε αγοραζαμε και ξαφνικα ειμαστε ξεχασμενοι απο ολους!!!ξερω οτι θα φτιαξουν καποια στιγμη τα πραγματα αλλα γουσταρω να λενε και την αληθεια να απαντανε να πουνε να στειλουν κι οχι να μας γραφουν εγω ειμαι ντομπρος σαν ανθρωπος οτι πω αυτο ειναι δεν εχω τιποτα να κρυψω
Rafael Nadal

#805   vkouk

vkouk

    iPH Contributor

  • 951 μηνύματα
  • Twitter:@vkoukoutis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:v.kouk

Δημοσίευση 02/08/2015 - 17:00

και πιστευεις θα ακουσουν οι τραπεζες εσενα ή το καθε πολιτη ;

σορρυ αλλα πετσα τους αν εχεις εταιρια ή οχι , το δειξανε πολυ καλα αυτο νομιζω. 

εγω προσωπικα αγοραζω πλεον πολυ σπανια απο εξω οποτε δεν με καιει και τοσο σε αντιθεση με αλλους .

οπως να εχει ειναι σπαστικο ναι , αλλα δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα παρα υπομονη.



#806   dalas

dalas

    iPH Enthousiast

  • 523 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας

Δημοσίευση 02/08/2015 - 17:01

εγω neteller ολα τα εκανα και καρτα τωρα περιμενω το οκ για ταυτοποιηση απλα δεν φαινετε ο αριθμος της virtual καρτας.. ενω την εκανε δεν μου εδειξε ποτε το code expire και ccv number.. τι να πω.. πως μπορω να δω τον αριθμο της καρτας...?

πατα το play στο εικονιδιο φιλε.



#807   Aster

Aster

    iPH Addict

  • 733 μηνύματα
  • Φύλο: Γυναίκα

Δημοσίευση 02/08/2015 - 17:04

...αραξε και σιγα σιγα θα φτιαξει το πραγμα . και εγω θελω ενα domain αλλα οκ αραχτα , οταν ερθει η ωρα

παρτο σαν συμβουλη , οτι και να κανεις τωρα σε εχουν λιγο κλασμενο οι τραπεζες & paypal .


Και εγώ πλέον έτσι το πήρα, αφού έτσι και αλλιώς δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα, αναγκαστικά θα περιμένουμε. Μακάρι μόνο να μην κρατήσει πολύ καιρό αυτό το πράγμα, να μην πάει δηλαδή κάνα χρόνο-δύο.

Τελευταία επεξεργασία από: Aster, 02/08/2015 - 17:06


#808   gismo301278

gismo301278

    iPH Hero

  • 5.413 μηνύματα
  • Twitter:@Fstavrou
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5S
  • Tablet:Άλλο
  • GameCenter:gismo301278

Δημοσίευση 02/08/2015 - 17:06

και πιστευεις θα ακουσουν οι τραπεζες εσενα ή το καθε πολιτη ;
σορρυ αλλα πετσα τους αν εχεις εταιρια ή οχι , το δειξανε πολυ καλα αυτο νομιζω.
εγω προσωπικα αγοραζω πλεον πολυ σπανια απο εξω οποτε δεν με καιει και τοσο σε αντιθεση με αλλους .
οπως να εχει ειναι σπαστικο ναι , αλλα δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα παρα υπομονη.

ναι φιλε μου ομως δεν εισαι μονο εσυ και δεν ειπα να στειλω μονο εγω εαν στειλουν ενα email να παραπονεθουμε για ολο αυτο κατι μπορουμε να κανουμε αυτο λεω μοναχα μπορει να μην γινει και τιποτα αλλα με ενα email να στειλει καποιος δεν εχει να χασει τιποτα!!!εδω ελλαδα μπορει οπως λες να μας γραψουν ομως στο εξωτερικο στην paypal στο ebay ισως καποιοι μας ακουσουν!!!βλεπω ειδησεις καθε μερα μου δειχνει κοντεινερ οι ανθρωποι καταστρεφονται κι αν κι εγω πχ με το μικρο μου εισοδημα θελω να στειλω καποια χρηματα εξω για δικους μου λογους κανω προσπαθω οτι μπορω για ολους
Rafael Nadal

#809   vkouk

vkouk

    iPH Contributor

  • 951 μηνύματα
  • Twitter:@vkoukoutis
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 6
  • Tablet:iPad mini Retina
  • GameCenter:v.kouk

Δημοσίευση 02/08/2015 - 17:06

δεν θα παει τοσο απο την στιγμη που ξεκινησαμε ηδη να κανουμε αγορες . απλα σιγα σιγα θα ελαφρυνει το restriction που εχουμε .



#810   omorfonios

omorfonios

    iPH Contributor

  • 1.647 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS

Δημοσίευση 02/08/2015 - 17:11

Τιποτα ακομα απο paypal ετσι;;;εχει καταντησει κουραστικο ολο αυτο!!!τους εστειλα κι email κι απαντηση καμια

ολα καλα με paypal με moneysafe... 

 

και paysafe mastercard.... 

 

δεν μπορω να καταλαβω γιατι ακομα τρελενεστε ολοι με της Ελληνικες καρτες....

 

παρε τηλ στα κεντρικα του paypal...


Τελευταία επεξεργασία από: omorfonios, 02/08/2015 - 17:14


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;



Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 27

0 μέλη, 27 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες