Μετάβαση στο περιεχόμενο


Φωτογραφία
- - - - -

Apple Watch από Ιταλία


  • Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
21 μηνύματα σε αυτό το θέμα

#16   tolis24h

tolis24h

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/08/2015 - 11:12

κανε ενα search στο site για shop and ship η aramex(είναι το ίδιο site) και θα μάθεις τα πάντα

Τελευταία επεξεργασία από: tolis24h, 05/08/2015 - 11:21


Ad

Ad

Team
iPhoneHellas
3,1416 μηνύματα
Twitter: @android
Φύλο: Όπως το δει κανείς
Κινητό: Android
Tablet: Για τα κουνούπια

Γιατί να γίνετε μέλη;

#17   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 05/08/2015 - 11:19

Φίλε μου επειδή μένω Ιταλία αν χρειάζεσαι κάποια πληροφορία μπορώ να πάρω εγώ τηλέφωνο και να συνεννοηθώ και σου λέω πως μπορείς να το πάρεις και πως να κινηθείς.

#18   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 05/08/2015 - 11:23

Φίλε μου επειδή μένω Ιταλία αν χρειάζεσαι κάποια πληροφορία μπορώ να πάρω εγώ τηλέφωνο και να συνεννοηθώ και σου λέω πως μπορείς να το πάρεις και πως να κινηθείς.


Α τελεια. Θα σου πω. Σεπτέμβριο θα πάω οποτε εχω ακομα 1 μήνα. Οπως το βλέπω πρέπει να παρω τηλέφωνο στο Apple Store. Θα σου στείλω σε λίγες μερες πμ να σου πω

#19   PetrosMac

PetrosMac

    iPH Contributor

  • 1.013 μηνύματα

Δημοσίευση 05/08/2015 - 11:25

Α τελεια. Θα σου πω. Σεπτέμβριο θα πάω οποτε εχω ακομα 1 μήνα. Οπως το βλέπω πρέπει να παρω τηλέφωνο στο Apple Store. Θα σου στείλω σε λίγες μερες πμ να σου πω


Έγινε!Στειλε μου όποτε θέλεις ;)

#20   iLuxus

iLuxus

    iPH Hero

  • 5.344 μηνύματα
  • Twitter:@iLuxus
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone XS
  • Tablet:iPad Air
  • GameCenter:apw_Ultra

Δημοσίευση 05/08/2015 - 11:29

κανε ενα search στο site για shop and ship η aramex(είναι το ίδιο site) και θα μάθεις τα πάντα

 

 

Το είδα, αλλά ο φίλος μας θα πάει στην Ιταλία σε ένα μηνα περίπου, οποτε μπορεί και να τα δοκιμάσει (38 η 42) και να το πάρει επιτόπου.

 

Έτσι και αλλιώς ανάλογα την διαθεσιμότητα, συν την αποστολή από Aramex, πάλι στον μήνα + θα του πάει. 

 

Και πιο φθηνά απο Αππλ στορ δεν θα του έρθει. 

 

Οπότε ποιος ο λόγος να το παραγγείλει με ship & shop;;


∼ Να είσαι ο εαυτός σου, όλοι οι άλλοι ρόλοι είναι πιασμένοι ∼


#21   Spiroslp

Spiroslp

    iPH Addict

  • 720 μηνύματα
  • Φύλο: Άντρας
  • Κινητό: iPhone 5
  • GameCenter:Spiroslp

Δημοσίευση 05/08/2015 - 11:30

Ναι, μιας και θα πάω Ιταλία δεν συμφέρει το shop and ship αλλα γενικά για day one πράγματα ειναι ωραιο π.χ για το νέο iPhone και εφόσον δεν προγραμματίζεις κάποιο ταξίδι

#22   tolis24h

tolis24h

    iPH Member

  • 200 μηνύματα
  • Φύλο: Δ/Α

Δημοσίευση 05/08/2015 - 11:49

Το είδα, αλλά ο φίλος μας θα πάει στην Ιταλία σε ένα μηνα περίπου, οποτε μπορεί και να τα δοκιμάσει (38 η 42) και να το πάρει επιτόπου.

Έτσι και αλλιώς ανάλογα την διαθεσιμότητα, συν την αποστολή από Aramex, πάλι στον μήνα + θα του πάει.

Και πιο φθηνά απο Αππλ στορ δεν θα του έρθει.

Οπότε ποιος ο λόγος να το παραγγείλει με ship & shop;;

. σίγουρα ειναι πιο καλα να το πάρεις απο κοντα!!! εγω πχ δεν θα άντεχα 1 μηνα!!! του έστειλα πμ πιο πριν και του είπα αν βιάζεται shop and ship αλλιως απο κοντα. του ειπα τι να κάνει και με τα capital control για να μην έχει θέμα...
διαθεσιμότητα βλέπεις που έχει και το πέρνεις 1 μέρα κάνει η apple και 4 βαρια 5 κάνει η shop and ship να το φέρει σπίτι σου!!!




Χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 0

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμοι χρήστες